Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bazen doktorlar önemli görmedkler
bi konuyu çok hatta hiç
açıklamıyolar kafamız bulanmasın diye . ben de pkoyum süreklü kistlerim olur ordan benim de e2 yüksek çıkınca doktor normal demişti kendim araştırmıştım neden diye

Benim de yarın kontrol var bakalım kist vs olmuş mu bana oldu gibi geliyor

Hadi inşallah belirtidir canım ama fazla dinleme kendini sonra gerçekten insan çok inanıp hayal kırıklığı yaşıyor varsa zaten belirti olsa da olmasa da bu bebiş gelecek
Ben de corona aşısı olanların en az 1 sene korunması gerektiğini duydum doğru mudur ki sizce?
Canım hamilelere yapılmayacak diye duydum ama detayını bilmiyorum. Ay gebelik olmazsa neden aşı olmadığımızı da açıklayamayıx insanlara
Merhaba hoşgeldiniz. Rahim aşağıya dönük derken geriye dönük (retrovert) demek istediyse solaklık sağlaklık gibi bir şey demişti bana doktorum herhangi bir sorun teşkil etmiyor çoğu doktor görse bile söylemiyor çoğunda. Gebelikte rahim büyüdükçe normal pozisyona geliyormuş doğumdan sonra yine eskş haline geçiyormuş

selam canım eğer gebelik yok dedilerse ve görmediysen, hala bi umut vardır, çünkü onlar 5e falan da yok diyorlar...

minseo canim benim ben cinsiyeti ogrendim paylasmak istedim erkek,mis rabbim cumle isteyenlerle beraber buradaki tum arkadaslara bu duyguyu tatdirsin insAllah darisi tup isteyenlerin basin
minseo canim benim ben cinsiyeti ogrendim paylasmak istedim erkek,mis rabbim cumle isteyenlerle beraber buradaki tum arkadaslara bu duyguyu tatdirsin insAllah darisi tup isteyenlerin basin
Canım ne kadar güzel çok sevindim ara ata görüyorum postlarını çok pozitif bir insansın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin, benimde az kaldı bata çok heyecanlıyım her ay olduğu gibi bazen sanki çok hamileyim gibi his doğuyor bazen de tüm belirti falan kayboluyor inşallah yaşarım bende bu hissi :)

7 gun var sen bide bana sor. Oturup hamılelık belırtılerı okuyorum durmadan

7 gun var sen bide bana sor. Oturup hamılelık belırtılerı okuyorum durmada
benimde 7 gün kaldı her ay bıkmadan usanmadım okuduğum hamilelik hikayeleri videolar you tube a yazdığım 8 dpo 9 dpo
10 dpo :) ama her ay adet zamanı adet olacağımı bile bile test yapmalar... bağımlımıyız neyiz:) bunları yapmayı bırakacağımız düşünmediğimiz zaman olacak gibi:))

ben iflah olmaz bir test bağımlısıyım. gruplar var ya amerikada bağımlıllık terapi grupları. merhaba benim adım xxx ben bir
test bağımlısıyım

bu oluşumdan yapalım topiğin ortasında

yurt dışındaki olan testlerde ilişkiden 10 gün sonra net bir şekilde çıkıyor.. muhtemelen bu ayda olmadı..

Aynen oyle. İsten geldıgımden berı yatıyorum bacaklarım aşırı ağrıyor hala üşüttüm dmek ki ya belırtı aramayı bıraktım yoksa olmazsa cok yıkılcam

Valla eşim sağlık çalışanı bu hafta onlara vuracaklardı bunu duyunca vazgeçmiş yarın Dr a da sorayım bi ne dicek bakalım
Hey allaam ya delirmelere ramak kaldı huni takıp gezeceğiz artık ya
bağımlılık demişken alkol sigara kullanan ane adayları doktorunuz bırakın diye illa şart koşuyo mu
Valla bırakın diyorlar benim eltim 2 bebekte de sigarasını hiç bırakmadı kızmamıza rahmen çift rahmi var doktorlar hamile kalamazsın dedi yine de maşallah 2 tane doğurdu.. Bir arkadaşım doğurdu doğuracak gün sayıyoruz arada şarap içiyordu Bi kadem felan geçen rakı içmiş ama bişey olmaz demiş doktoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…