Annelerin Güncesi

İyide siz kargo takip nosunu nerden biliyorsunuz ??

ben seninkine özellikle mesaj atılmasın dedim canım :KK60:

Yaa bana hiç kargo takip nosu da gelmedi unuttu mu kapağım acaba :110:

Tencereme bugün teslim edilecekmiş ama benim adamla değil bizim yayınevinin adıyla yollamışlar :oha: görünce şaşırma kapağım olur mu eşinin işyerine gidiyo aras kargo ile geliyo

gönderilen kargo şirketi ile ilgili olabilir mi acaba o_O

Brn cktim evden ins kargocu gelmez ben yokken :KK43:

kesin gelir :KK49:
Sabah kahvaltısı olarak salatalığı yedi kalktı :KK43: iki yudum da meyve suyu içti. Aç aç geziyor ya sinir oldummmmmm
bizde ki genel durum :işsiz: inşallah kahvaltılıktır bir sonraki öğünü güzelce yer kuzum:dua:

Kızlar bu gece babam ramazan ümresine gidiyo.kv de gidiyo tabi kendi kız kardeşiyle.telaşemiz var.kabaca evi toplayıp annemlere gidicem.ara ara girer bakarım çok meraklardayım.hadi grşrz.
Allah kabul etsin şimdiden. bizlerde bekliyoruz bakalım neler olacak.. alanlarda artık piyasada yok bi almayanlar kaldı topakta ( L Leydiminik deyimiyle....)

bizde ki genel durum :işsiz: inşallah kahvaltılıktır bir sonraki öğünü güzelce yer kuzum:dua:
Canım kargo firması gelip dükkandan almış kutuyu üstünde benim ismim yazıyodur ama dükkandan alınca işte direk ...... Yayıncılık diye işlenmiş ben aradım aras kargoyı kendi adımla arartım çıkmadı bizim işyerinin adıyla arattım çıktı

1 1h1r yurtiçi kargodan mesaj geldi adınıza düzenlenen kargo yola çıkmıştır diye kargo takip no yu vermis bende kargo takibine yazincaaa geldiği şehir ve gönderenin ad ve soyad basharfleri çıkıyo :KK66:
Anladım benim kapak uyanık çıktı :)

Tahmin ettim :KK12:

X