Annelerin Güncesi

Ben çikolata koymayacağım kargo ne şekilde taşır bilmiyorum ya erir akarsa ay düşünmek bile istemiyorum böyle bişeyi. Çünkü başıma geldi bana doğum günümde iş arkadaşım bir bluz almış birde seviyorum diye portakallı bitter çikolata koymuş paketi bi açtım hep çikolata allahtan bluzün poşetinden içeri geçmemiş.O yüzden tencerem kusuruma bakmasın şimdiden söyleyeyim.

Canım böyle durumlarda belediyeye şikayet ediyosun belediye önce uyarıyor yaptırmaları için eğer savsaklarlarsa belediye onlara ceza kesiyor. Benim abim yaşadı aynısını en sonunda komşumuz şurda demeyip şikayet etti ve mecbur yaptırdılar.
yaptirmam derlerse bende sikayet ederim mutlaka. Kuf oldu bildigin cok gamsizlar. Bakalim soyledim insallah tatlilikla hallolur

Ben çikolata koymayacağım kargo ne şekilde taşır bilmiyorum ya erir akarsa ay düşünmek bile istemiyorum böyle bişeyi. Çünkü başıma geldi bana doğum günümde iş arkadaşım bir bluz almış birde seviyorum diye portakallı bitter çikolata koymuş paketi bi açtım hep çikolata allahtan bluzün poşetinden içeri geçmemiş.O yüzden tencerem kusuruma bakmasın şimdiden söyleyeyim.
Çok kötü olmuş, o zaman ben de koymasam mı, erimez havalar sıcak değil, raftada dışarda duruyor erimiyor diye düşünmüştüm ama:oops:

Ben cikolata koycam ya kutu da bisey olmaz sanki. Bi de ambalajli kutulu aksada disari cikmasi pek mimkun degil.ben yine deonlem olarak kilitli posete koyayim bari.

kafam karıştı koysam mı koymasam mı napacaksın koyacak mısın:işsiz:
Bunu bi düşüneyim, bir bakayım eğer kargo geçen seferki gibi çabuk giderse sorun olmaz da ya kargoda uzun süre beklerse ay fena olur, çok üzülürüm, gerçi benim şeker kırılmıştı geçen sefer S Sunset5 öyle dediydi, ya bu da paramparça giderse offf
D deterjan çok kötü oldu bu
A Akaibu gibi mi yapsam ay bilemedim :110:

Prima kutusuna koyucam ben. Cikolatalard kutulu ambalajli zaten. Normal hediyepaketi olsa belki ezilme kirilma olur ama kuruda bisey olmaz bence. Estetigimi bozacak olsada bi pakete daha koyayim bari ben

Prima kutusuna koyucam ben. Cikolatalard kutulu ambalajli zaten. Normal hediyepaketi olsa belki ezilme kirilma olur ama kuruda bisey olmaz bence. Estetigimi bozacak olsada bi pakete daha koyayim bari ben
Ben de ya bez paketi ya ayakkabı kutusuna :KK70: hediyelerin sığma durumuna bağlı:KK70:

X