Anne Olmak Isteyenler

:icecream:Keşke çocuk kaLsaydmdım da dizimdeki yaRayı en büyük aCI sansayDım!.....

:CüvCüv:benim sorunum yumurtalarım zayıfmış gelişmiyormuş doktor öyle dedi inşallah rabbim yüzümüze bakar bizide sevindirir haktan hayırlısı

kavakyelleri 27 ,
merhabaaaa,
ben yeniyim,10 ocakta transferim oldu,3 embriyo...ilaçları alarak 22 ocağı bekliyorum.
birşey sormak istiyorum embriyoların hücre gelişimi an az ne olmalı?

ben çok tecrübesizim,bir aşılamam oldu ama başarısız

senin sorunun neydi ecrin 06 rabbim dilerse olur herşey bahane gennin yanında çok inşallah bütün evlatsızları sevindirir rabbim sabrın sonu selametdir hiç üzme kendini sitres yapma kendine iyi bak canım moralini bozma

Bilmiyorum yaya sen doktora sordugunda ne dedi aşılamayla sonuç alan varmı binde bitanedir sanırım allahtan umudunuzu kesmeyin

güzel düşüncelerin için teşekürler kavakyelleri27 bizim sorunumuz eşimmin sprm saysı az bildiğim kadarıyla kadında sorun olunca daha çabuk çözülüyor inşanla seninde öyle olur RABBİM herşeyin hayırlsını versin

Aşılamada başarısız olmuş ama tüp bebekte başarı yakalarsın inşallah yaya rabbim duaları boş çevirmez bol bol dua edelim allahım hepimize hayırlı evlatlar ver amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Ecrin 06 canım eşin fındık badem yesin bir bardak sıcak süte bir iki tatlı kaşık keçi buynuzu tozu ve pekmezi bal katıp her gün sabah içsin faydasını görürsünüz canım inşallah

ecrin06 canım nasılsın eşin için her akşam bir bardak olacak kadar suda 5tane keçi boynuzunu ufak parçalara ayırıp 3dk kaynatıyorsun soguyunca süzüp gece yatmadan içsin üç ay devam etsin sana yazdıgım bu kürleri eşine muhakgag yap çare olacaktır kendine iyi bak lütfen sitresten düşünmekten uzak tut kendini bol şanslar

canım burdayım ya benim bide adet pıroblemmim var olunca çoook sancım oluyo oyüzden hasaneye gitim acilde inne yaptılar her ay böyle ölümden dönüyorum oyüzden yazmadım

:1hug:kavakyelleri 27Bide bu keçi boynuzunu bende duydum yaklaşık 2 haftadr kullanyoruz bakalım eşim kullanıyo yinede teşekürer beni düşündüğün için kendine iyi bak

canım geçmiş olsun bendede sancı oluyor agrı kesici kullanıyorum devamlımı sancın oluyor

evet canım her ay böyle ilk gün daha çok doktor bir ilaç yazdı mejazik diye baya faydası oldu ağrı için

birde bende adet düzensizligi oluyor adet düzenleyici ilaç kullanıyorum sen düzenlimi oluyorsun

benim adettim çok düzenli bide şu ağrılar olmasa sanada iyi geceler

canım seninle derdimi paylaşınca iyi oluyorum maya tüp bebek şubatın 17 sine 1rinci çift belli oluyor canım sana çıkarsa bana çıkmış kadar sevinirim bol şans

a.s.belki inanmassın ama bende seni görmedn kendime çok yakın hissediyorum canım meak ettim yaş kaç benim 28

X