Annelerin Güncesi

Kızlar yaz geldi günler uzadı bebişlerin uyku saatleri değişmedi mi ? Benim ennn geç 9 da yatan oğlum 11e (bazen daha geç) kadar uyanık. Sabahta tabi daha geç kalkıyor ama iyimi kötü mü bilemedim alışmıştım erken yatıp erken kalkmaya
Bizde bi değişiklik yok zaten 11 buçukta fln yatıyo daha geçini düşünemiyorum :confused:

Bizde bi değişiklik yok zaten 11 buçukta fln yatıyo daha geçini düşünemiyorum :confused:
Böyle gider sanırım artık. Çünkü 9 da hava kararıyor nasıl yatsınlar 9da :)
Çok yoruluyorum ben o yüzden erken yatmaları işime geliyordu. Şimdi çişe de alıştıracam çocukları gerisini düşünemiyorum :ruh:
Akşam üzeri misafirler gittikten sonra bağlamadım oğlanın altını kızı da gece bağlamadım. Hadi bakalım hayırlısı

Annem gecen sene varis ameliyati olmustu hastanede kalamadim eve cikinca kizimla bi kac gun yaninda kaldik ama kadincagiza yarardan cok zararimiz oldu kizim hic durmadi bu sene tekrar olmasi gerekiyor hastanede kalamam kizimi birakacak kimsem yok ama eve kalmaya gelirim dedim yok kizim gerek yok dedi ama gecen.seneyi dusunerekmi dedi bilmiyorum keske hastanedede yaninda kalabilsem ama kalamiyorum kadincagiza bi yararimda yok ne biliim iste cok üzgünüm :KK61::KK42:

Annem gecen sene varis ameliyati olmustu hastanede kalamadim eve cikinca kizimla bi kac gun yaninda kaldik ama kadincagiza yarardan cok zararimiz oldu kizim hic durmadi bu sene tekrar olmasi gerekiyor hastanede kalamam kizimi birakacak kimsem yok ama eve kalmaya gelirim dedim yok kizim gerek yok dedi ama gecen.seneyi dusunerekmi dedi bilmiyorum keske hastanedede yaninda kalabilsem ama kalamiyorum kadincagiza bi yararimda yok ne biliim iste cok üzgünüm :KK61::KK42:
Geçmiş olsun üzülme canım belki bu sene kızın daha rahat olur, hem çocuklusun sen

Ne biliim canim ya anne ya sonucta yaninda olamiyorumya oluncada zarar vermiştim o halde kizim durmuyo diye kucagina bile almisti offff :KK43:
Canım o da bir anne ve seni anlayacaktır gönül istiyor ama durumlar musade etmiyor bazen uzme kendini lütfen
Allah dermansiz dert vermesin

Geçmişi tam okuyamadım kızlar malum doğumgünü hazırlığım var. lutita lutita kaç çeşit yaptın ve neler ? Ben de
3 çeşit börek ( peynirli patatesli kıymalı
2 çeşit salata
2 çeşit poğaça
Islak kek
Kurabiye
Mercimek köftesi
Sarma
Milföy
Çokotop
Yaşpasta bunlar olcak. Az mı bilemedim. Bide kokulu taşlarımda geldi :) image.jpeg

Geçmişi tam okuyamadım kızlar malum doğumgünü hazırlığım var. lutita lutita kaç çeşit yaptın ve neler ? Ben de
2 çeşit salata
2 çeşit poğaça
Islak kek
Kurabiye
Mercimek köftesi
Sarma
Milföy
Çokotop
Yaşpasta bunlar olcak. Az mı bilemedim. Bide kokulu taşlarımda geldi :)Eki Görüntüle 1842133
Az mı dünyayı yapmışsın yeter ne bu söyleseydin de iki gün bişey yemeselerdi anca biter :)

Böyle gider sanırım artık. Çünkü 9 da hava kararıyor nasıl yatsınlar 9da :)
Çok yoruluyorum ben o yüzden erken yatmaları işime geliyordu. Şimdi çişe de alıştıracam çocukları gerisini düşünemiyorum :ruh:
Akşam üzeri misafirler gittikten sonra bağlamadım oğlanın altını kızı da gece bağlamadım. Hadi bakalım hayırlısı
benim kinin 7 bucukta bile uyudugu oluyo :deli: ben dusunemiyorum 11 gibi uyudugunu. Iyice siyiririm artik. :deli: Sabah kacta kalkiyo canim bu saatte uyuyup

gecmis olsun canim. Uzulme cocuklusun sen. Yapacak bisey yok eminim annende abliyodur. Kardeslerin vardi yanlis hatirlamiyosam. Yaninda birileri olacaktir illa ki

2 çeşit salata
2 çeşit poğaça
Islak kek
Kurabiye
Mercimek köftesi
Sarma
Milföy
Çokotop
Yaşpasta bunlar olcak. Az mı bilemedim. Bide kokulu taşlarımda geldi :)Eki Görüntüle 1842133
oo menu cok guzel bence.. gayette yeterli gibu. heysey cok guzel olur insallah :dua:

benim kinin 7 bucukta bile uyudugu oluyo :deli: ben dusunemiyorum 11 gibi uyudugunu. Iyice siyiririm artik. :deli: Sabah kacta kalkiyo canim bu saatte uyuyup

gecmis olsun canim. Uzulme cocuklusun sen. Yapacak bisey yok eminim annende abliyodur. Kardeslerin vardi yanlis hatirlamiyosam. Yaninda birileri olacaktir illa ki

oo menu cok guzel bence.. gayette yeterli gibu. heysey cok guzel olur insallah :dua:
Aminn inş :) gelinim nasıl oldu ? Dün pek ilgilenemedim. Varmı morlugu falan.

ay canım senınkı 7 8 de uyuyuyorsaa kaçta kalkıyor. bızımkıde 11-12 den once hayatta yatmazz. kı sabahlarıda 9 gıbı kalkar yınede. sabah ssabah bu moddayım:kahve::kahve:. camarsır makınesını calıstırdım sımdı o bıtsın bulasıgı accam kalkmadan:KK43:

Aminn inş :) gelinim nasıl oldu ? Dün pek ilgilenemedim. Varmı morlugu falan.
var canim biraz ama acisi kalmadi sanirim gelip soylemiyo artik. Krem iyiymis ama cidden bi kac defa surdum hafifletti gibi. Tesekkur ederiz annesi :)

ay canım senınkı 7 8 de uyuyuyorsaa kaçta kalkıyor. bızımkıde 11-12 den once hayatta yatmazz. kı sabahlarıda 9 gıbı kalkar yınede. sabah ssabah bu moddayım:kahve::kahve:. camarsır makınesını calıstırdım sımdı o bıtsın bulasıgı accam kalkmadan:KK43:
normalde 8:30-9:00 arasi uyuyo. Sabah 5-6-7 artik bu aralikta ne zaman isterse kalkar.
Esim mesaiye kaldigi gunler yorgunluktan bitap dustugum icin daha erken 7 bucuk gibi yatiriyorum. Masaj ninni falan derken uyuyo.

Simdi annemleedeyim. Baska yerde uyumakta gucluk cekiyo. Iki aksamdir 11lerde yatiyoruz. Dabah yine 6 da kalkti:işsiz: gec yattin zaten uyu ama yok. Babamla annemin odasina biraktim kactim :deli:

Yaparsın yaparsın benim başıma gelenleri bi bilseniz :skandal:
Yine de yetiştirdim şükür güzel karşıladım misafirlerimi
Insallah canim yetistiririm şimdi mutfaga girip hazirliklara baslayacam daha hic bu sey yapmadim ama sanki butun isi bitirmis kadar yorgunum her yanim ağrıyor yorgunluktan

X