Annelerin Güncesi

Ve sonundaaaa A Akaibu nun hediyeleri elime ulasti gercekten hepsini cok begendm cok ozenmissin eline saglik , Kesene Bereket
Ervayla tesekkurlerimizi sunariz
sonunda yani :)
Ya elimden geleni yapmaya calistim indallah mutlu edebilmisimdir. Gule gule kullan :)
Prima kutusunun rezilligi icin kusura bakma konfetiyle falan icini suslemeye calistim. Anca bu kadar oldu elimdekilerle

Eyvahh yarın cuma.insan öyle oluyo aylar önce heyecanla bekliyon düşün taşın ve netice son an.inş gönlünce bişe bulursun
Ay bugün hava ne sıcak ya haşlandım resmen
Şimdiden bide çok yeşillik burası boğuluyorum ben de
Benim de hediyem geldi tekrar tesekkur ederim Blackkcat foto atcm birazdan.basim catliyo bugun ve midem cok bulaniyo
Rica ederim canımAllah yardımcın olsun inşallah
Kizlar pazar ankaraya donuyorum yine 3-4 gundur ist acaip sicak Ankara okdr dilmis esim gelicek yrn nasipse git gel Varya ezberledim tum yollari vs
Pzt de oruc basliyo allah yardmcimiz olsun
Amin cnm.

D Delimavi 35N canım eşim almış kargoyu bi de diyosunki istediğim gibi olmadı daha ne olsun kutusu yetermiş kalpli kalpli akşama ayrıntılı resim atarım eşim resim yolladı şimdilik
umarim begenmisindir canim iyi gunler de kullanin sadece ince ayrintili yapamadim mektup yazamam hayatta bide E eatmeat diyodu benden oyle seyler cikmaz diye esas benden cikmaz oyle seyler :))

umarim begenmisindir canim iyi gunler de kullanin sadece ince ayrintili yapamadim mektup yazamam hayatta bide E eatmeat diyodu benden oyle seyler cikmaz diye esas benden cikmaz oyle seyler :))
canım sende hediyelerini güle güle kullan çok güzeller

E Esinn10 pastanız çok güzel minnoşun patlatmasıda :)

Ve evet bu nası bi sıcak ayaklarımın altı yanıyo bildiğiniz

Ben yazin sicaktan cok bunaldigimda giydigim badiyle corabimi islatir oyle giyerim. Anca serinliyorum

cok sicak diyen hatunlari izmir e beklerim gece bile bunaltmaya basladi artik
Ayy evet cok sicak birde karsidaki binayla bizim ev ic ice kapiyi actim perdeyi actim karsida bir suru insan ev gorunuyor rahat olamiyorum perdeyi ceksem hava girmiyor soylendim bu evler dip dibe diye esimde klimayi acar otururuz yapcak birsey yok dedi
canım sende hediyelerini güle güle kullan çok güzeller

E Esinn10 pastanız çok güzel minnoşun patlatmasıda :)

Ve evet bu nası bi sıcak ayaklarımın altı yanıyo bildiğiniz
canim tesekkur ederim ozel birsey yaptirmadik bu sene siradan pastaya yazdirmis esim bende begendim pastayi aldi onune oturdu esimde kos kos foto cek cok dogal dedi cektim:)))

Daha yeninuyudu cocuk ya rezil durumdayim. Ne zaman bibyere gitsek ayni sey baska yerde uyumayi ne zaman ogrenecek bu cocuk. Her tarafim agridi. Sabahin korunde de kalkar simdi

Daha yeninuyudu cocuk ya rezil durumdayim. Ne zaman bibyere gitsek ayni sey baska yerde uyumayi ne zaman ogrenecek bu cocuk. Her tarafim agridi. Sabahin korunde de kalkar simdi
Akifte zor uyuyo ya napcam.başka biyerde hiç uyumaz.sallıyorum işte bakalım nezman uyur.
Bu arada ıslak badiyle hasta olursun dikkat et cnm

Akifte zor uyuyo ya napcam.başka biyerde hiç uyumaz.sallıyorum işte bakalım nezman uyur.
Bu arada ıslak badiyle hasta olursun dikkat et cnm
Bizde sallama da yok aglaya aglaya dolaniyo tum gun
Cocuklugumdan beri yaparim canim. Bunyem saglam bi de alistim heralde hasta olmuyorum sukur.
Sicaga hic tahammulum yok malesef

Benimkide ev disinda asla uyumaz yatili gitmedim hic ama kac defa uyku saatinde disaridaydik cok yorulmasina ragmen uyumadi bebek arabasinda uyuyan cocuk gorunce ne guzel uyuyor diye bakiyorum benimkinde tik yok dun avm de cok yoruldu uyumadi hic birde baska bir cocuk gordu arabada uyuyan kiskandi bende uyucam bende uyucam diye bagirmaya basladi ee uyu sanki ben tutuyorum seni dedim ama uyumadi sanirim daha cok evde olduklari icin boyle yapiyorlar evi istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…