Anne Olmak Isteyenler

kaydirigubbakcemile3canım bende seni görmeden kanım ısındı yaşım 29 rabbim iyilerle karşılaştırsın seni allaha emanet ol

ŞenizALLAH razı olsun arkadaşım hakkında ne hayırlıysa ALLAH onu versin kimsenin gözüne baktırmasın seni çok öpüyorum hayırlı geceler.

Şenizcanım sendende allah razı olsun kendini hiç üzme rabbim senin için herşeyin hayırlısını versin seninle konuştugum zaman iyi oluyorum çocuk konusunu fazla düşünmemeye çalışıyorum arkadaşım bende seni çok öpüyorum sanada hayırlı geceler

süprizzzzzcanım sen ankarada bense antepde birbirimize yakın yerlerde olsaydık görüşürdük ben seni çok sevdim antebe hiç geldinmi kendine iyi bak canım

Çok üzgünüm çoookcanım bugün çok duygusallaştım çocuk özlemi çektim gözlerim dolu dolu oldu akkalife tüp bebek çekilişine katılmıştım bugün eşimi aramışlar kazanamadınız ama tahliller muane yüzde yirmi indirimle yararlanın demişler eşim düşünürüz demiş banada yok gidemeyiz diyor birazda moralim ona bozuldu canım bugün bi arkadaşıma gittim çok iyi senden iyi olmasın oda tüpbebek yaptırdı onunkuda tutmamış onada çok üzüldüm senin zamanın nasıl geçiyor allahın yardımı ve bereketi üzerimize olsun seni öptüm canım hep güzellikler seninle olsun

Canm inanki elimde deyil ne kadar düşünmek isemesemde aklıma geliyor ya bide etraftaki meklılar olmasa işte niye çocuğunuz olmuyo sendenmi kocandanmı büsürü şey gelde üzülme biz eşimin işi dolaysıyla 8 ay olacak başka yere taşndık o yüzden ailemden uzaktaym geldiğim yeride hiç ama hiç sevmedim çok yanlzlık çekiyorum yani piskolojim çok bozuk bilmiyorum bunları niye anlatıyorum sana herhalde seni kendime yakın bulduğum için canım başını ağrıttım iyi geceler ha unutmadan ben antebe hiç gelmedim ..

ecrin 06 bu meraklılar her yerde var ..bende sinir oluyorum valla.. ya olursa olur olmazsa olmaz onlara neyse..hamile kalırız kız mı oglan mı acaba diye başlarlar..sonra okula başladımı ya bitmez..ooff canım çenem düştü galiba.. rabbim inşalllah en yakın zamanda bütün işteyen herkeze anneliği nasip eder ..kimsenin ellerini boş çevirmez inşş..

kavakyelleri27 canım strest yapmayalım ..hiç bişeyi kafaya takmayalım sadece rabbimizden isteyelim..elbet birgün bizimde dualarımız kabul olacak eminim..inanıyorum rabbim mutlak birgün aniden nasip edecek..umudumuzu asla ve asla yitirmek yokk..

kavakyelleri27 kurada çıkamadım diyede sıkma canını..inşallah rabbim kendiliğnden bile nasip eder..belki bize bir süpriz yapar..canlarımm rabbimizden hep isteyelim ..usanmadan ,bıkmadan isteyelim .olmaz diye bir şey yok.. rabbim dilerse neler olmaz kii ..o yüce rabbim yeterki istesin ..hemen vermediğine göre vardır bir bildiği..rabbimizden her ne istiyorsak hayırlısını isteyelim..kendinize iyi bakın sizleri çok öpüyorum ..hayırlı geceler..

casablanka 05 evet dediğin gibi bu meraklılar her yerde var ama düşününcede ALLAH sevdiği kuluna dert verirmiş bu bir imtihan dünyası hakkımızda ne hayırlysa RABBİM onu versin inşanlah..

:teselli:canım üzülme kavakyelleri 27 belki böylesi daha hayırlıdr arkadaşımızın dediği gibi belki bir süprüz olur.bir kapyı kapatan diyerini açar canım bu maya tüp bebekmi benimde kattıldıığım yoksa başka yermi.arkadaşınada allah sabır versin çünkü nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum ben iki üç ay gendime gelememiştim sırf bu yüzden tekrar denemek istemiyorum yine olmaz diye RABBİM o güzel annelik duygusunu herkese tattırsın hepimize amin..

:ecrin_bebek::emir_bebek:Yalvarışım sana RABBİM her şeyin hayırlısı sende gönlümüze göre ver ne olusun bizimde olsun gelsin artık MELEĞİM.....

amiinnn ..ecrin06 inşallah ..rabbim her yerde bizlerle ..duyuyordur bizleri..rabbim her ne verirse hayırlısını nasip etsin..ecrin.06 seni yine efkar bastı anlaşılan..canım benim bu kadar kafaya takmayalım . herşeyi oluruna bırakalım..bir bakarız ummadığımız bir anda çıkıp gelmiş velet..canım bu arada sen kaç senelik evlisin..ben 8 oldu..

kaydirigubbakcemile3canım ecrin06 meleklerimizin gelmesini istiyoruz çok inatçılar gelmiyolar canım canını sıkanlarla hiç ilgilenme etrafta meraklı çok seni üzenlere izin verme bizim ailede tek benimki yoktur biz sabır ediyoruz rabbim mükafatını verir inşallah çocugu olanlar kıymetini bilmiyor canım evlatlık almayı istiyorum onuda eşim istemiyor artık rabbime kalmış canım kendini hiç üzme seni optüm

kaydirigubbakcemile5casablanka05 canım sitres yapmamak kafaya takmamak mümkün olmuyor canım sıkıldıgı zaman daha çok düşünüyorum sinirimde çok bozuluyor rabbimin bizide görmesini istiyorum yinede hayırlısını nasip etsin sabır etmek güzelde edemiyoruz canım güzel günler sizlerin olsun

senağlamasenağlamasenağlamacasablanka 05 benim 12 yıl olacak gel de kafaya takma...

mrblar kızlar bende 12 yıllık evliyim,ve sizler gibi yıllardır evlat hasretiyle yanıp tutuşanlardanım...Yıllardır hep kendimi yedim,bitirdim...Bu yüzden birsürü hastalık sahibibi bile oldum...Birçok dr gittim,ama hiçbirşey bulamadılar.Sonuç hep dönüp dolaşıp psikolojik oldu...Çokhaklısınız etrafta okadar çok meraklı ,bir okadarda anlayışsız insanlar var.İnsanın kendi derdi kendine ağır geliyorken,içindeki yara sürekli kanıyorken birde onlarla uğraşmak tam anlamıyla yaraya tuz basmak gibi oluyor...Bende çoğu zaman isyan ettim,neden ben ,büyük bir günah mı işledim,Rabbim beni görmürmusun diye geceler boyuna ağladım...Ama artık herşeyde bir hayır vardır,vaktini zamanını bekliyordur diye kendimi üzmemeye çalışıyorum"çok zorolsada"...Çünkü bunun altındanda Psikolojik çıkacağını biliyorum....Neyse çok başınızı ağrıtmamışımdır umarım...Herzaman hepimiz için dua ediyorum Güzel Rabim hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza versin...

:çok üzgünüm:canım bizimde çocuklarımız bu dünyada olmazsada ne yapalım allahın bildigi vardır olupda sakat olacaksa olmasın rabbim hepimize sabır versin

:çok üzgünüm:canım bizimde çocuklarımız bu dünyada olmazsada ne yapalım allahın bildigi vardır olupda sakat olacaksa olmasın rabbim hepimize sabır versin
cnm benim biliyormusun benimde en korktuğum şey evladımın sakat olması,öyle söyleme diyorlar ama bencede sakat olacaksa olmaması çok daha iyi...belkide dediğin gibi bizimde belki bu dünyada olmassa ebedi hayatta birsürü bebişimiz olur,belki sıkılırız blie ben bununun içinmo özlemle nsli üzüldüm diye... şaka şaka..o özlemle nsl bağrımıza basarız dimiiiii....Neyse gözlerim sulandı yine,sulu gözmüyüm neyim..öpt cnm...........

:ecrin_bebek:evimizde birtek senin kokun senin sevgin eksik gelde tamamla bizi nazlı MELEĞİM...

X