Anne Olmak Isteyenler

iprahim saraçoglundan dinlemiştim yumurta arttırıcı inciri hergün 7tane dorayıp kaynatıp suyunu iç 21 gün devam et canım inşallah faydasını görürsün 1buçuk bardak koy suyunu bir bardak içeceksin canım

canım yeni yılın kutlu olsun benim sorunum yumurtalarım zayıf gelişmiyormuş ilk yaptırdımda 4tane yumurta doplanmıştı ikitanesini transfer yaptılar ikinci tüp bebekte 3 tane yumurta toplandı 1tane transfer yaptılar canım ben yumurta kalitesini arttırıcı ilaç düzüp yiycim seninde denemeni isterim 1ay yinmelimiş her sabah bir kaşık aç karnına yenecek 35 tane kuru karanfil 1yemek kaşıgı keten tohumu 1yemek kaşıgıtarçın 1ymkkaşıgı çörekotu iyice ezip un haline getiriyorsun içine bal katıp kopkoyu oluyormuş bu kadar afiyet olsun

canım seninde yeni yılın kutlu olsun.. biraz geç oldu ama..canım sen kürü deneyip faydasını gördünmü? yoksa yenimi başlıyosun..aslında ben incir kürünü deniyorum..ben ibrahim saraçoglu sitesine girdim orda 15 tane inciri yarım lt kaynayan suya atıp 20 dk kaynatacaksın diye biliyodum..yoksa yanlışmı uyguluyorum..beni aydınlatırsan sevinirim..rabbim inşallah şu 2009 da kimsenin kucagını boş bırakmaz..(amiinnn):1hug:

benim gibi ilaçla adet gören arkadaşlar bana yazabilirlerse sevinirim bilgilerimizi paylaşalım

merhaba canım bende aranıza yeni katıldım sayılır ben 13 yaşımda ilk adetimi gördüm ve ilk adet ördüğümden beri adetlerim düzensiz 17 taşımda doktara gittim bende çocuğum olmaz diye korktum birazda ondan gittim doktorum adet düzensizliğiyle çocuk olmaması diye bişe söz konusu olamaz böle bişe yok ama yumurtaların bikaçtanesi tembel olduğu için adet göremiyosun dedive bana cylo purognova diye bi ilaç verdi 3 ay kullan dedi kullandım düzene girdiler ama gene bozuldu 22 yaşımda evlendim 3 ay adey görmedim bunun üzerine doktora gittim doktor bana progestan verdi adetimden başlayıp sayıyorum 16ıncı gün başlıyorum 15 gün sonra adet oluyorum.yani bende ilaçsız adet göremiyorum.bende mikro enjeksiyon yaptırcam ocav veya şubatta ama benim sorunum farklı eşimden kaynaklanıyo varikosel ameliyatı oldu ama 1 senedir düzelme yok insallah ikimiz için hayırlısı olur heee bu arada benim kullandığım bu progestan ilacı benim avantajıma olmuş doktorum söledi.bu kullandıgım ilaç yumurtaları çogaltıp rahim duvarını kalınlaştırıyomuş o yüzden avantajlıymışın mikroya başlamadan önce doğumkonturol hapı kullanıyomuşsun 1 ay doktorum bana senin kullanmana gerek yok dedi durum böle işte görüşmrk üzere canım

merhaba arkadaşlar ben bu sıteye yeni üye oldum şimdiye kadar birtek benim çocuğum yok sanıyordum ama görüyorumki benim gibi binlercesi var allah hepimize yardım etsin ben arkadaşlar 12yılık evliyim 2 kere tüp bebek yaptıım ama tutmadı 3 cüyü deniycektim devlet karşılamıyor ssk lıyım ömrüm hep doktorlarda geşti hem maddi hem manevi iyi değilim artık allaha bıraktm ama içimde bir his var sanki allah birgün benide görecek bende anne olacam arkadaşlar birbirimize dua edelim bu dünyada olmasa bile ahirette mutlaka olocak sancısız ağrısız bana yazarsanız sevinirim.........içimdeki his..

canım benim üzüldüm durumuna ama sano çok kızdım ::1no2:neden umutsuzluğa itiyosun kendini seni anlıyorum aynı şeyleri ablamda yaşamıştı tıpkı senin gibi ablamında 12 sene sonra çocuğu oldu mikro enjeksiyon yöntemiyle ama bun 12 sene içinde yaptırmadığı şey kalmazı zavalımın sebebi bilinmeyen kısırlık dedi doktor laporoskobi yaptırdı bişe çıkmadı ardından 6 kere aşılama gene olmadı sonra tüpbebek gene yok gene yok ama umudunu hiç yitirmedi tekrardan mikro yaptırdı ve şükürler osun 2cide tuttu şimdi7 yaşında bi olu var maşallah çokta akıllı dediğim gibi umudunu yitirme ve bidaha dene demesi kolay dicelsin şimdi maddi açıdan zordasın biliyorum aba ablamında senden farkı yoktu sonuçta bi memur maaşıyla geçiniyolardı ama inan anne olmak için dünyanın bütün servetini vermeye deyer bunu anne olanlardan çok duydum bende ocah veya şubat ayında başlıyorum mikro enjeksiyona duaa et venim için olurmu bende senin için edicem söz umudunu yitirmea.s.

:1hug:canım kolay hamile kalmak için yumurta çatlamasını yardımcı kürü senin dedigin incir kürü devam et benim dedigimde incir kürü yumurtata çokalması için bende yeni başlıycım yapmaya 2009 inşallah bebeklerimizin yılı olur inşallah bizde anne oluruz iyi geceler sana

canım aramıza hoş geldin 12 yıl sonra anne olmuş çok sevindim rabbim senide sevindirir inşallah allahdan umut kesilmez allah emeginizi boşa çıkarmasın

canım ne zaman başladın incir kürüne inşallah tüpbebek yaptırmamıza gerek kalmadan hamile kalırız canım kendine iyi bak

a.s.meraba casaplanka nasılsın canım incir kürünü kaç gündür devam ediyorsun sen tekrar tüpbebek yaptırırsan devlet karşılıycakmı yoksa özelmi olacak şimdi üçüncüyüde devlet karşılıycımış anlaşma yapılmış allah herkesin emegini boşa çıkarmasın aminnnn

a.s.meraba casablanka nasılsın canım incir kürüne kaç gündür devam ediyorsun sen tekrar tüp bebek yaptırırsan devletden yararlanacakmısın yoksa özelmi olacak şimdi üçüncüyü devlet karşılıyormuş anlaşma yapılmış allah herkesin emegini boşa vermesin aminnnnnnnnnnnnnnn

meraba casablanka nasılsın canım incir kürüne kaç gündür devam ediyorsun sen tekrar tüp bebek yaptırırsan devletden yararlanacakmısın yoksa özelmi olacak şimdi üçüncüyü devlet karşılıyormuş anlaşma yapılmış allah herkesin emegini boşa vermesin aminnnnnnnnnnnnnnn

meraba casablanka 05 nasılsın canım incir kürüne kaç gündür devam ediyorsun bende yarın başlıycım inşallah faydasını görürüz inşallah bizde anneligi tadarız üçüncü tüpbebegi devlet karşılıyormuş çok sevindim sen tekrar yaptırırsan devlet karşılıycakmı yoksa özelmi olacak

meraba casablanka 05 nasılsın canım incir kürüne kaç gündür devam ediyorsun bende yarın başlıycım inşallah faydasını görürüz inşallah bizde anneligi tadarız üçüncü tüpbebegi devlet karşılıyormuş çok sevindim sen tekrar yaptırırsan devlet karşılıycakmı yoksa özelmi olacak

canım ben başladım incir kürünü yapmaya..adetin 2 günü başlanacak 21 gün devam edilecek son 7 gün yapılmayacak...bende raporları çıkarttım ama daha başlamadım canım..biraz daha kendimizi toparlamamız lazım.. inşaalllah 3-4 ay sonra diye düşünüyorum ..ben memorilde düşünüyorum.canım inşallhh bu 2009 senesinde hepimiz hamile oluruz..bebişlerimizi alırız kucaklarımıza inşallaahhhha.s.

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:canım emin misiniz devlet 3cü tüp bebeği karşılıyormu eyer öyleyse çok sevinirim inşanla bu sefer ALLAHhepimizin yüzüne bakar

hihoyyytbu arada 2009 hepimize uğur getirir inşanlaaaaaah,,,

canım eskiden 3 müş şimdi iki taneyi karşılıyo. ben tüp bebek merkzinden 1 ay önce öğrenmiştim
:KK43:((((((((((((((((((((((

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:canım emin misiniz devlet 3cü tüp bebeği karşılıyormu eyer öyleyse çok sevinirim inşanla bu sefer ALLAHhepimizin yüzüne bakar

canım karşılıyor ben sormuştum..inşallah bu 2009 senesi hepimize hayırlı gelir..

casablanka senin için 2009 hayırlı gelsin. tabii herkesin buna ihtiyacı var dualarım hep sizlerle

merhaba devletten tüp bebek yardımı almak için neler yapmak gerekiyor arkadaşlar benim hiç bilgim yok..çevremde tüp bebek yaptıran arkadaşlar var ama çocu özelde (Almen hastanesi ve Amerikan hastanesi) yaptırdılar ilk seferde olumlu sonuç aldılar.bende şuanda çalışmıyorum..özele gücümüz yetmez diye başlayamadık...3 yıllık evlıyız..ben pko hastasıyım eşimdede hareketli sperm %1..eşim keçiboynuzu kürünü 3 ay kullandı..şimdi vitamin hapları kullanıcak takvıye olarak...pko luyum diyede dr bana dogum kontrol hapı vermıstı..daha sonrakı kontrollerde pko um geçmişti.şimdilik yok görünüyor bende pko......herkes ssk da yaptırmamı söylüyorlar yarısınımı ne ödüyormusuz..çapada yapılıyomus fakat benım hiç bilgim yok....

arkadaşlar yardımcı olursanız bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler

X