Annelerin Güncesi

Dun aksam tamamladm hediyelerimi aldgm elbisenin aynisini kizimada aldm artik giydirince bi resm atarsinda bana bnde yanyana kolaj yaparm resmleri sayin kapaaaakkk duyurulur.!!!
Bugnde avm ye bulent ersoyla nur yerlitas gelcekmis imza gunune gdip resmm cekilmem lazim hemen:KK70:

Dun aksam tamamladm hediyelerimi aldgm elbisenin aynisini kizimada aldm artik giydirince bi resm atarsinda bana bnde yanyana kolaj yaparm resmleri sayin kapaaaakkk duyurulur.!!!
Bugnde avm ye bulent ersoyla nur yerlitas gelcekmis imza gunune gdip resmm cekilmem lazim hemen:KK70:
Sana da mi kiz çıktı iste bu skandal o zaman leydiye kesin erkek cikti:skandal:

Rüyamda tenceremi gördüm ailece oturuyorlar benle oğlumda gidip yanlarına oturuyoruz kaç yaşında oğlan diyo bende 2014 haziran doğumlu diyorum anlayacak mı acaba diye yok anlamıyor. Bende kızı süzüyorum yakından görmüşken boyuna posuna iyice bakayım hediyesini alırken zorlanmayayım diye :halay:
kesin sna ben ciktim bak saklama artik

Dün yine kızımın bezini çıkardım hiç baglamadım,saatlerce yapmadı tuvaletede yapmadı hem lazımlığa oturttum hem klozet aparatı yok almadım kucagımda tuttum yapmadı altına kaçırdı iki defa en son akşam yine tuttum yapmadı ondan sonra,bana birşey oldu halsizleştim gözlerim karardı eşime ben kötüyüm uzancam kıza bakın dedim o da bezini baglasaydın bari dedi, baktı ben kötüyüm Tamam ben baglayayım dedi yataga zor attım kendimi uyudum dinlendim sabahta kollarim kalçam resmen tutulmuş kızımı tuvalete tutmaktan akşamda tansiyonum mu düştü ne oldu anlamadım ayy şu anda da sanki üstümden kamyon geçmiş çok kötüyüm tuvalet egitimini de bayramdan sonraya erteledim yapmıyor hayatta tuvalete 3 saat tutuyor ama yine yapmıyor amaaan eninde sonunda ögrenecekler saldım gitti artık

S Sunset5 sen bana almiyordun mu bak sen degilsen lutita lutita ya sarmaya baslayacagim
Bana erkek çıktı amaaa seninki mi değil mi söylemem :)
Bende anneye aldığım takının aynısını kendime aldım :) bide bişey yaptırdım onun aynısından da.

Sana da mi kiz çıktı iste bu skandal o zaman leydiye kesin erkek cikti:skandal:
Aynen minike erkek çıktı oda kesin aren :KK66:
Dün yine kızımın bezini çıkardım hiç baglamadım,saatlerce yapmadı tuvaletede yapmadı hem lazımlığa oturttum hem klozet aparatı yok almadım kucagımda tuttum yapmadı altına kaçırdı iki defa en son akşam yine tuttum yapmadı ondan sonra,bana birşey oldu halsizleştim gözlerim karardı eşime ben kötüyüm uzancam kıza bakın dedim o da bezini baglasaydın bari dedi, baktı ben kötüyüm Tamam ben baglayayım dedi yataga zor attım kendimi uyudum dinlendim sabahta kollarim kalçam resmen tutulmuş kızımı tuvalete tutmaktan akşamda tansiyonum mu düştü ne oldu anlamadım ayy şu anda da sanki üstümden kamyon geçmiş çok kötüyüm tuvalet egitimini de bayramdan sonraya erteledim yapmıyor hayatta tuvalete 3 saat tutuyor ama yine yapmıyor amaaan eninde sonunda ögrenecekler saldım gitti artık
Bence de bi süre ara ver. Demekki kendini hazır hissetmiyor. İyice soğumasın bide. Sanada çok geçmiş olsn.

Sana da mı kız çıktı :oha::oha::oha:

İki kere kakasını söyleyince bende heveslendim geçen gün bağlamadım akşama kadar. On kez tuvalete götürmüşümdür, hemen her seferinde çok az yapmasına rağmen 4 kez de altını ıslatınca geri vazgeçtim hasta olacak yoksa havalar tam ısınmadı daha. Diğer erkek çocuklarını merak ettim sık sık azar azar yapması normal mi acaba

X