Annelerin Güncesi

Yaaaa hiccc takip edemiyorumm sabah beri trafiklerdeyim okuyup kapatyrm sma okdr çok mesaj vrki kim kime ckmis nolmus biri bana anltsn allah Rıza'sı icin :KK66: E eatmeat bz yrn bulusuyoz mu evine geçtin mi

Yaaaa hiccc takip edemiyorumm sabah beri trafiklerdeyim okuyup kapatyrm sma okdr çok mesaj vrki kim kime ckmis nolmus biri bana anltsn allah Rıza'sı icin :KK66: E eatmeat bz yrn bulusuyoz mu evine geçtin mi
yarın gündüz buluşursunuz sanıyorum ama sen akşam üzeri bizim orlarda olursan bi kahve içeriz belki

ilk başlarda hediyeyi elden veririm dedin sonra e ve l harfleri var dedin sonra kalpli postitler ve gösterilen kutu var @deterjan a giden paket ne kadar çok senin hediyene benziyor diye düşünüyorum.

haksız mıyım?
Nee ciddimisiniz ay herşeyi kacryrm yoksam fayika fayika bana almiyomu yanı heycan mi yapmaliyimmm instagram a da Buarada bkmadim hc bu İst dayken böle oluyo iste gezmekten frsat bulamıyorum hiçbirşeye :KK66:)

Nee ciddimisiniz ay herşeyi kacryrm yoksam fayika fayika bana almiyomu yanı heycan mi yapmaliyimmm instagram a da Buarada bkmadim hc bu İst dayken böle oluyo iste gezmekten frsat bulamıyorum hiçbirşeye :KK66:)
bugün ortalık karışık burada 2 kişiye kimin aldığını biliyoruz. pilavustunun eşi halen götürmedi hediyesini..
bugün kargoya verenler var.. leydi kimden geldiğini biliyor ama tenceresi ile ilgili bi açıklaması yok. deterjan halen açıklamış değil..ama leydinin olmadığı yönde bilgi verdi sadece...özet bu canım..

Geçtim canım o yüzden bugün duruşma sonra eve geçiş falan giremedim buraya. Dana özelden yazıcam burayı işgal etmeyeyim :KK66:

X