Annelerin Güncesi

Hediyelerimi bitirmenin haklı dururunu yaşıyorum :KK70: atayım mı buraya da :KK70: :KK70:

Ay bak merak ettim şimdi watsaptan yolla bari resim :eğlence:

Kızlar hepiniz çiklot miklot koymuşsunuz bende koysam mı acaba tencerem tatlı yesin tatlı konuşsun :KK70:
gerçi onun ihtiyacı yok :KK200:

Rejimdeyim kııızz :spor:

L Leydiminik tenceresi erkek cidden E eatmeat olabilir ya da S Sunset5 hadi bakalım kim çıkacak

Dün akşam avm de gezerken eşim dediki sen bu hediye işini geçe bırakmadın mı sonra bana sıkıştım deme :KK17: benim hazır değil daha yaaa

L Leydiminik tenceresi erkek cidden E eatmeat olabilir ya da S Sunset5 hadi bakalım kim çıkacak

Dün akşam avm de gezerken eşim dediki sen bu hediye işini geçe bırakmadın mı sonra bana sıkıştım deme :KK17: benim hazır değil daha yaaa
Kız ne zaman alcan pazartesi kargoya vercen yumurta kapıda sen oturuyon hala

O kadar erken yapılsın istedin en sona sen kaldın yine :)
yumurtayla yakın ilişkim yüzünden :işsiz:

Diyosun :dondurma:

gittim soyledim. Yaa napsak ki dedi:işsiz: kosedeki sivakar dokuldu siz hesab edin artik dedim. Esime soylerim musait oldugunda yapar dedi:işsiz:
Insan en kisa zamanda hallederiz falan der. Keyiflerini beklicem yani:kızgın: esime soyledim ara ev sahibini de en kisa zamanda yaptirsinlar diye. Amma rahat kadin
İnşallah yaparlar en kısa zamanda kocası musait olana kadar su mu akacak hayret birşey

Bana kalsa ben geçtiğimiz pztsi yollayacsktım.ama size uyucam ve pztsi pttye teslim.sordum 3günde kesin gider dediler.onlarda kendi kutularına koyacakmış.ben kutu gibi bişi ayarlamadım.

Ya ben de ana hediyeleri hallettim ama yan hediyelerde sıkıştım kaldım :/ ne alsam ne yapsam bilemedim. Bi de ben de ptt kargo işe göndericem onlar kutuya mı koyuyor ayrıca, bileyim de ona göre hazırlayayım ben de

Esim bu gun de gec gelecegini soyleyince. ordan oraya atlayip ziplayip yordum kuzumu. :halay: Benimde pertim cikti o ayri :deli:
Masaj yaptim ayaklarina. sirtini kasidim. Saclarini taradim. Son kozum olarakta kulak copuyle kulagini temizledim (niyeyse mayisiyo hemen bunu yaparken ) masal anlattim. Yatagina koydum. 5 dk ya kalmadan sizdi :halay::halay::halay:

Ya ben de ana hediyeleri hallettim ama yan hediyelerde sıkıştım kaldım :/ ne alsam ne yapsam bilemedim. Bi de ben de ptt kargo işe göndericem onlar kutuya mı koyuyor ayrıca, bileyim de ona göre hazırlayayım ben de
Takıldığın yerde yardımcı olalım canım

Esim bu gun de gec gelecegini soyleyince. ordan oraya atlayip ziplayip yordum kuzumu. :halay: Benimde pertim cikti o ayri :deli:
Masaj yaptim ayaklarina. sirtini kasidim. Saclarini taradim. Son kozum olarakta kulak copuyle kulagini temizledim (niyeyse mayisiyo hemen bunu yaparken ) masal anlattim. Yatagina koydum. 5 dk ya kalmadan sizdi :halay::halay::halay:
Ay bu saydıklarını niye betülle yapamıyorum acaba saçlarını taradam hele kıyamet kopar kulaklarını hayatta elletmez hele o son sızma kısmı her akşamımız actionlı

X