Annelerin Güncesi

Oda iyi valla.benimde babam memurdu bende bilmem valla.bi arkidişim kafama soktu ama arıyom açmıyo msja cvp yazıyo.töbe töbe aklıma neler geliyo
Burda bdv ye girince zaten insan paranoyak oluyo :KK70: aradabazı konuları okuyorum eşime. Bunları okuyup okuyup bana sarma sakın diyo :)
Her maaş gününde o mesai giriş çıkış kağıtlarını getiriyo olmasa bakalım diye belki benimde aklıma gelirdi kimse demese bile heralde. insan ne kadar güvense de körü körüne de inanmamak lazım ne de olsa.
Ay allah korusun düşünmesi bile kötü.

Bu aralar Simge diye bi sanatçı var onun son şarkısı çok hoşuma gidiyo
bende çok seviyorum onu.
Gökçe doğmadan önce kulaklığı kulağıma takar. son ses müzik açar öyle yapardım her işimi. Gece uyurken bile taktığım olurdu zorum neyse :KK70:
Özledim böyle hiç bişey için endişelenmeden hareket etmeyi. Hala alışamadım sanırım tam olarak çocuk sorumluluğuna

Burda bdv ye girince zaten insan paranoyak oluyo :KK70: aradabazı konuları okuyorum eşime. Bunları okuyup okuyup bana sarma sakın diyo :)
Her maaş gününde o mesai giriş çıkış kağıtlarını getiriyo olmasa bakalım diye belki benimde aklıma gelirdi kimse demese bile heralde. insan ne kadar güvense de körü körüne de inanmamak lazım ne de olsa.
Ay allah korusun düşünmesi bile kötü.
Bdvye bulaşmıyorum pek arada sürükleyici hikayeler oluyo gerçi.Allah göstermesin ya ama acaip kurt düştü içime araba parçasını eve getirmesin de Ankarayı dar edicem ona:sinirli:
Ama sebepsiz güvenmek istiyorum her daim

Bdvye bulaşmıyorum pek arada sürükleyici hikayeler oluyo gerçi.Allah göstermesin ya ama acaip kurt düştü içime araba parçasını eve getirmesin de Ankarayı dar edicem ona:sinirli:
Ama sebepsiz güvenmek istiyorum her daim
araba deyince kendilerinden geçiyolar resmen:deli:
Araba aradığımız sırada bi araba bulmuş teee tekirdağ da. Konya da araba kıtlığı mı var saçmalama dedim. :işsiz:
Sonra ankara da buldu bi tane. sabahın köründe kalktı arkadaşını aldı arabayı alıp geldiler. Başka bişey için kalk desem kalkmaz

bende çok seviyorum onu.
Gökçe doğmadan önce kulaklığı kulağıma takar. son ses müzik açar öyle yapardım her işimi. Gece uyurken bile taktığım olurdu zorum neyse :KK70:
Özledim böyle hiç bişey için endişelenmeden hareket etmeyi. Hala alışamadım sanırım tam olarak çocuk sorumluluğuna
Ben hala dinliyorum canım ruhumu dinlendiriyo.ama iş yaparken:KK53:
Ya sorma benim bile 2 çocum varken inanamıyorum nasıl bu zamana geldim.evldnmeden önce çok çılgın bi gençtim hep diyorum ki iyiki erken evlenmişim.şimdi bir bir düşünüyorumda zerre pişman deilim hiçbişeye

Benim eşim de il dışına göreve gitti salı günü p5.tesi bizi annemler bıraktı bugün de memleketine geçmiş hayat ona güzel valla
ohh zaten çok bunaldın sende keşke dönüp sizide alsaymış.bu arada kuzun nasıl oldu

araba deyince kendilerinden geçiyolar resmen:deli:
Araba aradığımız sırada bi araba bulmuş teee tekirdağ da. Konya da araba kıtlığı mı var saçmalama dedim. :işsiz:
Sonra ankara da buldu bi tane. sabahın köründe kalktı arkadaşını aldı arabayı alıp geldiler. Başka bişey için kalk desem kalkmaz
ay sorma araba merakından bıktım sürekli alır satar.parça bakmaya ankaraya gitti düşün bide araba bakmaya tüm türkiyeyi geziyo:KK66:aynen bende sakaryada araba kıtlığımı var diyom.bmwye sarmış bu ara parçasıda zor bulunuyomuş falan filan

Ben hala dinliyorum canım ruhumu dinlendiriyo.ama iş yaparken:KK53:
Ya sorma benim bile 2 çocum varken inanamıyorum nasıl bu zamana geldim.evldnmeden önce çok çılgın bi gençtim hep diyorum ki iyiki erken evlenmişim.şimdi bir bir düşünüyorumda zerre pişman deilim hiçbişeye
aynn öyle. yakın arkadaşlarım arasında evli çocuklu bi tek biz varız. küçük de evlenmedim gerçi ama yine de erken gibi geliyo bazen. azıcık daha gezip tozaymışım iyiymiş diyorum :KK70:
Yine de şükür tabi

Bu rada kitap önerisi isteyen arkadaş vardı iskender palanin Katre-i ask adlı romanını öneririm
Katre-i Matem mi dicektin ki. Yok sa bu yeni mi çıktıo_O benim dediğimse bende çok sevmiştim. güzel kitaptı

aynn öyle. yakın arkadaşlarım arasında evli çocuklu bi tek biz varız. küçük de evlenmedim gerçi ama yine de erken gibi geliyo bazen. azıcık daha gezip tozaymışım iyiymiş diyorum :KK70:
Yine de şükür tabi

Katre-i Matem mi dicektin ki. Yok sa bu yeni mi çıktıo_O benim dediğimse bende çok sevmiştim. güzel kitaptı
Benimde bekar arkadaşlarım var eş bulamıyolar şimdi kariyer peşine koştular.hepsi bana özeniyo:-)Katre i matem geldi aklıma ama farklı mı acaba dedim

Benimde bekar arkadaşlarım var eş bulamıyolar şimdi kariyer peşine koştular.hepsi bana özeniyo:-)Katre i matem geldi aklıma ama farklı mı acaba dedim
ay aynen ben onlara onlar bana özeniyolar :KK70:

Netten baktım da iskender palanın katre-i matem var bi tek. ama katre-i aşk diye bi kitapta varmış başka bir yazarın. Şems tebrizi ile ilgili.

ay aynen ben onlara onlar bana özeniyolar :KK70:

Netten baktım da iskender palanın katre-i matem var bi tek. ama katre-i aşk diye bi kitapta varmış başka bir yazarın. Şems tebrizi ile ilgili.
Katre i matem okumadım ama duydum aşkı duymadım bende.
Ay bide sen yalnızlığa iyi geliyon ama açlığa pilavüstükuru olsa yenirdi.
Çok acıktım ekmeğin arasına kaymak sürdüm hatta yiyorum:halay:

Kuzum su an daha iyi teyzesi burun akıntısı geçti öksürük devam sorma bi de akşam üzeri aradı ben evdeyim dedi meğerse annesinin evindeymis:)) Ben de herkes annesinin yanında dedim
ohh zaten çok bunaldın sende keşke dönüp sizide alsaymış.bu arada kuzun nasıl oldu

ay sorma araba merakından bıktım sürekli alır satar.parça bakmaya ankaraya gitti düşün bide araba bakmaya tüm türkiyeyi geziyo:KK66:aynen bende sakaryada araba kıtlığımı var diyom.bmwye sarmış bu ara parçasıda zor bulunuyomuş falan filan
l

Katre i matem okumadım ama duydum aşkı duymadım bende.
Ay bide sen yalnızlığa iyi geliyon ama açlığa pilavüstükuru olsa yenirdi.
Çok acıktım ekmeğin arasına kaymak sürdüm hatta yiyorum:halay:
:KK70:
Bende güya yarın misafire diye yaptığım muffinleri buzluktan çıkardım mideye indiriyorum :KK70:

[QUOTcanım Katrei Mkuru, post: 46681329, member: 757993"]aynn öyle. yakın arkadaşlarım arasında evli çocuklu bi tek biz varız. küçük de evlenmedim gerçi ama yine de erken gibi geliyo bazen. azıcık daha gezip tozaymışım iyiymiş diyorum :KK70:
Yine de şükür tabi

Katre-i Matem mi dicektin ki. Yok sa bu yeni mi çıktıo_O benim dediğimse bende çok sevmiştim. güzel kitaptı[/QUOTE]
Evet canim Katre-i Matem ben karistirdim ikisi de var bende .

Kurucusu şu an daha iyi teyzesi burun akıntısı geçti öksürük devam sorma bi de akşam üzeri aradı ben evdeyim dedi meğerse annesinin evindeymis:)) Ben de herkes annesinin yanında dedim

l
Tekrar çok geçmiş olsun çok zor öksürüğün atlatımı.neyseki sende annendeydin dimi.boşver kafanı dinle tabi çocuk hasta bunaldınız evde.

aysebunaldıncocukost: 46681412 .!.:
Tekrar çok geçmiş olsun çok zor öksürüğün atlatımı.neyseki sende annendeydin dimi.boşver kafanı dinle tabi çocuk hasta bunaldınız evde.
Evet canim bunaldim evde geçenhafta beraber ggidecektirama gitmek istemedi eeşim bu hafta kendi gitti giresun Ünvggeçmek için Rektörler görülecektir o da il dışına çıkmış.

X