Anne Olmak Isteyenler

merhaba devletten tüp bebek yardımı almak için neler yapmak gerekiyor arkadaşlar benim hiç bilgim yok..çevremde tüp bebek yaptıran arkadaşlar var ama çocu özelde (Almen hastanesi ve Amerikan hastanesi) yaptırdılar ilk seferde olumlu sonuç aldılar.bende şuanda çalışmıyorum..özele gücümüz yetmez diye başlayamadık...3 yıllık evlıyız..ben pko hastasıyım eşimdede hareketli sperm %1..eşim keçiboynuzu kürünü 3 ay kullandı..şimdi vitamin hapları kullanıcak takvıye olarak...pko luyum diyede dr bana dogum kontrol hapı vermıstı..daha sonrakı kontrollerde pko um geçmişti.şimdilik yok görünüyor bende pko......herkes ssk da yaptırmamı söylüyorlar yarısınımı ne ödüyormusuz..çapada yapılıyomus fakat benım hiç bilgim yok....

arkadaşlar yardımcı olursanız bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler

arkadaşım bildiğim kadarıyla sgk kurumlarında 2 aşılama yaptırman gerekiyor sonra senin ve eşinin heyet raporu çıkartmanız gerekiyor çocuk olmuyor diye buna özel hastanelerde yardımcı oluyor en azından benim gittiğim hastahane öyle sonra devletin yapacağı yardım
1300 tl civarında tabi ilaç yardımıda alıyorsun daha geniş bilgiler için bütün hst. net lerine girip kesin bilgi alabilirsin özellerede bak onlardada geçerli bilgiler var

Seracım teşekkür ederim bende ufak çaplı araştırma nette yapıyorum şuanda.....önce ssk hastanelerinden rapor alınması gerekıyormuş..ilgine çok teşekkür ederim....

Seracım teşekkür ederim bende ufak çaplı araştırma nette yapıyorum şuanda.....önce ssk hastanelerinden rapor alınması gerekıyormuş..ilgine çok teşekkür ederim....

sana özelden mesaj atmaya çalıştım ama linklerin kapalıymış gönderemedim bir bakarmısın

seracım özelden mesaj almak için tıkladım gerekli yerleri acık..gönderebilirsin...uzun süredir kayıtlıyım fakat o detayları özel mesajları işaretlememişim..düzelmiştir inş...

seracım özelden mesaj almak için tıkladım gerekli yerleri acık..gönderebilirsin...uzun süredir kayıtlıyım fakat o detayları özel mesajları işaretlememişim..düzelmiştir inş...

canım bende sana özelden ulaşmaya çalıştım ama malesef msjların kapalı gözüküyor sskda tüp bebek yaptırabilmen için 3 kez aşılama yaptırman gerekiyor ben yumurtlama tedavisi gördüm ancak aşılama yaptırmadım tüplerin açıksa direk tüp bebek yapmıyorlar o yüzden bende özelden yaptırdım yumurtlama tedavisinde ilaçlarımı almıştım sigortadan onlardan kalanlarla tüp bebek yaptırdım daha ucuza mal oldu öyle yani 5 se3.5 oluyo direk tüp bebek istiyosan özelden ssk istiyorsan aşılamadan başlayacaksın canım ama sigortdanda olsa yinede dünya para gidiyor çünkü sigortada çok gelişmiş ultrason kullanmıyorlar yine ssk ama özel doktor bulabilirsin sigortadan sadece ilaçlarını ve tahlillerini karşılayabiliyorsun anlayacağın gerisi yine para yine para

canım casablanka 05 ecrin 06 ankette yeni gördüm 2009 yılı bitene kadar ücretsiz tüpbebek yapılacakmış çekilişe katılmak için soru var cevaplayamadım siz bir bakın banada cevabını yazarsanız sevinirim konaklamada ücretsiz rabbim yüzümüzü güldürür inşallh

Soru: Ankalife’ın tüp bebek uygulamasında kullandığı özel konseptin tam adı nedir?

merhabalar arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım.rahim filminde bir tüpüm başlangıç noktası yapışık..diğer tüpüm de biraz açık çıktı.şimdi tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.antepteyim.antep de eurofertil hakkında bilgisi olan var mı.memnun kalan ya da memnun olmayanlar yardımcı olursa sevinirim

canım casablanka 05 ecrin 06 ankette yeni gördüm 2009 yılı bitene kadar ücretsiz tüpbebek yapılacakmış çekilişe katılmak için soru var cevaplayamadım siz bir bakın banada cevabını yazarsanız sevinirim konaklamada ücretsiz rabbim yüzümüzü güldürür inşallh

canım yeni gördüm msj nı..sen katıldın mı üçretsiz tüp bebeğe..ben halen kararsızım bilemiyorum..bana aslında ko-kültür yapılacak ..bilemiyorum kavakyelleri27..bakalım zaman neyi gösterecek herşeyin hayırlısıa.s.

sende şansını dene katıl belki hayırlı olur canım rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

kaydirigubbakcemile3yok çıkmadı canım çıkarsa başlarım bu şansı kaçırmam herşey gönlümüzce olsun rabbim sabrımızı arttırsın biran önce sevindirsin bizleri rabbim aminnn

slm arkadaşlar aranıza yaklaşık 15 gün önce katıldım durumumu anlatmak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim 2 sene 8 aylık evliyim 1.5 sene önce doktora gittim eşim varikoselmiş 1.5 sene önce örendik bunu 1 sene önce eşim ameliyat oldu sperm sayısı artacağına dahada düştü 15 gün önce doktora gittik tüpbebek için doktor hastanenin ürolağoğuna yönlendirdi bizi ürolao tekrardan sperm testi istedi ml de 1.5 milyon hareketlilik %15 çıktı tesye 1 hafta önce gittiğimizde sperm hareketliliğini yükseltsin diye bazı ilaçlar verdi buğun gittiğimizde işlemlere hemen başlayabilirsiniz dedi eşim çok tereddütte bu verdiği ilaçlar işe yararmı bilmiyorum ama eşim 2 -3 ay beklesekmi diyor sperm sayısı böyle olupta mikroenjeksyon yaptıran varmı lütven bana bu konuda yardımcı olun eşim bekleyelim diyo bense hemen yaptırmaktan yanayım çünkü her geçen gün dahada sıtres yapyorum noooooooluuuurrrr bana yardımcı olun.....

Merhaba kavakyelleri 07 mesajın yeni okudum çekiliş için bi sorudan bahsetmişsiniz. Ben üstteki MAYA TÜP BEBEK logosundan tıklayarak çekiliş için katılım başvurumu yaptım herhangi bir soruya dek gelmedim ama daha sonra adresime böyle bir soru gelecekmi bilmiyorum? Soruyu size nereden sordular ? Hepimize bol şanslar.....AMİNNNN

kızlar iyi akşamlar nasılsınız benide aranıza alırmısınız

a.s.ecrin 06 canım ekolay saglık ankalife işbirligi ile yeni yılda her ay tüp bebek hediye edecek ondan bahsetmiştim soru bu anketin sorusuydu 12 çifte 2009 yılı sonuna kadar ücretsiz tüp bebek yaptırıcaklar 15 ocakta açıklanacak birinci maya tüp bebege bende katıldım

:teselli:maya tüp bebekte soru yoktur senin kaçıncı denemen tüp bebegi ecrin06 ben iki defa yaptırdım olmadı rabbim hayırlısını verir inşallah

canım kavakyelleri27 benim 3cü denemem ama malesef o yüzden doğruyu söylemek gerekirse vazla csaretim yok ama ALLAHTAN hiç bir zaman ümüdümü kesmedim bakarsın kurada çıkarız inşanlah sizde sorun neydi acaba

X