Annelerin Güncesi

Kızlaaarrr soru :)
Garnier çocuk güneş kremi aldım

Sevgili görümceciğim hemen yok iççindeki kimyasallardan fiyatı ucuzda falan filan saymaya başladı musteladan aşağısı kurtarmıyo onu

Kullanan var mı sizce nedir ne değildir
ben kullanmadım canım.. içeriğine bakmak lazım.. bilen arkadaşlar yazarlar canım..

ben kullanmadım canım.. içeriğine bakmak lazım.. bilen arkadaşlar yazarlar canım..
Ay herşeyi çok biliyo sinir ediyo beni hep başkaları iyisi doğrsu ben yanlış bi arkadaşı bi siteden alıyomuş ucuzmuş orda 80liralık 70 lira mış falan filan bende dedim geçen sene aldım ucuz diye tarihi yakın çıktı yok yok diyo öyle değil herşeyi o biliyo
Hamilr olmass çoktan bozup atmıştımda ben hamileyken bana yaptıklarını ben ona yapmak istemiyorum işte

Ay herşeyi çok biliyo sinir ediyo beni hep başkaları iyisi doğrsu ben yanlış bi arkadaşı bi siteden alıyomuş ucuzmuş orda 80liralık 70 lira mış falan filan bende dedim geçen sene aldım ucuz diye tarihi yakın çıktı yok yok diyo öyle değil herşeyi o biliyo
Hamilr olmass çoktan bozup atmıştımda ben hamileyken bana yaptıklarını ben ona yapmak istemiyorum işte
boşverrr he de geç.. ben geçen sene ne aldım onu bile hatırlamıyorum.

Sevgili görümceciğim hemen yok iççindeki kimyasallardan fiyatı ucuzda falan filan saymaya başladı musteladan aşağısı kurtarmıyo onu

ya bunlarin belli standartlari var. Cocuklar icin kullanilacaklarda yasaklanan maddeler ya da sinirlar falan. Tum markalar uymak zorunda.
Yani mustela babe falan muhtemelen garnierden daha iyidir ama merdiven alti urun degil sonucta o da bilindik bi marka

Kızlar bu cadı resmen benimle dalga geçiyor çiş var dedi goturdum tuvalete belim agridi tutarken lazimliga oturttum tabi görünmüyor yapıp yapmadığı kızım çiş yaptın mı dedim kafasını salladı bakayım dedim ağzını açtı dişini gösteriyor bana bir de kahkaha atıyor bak diş diye :KK70::KK70:

Can'ım sen wapptan çıktığın için mevzuyu kaçırdın. Benim kapağım bi sebepten açıklamak zorunda kaldı, ben kapağımı biliyorum canım kasma yani sen mişsin gibi yapmana gerek yok :p
hadi yaa ayy cok guldum :KK70:ozman bn snami ciktm acaba hala bir ipucu bulamadim.ya ben :mad:

Yok canım çıktı senin kargo
senmi yolluyosun :KK68:

@eatmeat ve B buselser var ama onların kapağı değilim ben :KK70:
bni niye saymiyosun sen ya :KK57:

bn nivea kullandm gecen sene teyzemin kizi doktr bana garnier niye almadin nivea alma bidha en iyisi garnier demisti busene ondan alcam bnde

hadi yaa ayy cok guldum :KK70:ozman bn snami ciktm acaba hala bir ipucu bulamadim.ya ben :mad:

senmi yolluyosun :KK68:

bni niye saymiyosun sen ya :KK57:

bn nivea kullandm gecen sene teyzemin kizi doktr bana garnier niye almadin nivea alma bidha en iyisi garnier demisti busene ondan alcam bnde
Demekki sana reika gönderiyor canım çalıştır saksıyı :))

X