Annelerin Güncesi

Öğlen başım ağrıyo diye öyküyle beraber yattım bende yattım yanında diye 2.5 saat uyudu tabi bende :) şimdi uyuyamıyorum

Bizimkide aynı viledayı elimden alıyor paspas yaparken yine bime gelecekmiş geçen defa almamıştım bu defa alcam o da vileda yapsın bir yandan da beni rahat bıraksın:))
Kanacak mı bakalım senin ki :)
Ben veriyorum ama ille benim elimdekini istiyo. Oyuncağı da bana veriyo :)
Öğlen başım ağrıyo diye öyküyle beraber yattım bende yattım yanında diye 2.5 saat uyudu tabi bende :) şimdi uyuyamıyorum
sabahlar olmasın :)

Kanacak mı bakalım senin ki :)
Ben veriyorum ama ille benim elimdekini istiyo. Oyuncağı da bana veriyo :)
sabahlar olmasın :)
Ya kanmazmi acaba gidip bir vileda kovasıyla paspasmi alsam acaba:)
Süpürgeden korkuyor hiçbir yaklasmiyor ama viledayi seviyor kaşla göz arası kovanın içinden sulu sulu çıkartıp ortalığı islatiyor:))

Süpürgeden korkuyor hiçbir yaklasmiyor ama viledayi seviyor kaşla göz arası kovanın içinden sulu sulu çıkartıp ortalığı islatiyor:))
Benim sıpa kendi küçüğünü elime tutuşturuyo anne al sil diyo bi de. sonra da büyüğü alıp cirit atıyo evde :deli: Bende o yüzden almıştım senin gibi düşünüp ama olmadı yüzüne bile bakmıyo:)
Belki sever ama fıstık

Aman büyüğünü al daha iyi sen ıslak o kuru silsin benimki de pek yüzüne bakmıyo oyuncağın ayda yılda bir canı isticekte işte
Benim vileda boş odada duruyo kapısını ık yakaladı mo kapıp kaçıyo cadı :)

Benim sıpa kendi küçüğünü elime tutuşturuyo anne al sil diyo bi de. sonra da büyüğü alıp cirit atıyo evde :deli: Bende o yüzden almıştım senin gibi düşünüp ama olmadı yüzüne bile bakmıyo:)
Belki sever ama fıstık

Aman büyüğünü al daha iyi sen ıslak o kuru silsin benimki de pek yüzüne bakmıyo oyuncağın ayda yılda bir canı isticekte işte
Benim vileda boş odada duruyo kapısını ık yakaladı mo kapıp kaçıyo cadı :)
hiç oyuncagını almayayım o zaman büyüğünü alayım yedek olur hem:))

Kızlar ig da paylaştım video küsmeyi ögrendi bizim cadı herşeye küsüyor hemen kollarını baglayıp küstüm diyor ama bir tek bana küsmüyor babasına ve abilerine küsüyor
Babası birşeye izin vermeyince bana şikayet ediyor baba dövdü diyor hayır dövmeyi nereden ögrendi onu bilmiyorum

Yok geçen ay 29 una sarktı bu ay gelen giden yok çok uykum var ama uyuyamıyorum manyakmıyım neyim :)
Benimde çok uykum vardı kaçtı uyuyamıyorum sabahın köründe kalkcam benimde az geliyor ya anlamadım hiç regl oluyor gibi hissetmiyorum normalde ilk günlerde orkidin uzun gece pedini kullanıyordum o bile yeterli gelmiyordu bu defa normal pedi kullanıyorum mevsim geçişi diyemi acaba anlayamadım

Bizimkide vileda manyağı. Temizlik malz. görünce resmen heycanlanıyor. Bende sopasını aldım ucuyla birlikte. Benimkini de rahat bıraktı bu sayede.

Cildircam ya. Yine banyo tavaninda akinti var. Bildigin su damliyo tavandan. Boyle sacmalik gormedim ya. Ondan once baskasi 2 sene oturdu hic bi sorun yoktu. Bunlar tasindigindan beri banyoyla ugrasiyorum. Tavan kuflendi resmen. Ugrasmamak icin kirec sokucuyu boca ediyo heralde yerlere. Bi gun kafama cokecek tavan diye korkuyorum. Sivalari dokuluyo:kızgın::kızgın::kızgın:

ay bütün gece bir anne bir anane gezindi bizim hatun gözlerimden uyku akıyo zaten geç de yatmıştım
bi de akşamdan beyaz pantolon hazırladım giyindim çıktım dışarısı bir sonbahar misali
bu akşam ikinci hedaye durağıma gidicim elim boş dönmemeyi umuyorum artık
neyseki sabahın güzel olayı bir iki dersine girmekten öteye gidemediğim pazarlama dersinin notlarını bıraktı bir arkadaşım az evvel tabi okurmuyum bilemedim :p

Cildircam ya. Yine banyo tavaninda akinti var. Bildigin su damliyo tavandan. Boyle sacmalik gormedim ya. Ondan once baskasi 2 sene oturdu hic bi sorun yoktu. Bunlar tasindigindan beri banyoyla ugrasiyorum. Tavan kuflendi resmen. Ugrasmamak icin kirec sokucuyu boca ediyo heralde yerlere. Bi gun kafama cokecek tavan diye korkuyorum. Sivalari dokuluyo:kızgın::kızgın::kızgın:
canım konuştun mu hiç ay başka bi daire yüzünden sıkıntı çekmek en sinir olduğum

canım konuştun mu hiç ay başka bi daire yüzünden sıkıntı çekmek en sinir olduğum
Daha once oldugunda apartman gorevlisi soyledi. Tamam dediler. Sonrabaktim hala devam ediyo. Onlar yukarda dus alirken bildigin asagi su akiyo. Tekrar soyledim. Apartman gorevlisi abla en az 10 kezgittim kapiya. Kapiyi acmiyolar dedi. Evdeler sesleri de duyuyoruz. En son ev sahibine sikayet ettik. Tum daireler tek bir kisiye ait binada. Adam bi de yurt disinda. O konustu yaptirdilar. Simdi apartman gorevlisi de yok kendim gitcem. Yine savsaklarlarsa bu sefer kavga cikaririm. :kızgın:
Oglene dogru gidicem bakalim. Bu sefer nasil davranacaklar

Günaydın kızlar nasılsınız?
Yazamıyordum kac gündür ne buradaki geçmişi ne diğer yerleri hiçbirini okuyamadım. Büyük temizlik yaptım onun yorgunluğunu atamadan eşimle bayağı bi tartıştık hemde çocukların yanında onun stresini atamadan sevgililer gününde alınan künyemi kaybettiğimi farkettim daha onun şoku geçmeden iki hafta önce bi ton para verip aldığım sıfır telefonum çantada ıslak mendilin akıttığı bütün suyu çekmiş. Çok mutsuzum en çok ta telefonuma üzüldüm :cry: Şu anda tlfonumdan yazıyorum açıldı ama ekranı çok kötü geçer mi kalır mı bu markanın içi açılmıyor diye biliyorum servisi birşey yapabilir mi?
Çekiliş işini naptınız ne zaman kargoya veriyoruz? Yatılı misafirlerimiz var çok sık giremem biriniz son durumu özet geçebilir misiniz rica etsem?

Günaydın kızlar nasılsınız?
Yazamıyordum kac gündür ne buradaki geçmişi ne diğer yerleri hiçbirini okuyamadım. Büyük temizlik yaptım onun yorgunluğunu atamadan eşimle bayağı bi tartıştık hemde çocukların yanında onun stresini atamadan sevgililer gününde alınan künyemi kaybettiğimi farkettim daha onun şoku geçmeden iki hafta önce bi ton para verip aldığım sıfır telefonum çantada ıslak mendilin akıttığı bütün suyu çekmiş. Çok mutsuzum en çok ta telefonuma üzüldüm :cry: Şu anda tlfonumdan yazıyorum açıldı ama ekranı çok kötü geçer mi kalır mı bu markanın içi açılmıyor diye biliyorum servisi birşey yapabilir mi?
Çekiliş işini naptınız ne zaman kargoya veriyoruz? Yatılı misafirlerimiz var çok sık giremem biriniz son durumu özet geçebilir misiniz rica etsem?
Canim 30 unda kargoya vericez. Ust uste gelmis bir suru sey de. Tlfnunu mumkun oldugunca pirinc icinde beklet. Icindeki tum sivi emilsn. Kotu olmus cidden.

İki gün beklettim pirinç içinde bundan sonrada akşamları koysam faydası olur mu ki
Kardesim su dolu kovaya dusurmustu. Surekli koydu pirince odasina bi kap koydu gece yatarken falan icinde bekletti hep yeni almisti. Duzeldi onunki. Duzelir insallah canim yeni de almissin

X