Annelerin Güncesi

ya mng benim evin 200 metre otesinde kisin ortasinda bikac kere kargo geldi mng ile daha dogrusu gelemedi ariyom yogunuz yarin gelecek ariyom adres yanlis gitmis yarin elunize ulasir nehirle gittim aldim yakin ama buz gibi hava var annem pzt verdigi kargoyu cuma aldim artik gidip kendim aldim

bide subeden subeye degisiyo benim burdaki mng subesi cok kotu annemin evinin altinda ona veriyo ablama da kargi yolluyo pazt verir carsamba elunde olur

bide subeden subeye degisiyo benim burdaki mng subesi cok kotu annemin evinin altinda ona veriyo ablama da kargi yolluyo pazt verir carsamba elunde olur
ben geçen defa ptt kargoyla gönderdim ki en geç kargoya veren bendim ertesi gün İstanbul a gitti ve teslim edildi ama bazı arkadaşlar ptt ile gönderdi geç gitti yanı şubeye göre değiştiğini dusunuyorum

Ayy bu Fenerbahçe ailece hasta etti bizi çocuklar formayla bekledi akşama kadar kızım bile forma giymişti :KK61:
Canım bunlar senin bebelere gelsin bi de tüm sevip de kavuşamayanlara :p :p

Eklentiler

• image.png
    image.png
    160 KB · Görüntüleme: 25
  • image.png
    image.png
    178,9 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar ya en alt kaburgalarim acaip aciyo. Dokundugumda oturup kalktigimda canim yaniyo.niye olur ki boyle hic basima gelmemisti

X