Annelerin Güncesi

Tabi hediye işi bitti topik sessizleşti...
Kızlar haftasonu sınavım var toplam 10 ders 4.sınıfım.hiç takılmadan geçerm inş bana dua edin olur mu:dua:
İnsallah gecersin canim :dua:kardesimde girecek sinava o memur adliyede calisiyor lise mezunu aciktan universite okuyor isinde yukselmek icin az kaldi diyor bakalim

Kizimi iki gundur kisa kolluyla yatiriyorum ona ragmen cok terliyor bu terleme isi hic hosuma gitmiyor teri ustunde kurusun istemiyorum ama gece surekli kontrol de edemem off biraz daha isininca klima acariz gecen sene yazi oyle gecirdik penye uzun kollu giydiriyordum 27 derece de iyi oluyordu ne terliyordu ne usuyordu yatak odasina aldik klimayi da iyi oldu yastik carsaf tasimaktan kurtuldum

Tabi hediye işi bitti topik sessizleşti...
Kızlar haftasonu sınavım var toplam 10 ders 4.sınıfım.hiç takılmadan geçerm inş bana dua edin olur mu:dua:
inşallah takılmazsın canım kolay geçer sınavların benimde haftaya dört dersten sınavım var umudum yok pek katılamadım derslere

Kizimi iki gundur kisa kolluyla yatiriyorum ona ragmen cok terliyor bu terleme isi hic hosuma gitmiyor teri ustunde kurusun istemiyorum ama gece surekli kontrol de edemem off biraz daha isininca klima acariz gecen sene yazi oyle gecirdik penye uzun kollu giydiriyordum 27 derece de iyi oluyordu ne terliyordu ne usuyordu yatak odasina aldik klimayi da iyi oldu yastik carsaf tasimaktan kurtuldum
Bende kısa kollu kısa taytla yatırıyorum

SorucaM unutuyorum dislerini frcaliyomusunuz bebislerin
Bizimki fırçalatmıyo asla silmeye çalışıyorum ama o da pek etkili olur mu bilmiyorum

İnsallah gecersin canim :dua:kardesimde girecek sinava o memur adliyede calisiyor lise mezunu aciktan universite okuyor isinde yukselmek icin az kaldi diyor bakalim
İnş canım.kardeşinede başarılar diler.çok saol
Çıtçıtlı atletle yatıyoz biz evim çok küçük yemek pişirdimmi ev haşlanıyo resmen.hatta bu gece sıcaktan uyuyamadık
Blackkcat Blackkcat allah zihin acikligi versin
Uykum gelmiyo ya 2 saattr yatkta donup duruyorum
Saol Allah eazı olsun cnm:)
SorucaM unutuyorum dislerini frcaliyomusunuz bebislerin
Benim oğlum çok hevesli fırçalıyoz biz.sadece fırça ama diş macunsuz
inşallah takılmazsın canım kolay geçer sınavların benimde haftaya dört dersten sınavım var umudum yok pek katılamadım derslere

Bende kısa kollu kısa taytla yatırıyorum

Bizimki fırçalatmıyo asla silmeye çalışıyorum ama o da pek etkili olur mu bilmiyorum
çok saol canım sy inş geçerim bugün yoğunlaacağım bi kaç ders var bakalım.sana da başarılar canım

Arnica nin kremini de jelini de bulamadim. Hirudiod u buldumjelini verdi eczaci. Surdum bakalim gecirir cabucak insallah. Yanagi da morarmis orayida vurmus heralde.
Iki de bir gosterip acimis diyo yavrum

Arnica nin kremini de jelini de bulamadim. Hirudiod u buldumjelini verdi eczaci. Surdum bakalim gecirir cabucak insallah. Yanagi da morarmis orayida vurmus heralde.
Kıyamam ya canı yanmıştır annesi Allah görülmez kazalardan korusun miniklerimizi. inşallah ilaçlar iyi gelir bir an önce iyileşir canım..

Ay bizim bebisimiz doğdu sabah.kız teyzesi oldum ilk kez.çok tatlı sağlıklı bi kızımız oldu kızlar
Gozunuz aydın canım Allah anneli babalı büyütsün
ayy kiyamam ya çabuk geçer inşallah canim

Öğle uykusuna yatmak istemiyor zorla uyuttum ayagimdan bıraktığım gibi uyandı ayy delircem cidden ya :kızgın:

X