Annelerin Güncesi

Ay bizim bebisimiz doğdu sabah.kız teyzesi oldum ilk kez.çok tatlı sağlıklı bi kızımız oldu kızlar

allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın canım.. bir haziran bebesi daha anasının hunisini de hazır etmek gerek

Arnica nin kremini de jelini de bulamadim. Hirudiod u buldumjelini verdi eczaci. Surdum bakalim gecirir cabucak insallah. Yanagi da morarmis orayida vurmus heralde.
Iki de bir gosterip acimis diyo yavrum

ay kuzum benim inşallah hemen işe yarar krem

bende durdum durdum sünnet zamanı kilo aldım göbek pört
Bu hafta sonu muydu yoksa dugun? Ya ilk defa boyle dertlerim oluyo kendimi bildim bileli kilo almaya calisirdim ben. Saskinim hala. Metabolizmam mi yavasladi yoksa
Bayram sonu 2 dugun var biz de de kiyafet bulamazsam evdekilerden giyerim dedim. Evdekilerinde icine giremeyecek gibiyim

evet yarın kıyafet alamadım evdekiler ne durumda bakmadım
eşim gece olmayacak sabaha karşı gelirim bir kaç saat uyurum dedi kuaföre gitmem de lazım annemde ananemi doktora götürcek akşamdan gidiyo
dertler derya yani

ay bu havaya ne oldu böyle ya bütün hafta sıcakları çek haftasonu çocikle olcaz bişi yapalım diyelim yağmur çamur soğuk

ay bu havaya ne oldu böyle ya bütün hafta sıcakları çek haftasonu çocikle olcaz bişi yapalım diyelim yağmur çamur soğuk
Ay canım ben şu iki günde yapmır çamıra razı oldum bu ne sıcaktı ya rabbim eşarp resmen boynuma yapıştı iki gün kursa gidip geldim yıksa asla evden çıkmazdım
Şimdi de eve geldim ne yemek yapsam diye düşünüyorum canımda hiç bişey istemiyo

SorucaM unutuyorum dislerini frcaliyomusunuz bebislerin

Biz bayadır diş fırcası filan aldık hatta bu ikinci bi süre sonra attım ilkini kendi fırçalıyo arada da ben fırçalıyorum dişlerini ama sürekli ve düzenli hale getirmedik keyfekeder

Ay bizim bebisimiz doğdu sabah.kız teyzesi oldum ilk kez.çok tatlı sağlıklı bi kızımız oldu kızlar
Hayırlı olsun analı babalı büyüsün inşallah

Evet canim tesekkur ederim baya kotu dustu. Alni masanin sivri yerine geldi. Sisti morardi bi de yanimda oturuyodu tutamadim

Çok geçmiş ya için acıyo bi yerlere vurduma başını dünde betül vırdu anlı kızarık biraz

Evde tartiolmayinca bilemiyodum. Annemlere gelince bi tartilayim dedim 55 olmusum
Soklardayim. Tevekkeli degil bu gobegin bu kadar cikmasi normal degildi zaten.
Allahtan ramazan geliyo. Cop gibi kalirim sonunda

bende durdum durdum sünnet zamanı kilo aldım göbek pört

Ben napyım o zaman tam gaz yemeğe devam bi düzen tutturamadım gitti

umarim begenmisindir canim iyi gunler de kullanin sadece ince ayrintili yapamadim mektup yazamam hayatta bide E eatmeat diyodu benden oyle seyler cikmaz diye esas benden cikmaz oyle seyler :))
Ay beğenmez olurmuyuz hüç canım kesene bereket
Bende yazamam genelde aslında çok güzel duygularını kağıda dökebilmek

ya bakma bende iki gündür sıcaktan şikayet ediyorum öf pöf ayıldım bayıldım ama şimdi haftasonu gelincede insan bi güneş istiyo bir de sünnetten sonra arkadaşlarla bişi yaparız demiştik marina hayalleri kurarken evde çay içeriz artık

Bunlar da bizim hediyelerimizbebisimi de unutmamis teyzesianca atabildim fotoyu.bu bulanti beni benden aldiemrede neredeyse hic olmamisti.simdiyse koku bile rahatsiz ediyobu defaki kiz mi acaba
hepsi çok güzeller güle güle kullanın
inşallah kızdır ya bencesi her kadının bir kızı olmalı hem değişiklik olunca olabilir diyolar

ya sen inansan yaparsın da karar veremiyon bide önümüz ramazan dikkat etmek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…