Annelerin Güncesi

Ay biraz dikiş öğrenincede insan aldıkalrına verdiği paraya acıyo valla :KK11: bi elbise aldık spor elbise eşime diyorumki bunun kalıbını çıkarayım da betüle dikeyim başka kumaşlrdan gülüyo o da:halay:
Bi de aldıklarım 2 yaş ama bi takımı çok beğendim maminoda en büyük 18-24 ay vardı aldık olmazsa değişiriz dedik beden iyi tam oluyo kafadan biraz zor geçiyo değiştirmicem ama :KK45:
bnde elbiselerden kalip cikariyorm dikiyorum oyle

Kanacak mı bakalım senin ki :)
Ben veriyorum ama ille benim elimdekini istiyo. Oyuncağı da bana veriyo :)
sabahlar olmasın :)[/QUOTE
E Esinn10 aynen bizimde küçükle oynamıyo bendekini istiyo

bnde elbiselerden kalip cikariyorm dikiyorum oyle

Ay ne güzel ben evde hiç dikmedim diye evdeki makinede cesaretim yok kursta dikiyorum ama bakalım kurs bitince evde denemeler yaparım

Bu arada sergi yapıldı bikaç kurs birden katıldık etek olarak sadece benim diktiğim eteği beğenip koymular :KK49:

Ogrenmis bi sen ye ne versem sen ye diyo. Kahvltida yaptramadim busabah.asiya gdince istahini soylicem doktra canima tak etti

İştah sıkıntısı bikaç gündür bizde de var kahvaltı zaten keyfi yapıyo da çorba pilav severek yerdi yemiyo dün baya uğraştım yediremedim hümeyra diye bi kız var sitede arada dışrda oynuyoalr iyi o zaman götürüp ona vercem dedim tabağın yarısını yedi
Akşmda dışardaydık lahmacun aldık ona çok az bi kısmını bıraktı yedi hemen hemen hepsini bi günü bi günü tutmuyo anlıyacağın

Benim oğlanda uyumuyo yaa:KK43::KK61:
Gündüz uykusu umrumda deil,memede,tuvalet eğitimide yeterki gece uyusa.Allahım yarabbim ya sabahı zor ediyoruz saat başı ayakta.kimi zaman emmeye kalkıyo kimi zaman 'ee bitti' diyo kalkıyo.üstelik gece 1de bile uyutsam aynı.gündüz uyutmasam aynı.
Gece uyumadığı gibi olanların farkında ve gözlerini sıkıp uyumaya çalışıyo acıyorum ozaman.çok ta bağırıyorum 2 yaşında bebeye eşimlede resmen kavga ettik.ben beceremiyomuşum uyutmayı.çocuğun psikolojisini bozmuşum uyku eğitimi diye.
Gece yasin okudum başında sinirlerime iyi geldi.bide dönüp duruyo.
Bu arada ilk doğduğu gün hastanede bile gözü hep açıktı.ablam ve annem biz böyle bişe görmedik uyumayan bebek doğurmuşsun dediler:KK53:ogün bugün aynı:KK61:

Günaydın kızlar nasılsınız?
Yazamıyordum kac gündür ne buradaki geçmişi ne diğer yerleri hiçbirini okuyamadım. Büyük temizlik yaptım onun yorgunluğunu atamadan eşimle bayağı bi tartıştık hemde çocukların yanında onun stresini atamadan sevgililer gününde alınan künyemi kaybettiğimi farkettim daha onun şoku geçmeden iki hafta önce bi ton para verip aldığım sıfır telefonum çantada ıslak mendilin akıttığı bütün suyu çekmiş. Çok mutsuzum en çok ta telefonuma üzüldüm :cry: Şu anda tlfonumdan yazıyorum açıldı ama ekranı çok kötü geçer mi kalır mı bu markanın içi açılmıyor diye biliyorum servisi birşey yapabilir mi?
Çekiliş işini naptınız ne zaman kargoya veriyoruz? Yatılı misafirlerimiz var çok sık giremem biriniz son durumu özet geçebilir misiniz rica etsem?
1 1h1r cnm Ben Deniz kenarinda yuruyus yaparken Denize dusurdum calisiymiyodu resmen pirinc dolu kavanoza koydum hic gorunmicek telefon 1-2 gun kaldi Snra cokardigimda duzelmsti bulabilirsen kavanozu da gunese koy

Benim oğlanda uyumuyo yaa:KK43::KK61:
Gündüz uykusu umrumda deil,memede,tuvalet eğitimide yeterki gece uyusa.Allahım yarabbim ya sabahı zor ediyoruz saat başı ayakta.kimi zaman emmeye kalkıyo kimi zaman 'ee bitti' diyo kalkıyo.üstelik gece 1de bile uyutsam aynı.gündüz uyutmasam aynı.
Gece uyumadığı gibi olanların farkında ve gözlerini sıkıp uyumaya çalışıyo acıyorum ozaman.çok ta bağırıyorum 2 yaşında bebeye eşimlede resmen kavga ettik.ben beceremiyomuşum uyutmayı.çocuğun psikolojisini bozmuşum uyku eğitimi diye.
Gece yasin okudum başında sinirlerime iyi geldi.bide dönüp duruyo.
Bu arada ilk doğduğu gün hastanede bile gözü hep açıktı.ablam ve annem biz böyle bişe görmedik uyumayan bebek doğurmuşsun dediler:KK53:ogün bugün aynı:KK61:
Canım umutta öyleydi memeden kesince rahatladım şükür 15 gün oldu hiç uyanmadan sabahliyoruz hayal gibiydi gerçek oldu iştahida arttı dünya varmış resmen

Canım umutta öyleydi memeden kesince rahatladım şükür 15 gün oldu hiç uyanmadan sabahliyoruz hayal gibiydi gerçek oldu iştahida arttı dünya varmış resmen
Daha önceden de yazmıştın hatırlıyom cnm evet çok şanslısın gerçekten.hep emmeye kalkmıyo ee bitti diyo 2de uyanıyo sabah 5e kadar uyumuyo.
Tekrar uyusun diye ben meme veriyorum ama uykusu dağılıyo niyeyse.
MaşallahUmuta

Cildircam ya. Yine banyo tavaninda akinti var. Bildigin su damliyo tavandan. Boyle sacmalik gormedim ya. Ondan once baskasi 2 sene oturdu hic bi sorun yoktu. Bunlar tasindigindan beri banyoyla ugrasiyorum. Tavan kuflendi resmen. Ugrasmamak icin kirec sokucuyu boca ediyo heralde yerlere. Bi gun kafama cokecek tavan diye korkuyorum. Sivalari dokuluyo:kızgın::kızgın::kızgın:
çok sinir bozucu bi durum.bizde aynı durum ama hafif yollu.üstelik yukarda kv oturuyo.tavanım çürüdü diyorum.birde benim evim çok rutubetli .evin arkasında bitişik ev var.sadece önden güneş alıyo.

1 1h1r cnm Ben Deniz kenarinda yuruyus yaparken Denize dusurdum calisiymiyodu resmen pirinc dolu kavanoza koydum hic gorunmicek telefon 1-2 gun kaldi Snra cokardigimda duzelmsti bulabilirsen kavanozu da gunese koy
Tamamen mi düzelmişti. Benim tlfon çalışıyo ama ekran berbat bi durumda

Tam okuyamadim kizlar benim kizimda bi kac gündür idrar yerini gösterip ayyy ayyy diyor. Bugün kan ve idrar tahlili yaptırıp doktora gösterecem umarım bişey çıkmaz

Tam okuyamadim kizlar benim kizimda bi kac gündür idrar yerini gösterip ayyy ayyy diyor. Bugün kan ve idrar tahlili yaptırıp doktora gösterecem umarım bişey çıkmaz
inşallah bişi çıkmaz bazen sadece keşfettiklerini için yapıyorlar ama yine de dikkate almak lazım tabi
Kapağıım nerdesiiin:uykucu:
burdayım :KK3:

Cildircam ya. Yine banyo tavaninda akinti var. Bildigin su damliyo tavandan. Boyle sacmalik gormedim ya. Ondan once baskasi 2 sene oturdu hic bi sorun yoktu. Bunlar tasindigindan beri banyoyla ugrasiyorum. Tavan kuflendi resmen. Ugrasmamak icin kirec sokucuyu boca ediyo heralde yerlere. Bi gun kafama cokecek tavan diye korkuyorum. Sivalari dokuluyo:kızgın::kızgın::kızgın:
Kötü olmuş canım ya benim eski oturduğum evde gece bizden su akmış seninki gibi tavandan ayy kadın söyleyince o kadar utandımki anlatamam küvetin orada bir boşluk olmuş oradan inmiş aşagıya eşim yaptırdı hemen bir daha olmadı ondan sonrada üst kattan benim eve su aktı onlarda yaptırdı hemen bir daha sorun yaşamadık inşallah yaptırırlar bir daha olmaz
inşallah birşey çıkmaz canım geçmiş olsun

Bende öyle düşünüyorum saf su olsaydı kurtarılabilinirdi belki. Sağlık olsun artık yapacak bişey yok çok üzülsemde :KK43:
Benim telefonu geçen gün kızım attı ekranı çatladı tuş kilidi falan açılmadı benim telefonumda yeniydi üzülmüştüm daha yaptırmadım sağlık olsun canım oluyor maalesef

Kötü olmuş canım ya benim eski oturduğum evde gece bizden su akmış seninki gibi tavandan ayy kadın söyleyince o kadar utandımki anlatamam küvetin orada bir boşluk olmuş oradan inmiş aşagıya eşim yaptırdı hemen bir daha olmadı ondan sonrada üst kattan benim eve su aktı onlarda yaptırdı hemen bir daha sorun yaşamadık inşallah yaptırırlar bir daha olmaz
inşallah birşey çıkmaz canım geçmiş olsun
gittim soyledim. Yaa napsak ki dedi:işsiz: kosedeki sivakar dokuldu siz hesab edin artik dedim. Esime soylerim musait oldugunda yapar dedi:işsiz:
Insan en kisa zamanda hallederiz falan der. Keyiflerini beklicem yani:kızgın: esime soyledim ara ev sahibini de en kisa zamanda yaptirsinlar diye. Amma rahat kadin

X