Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Allahım biz su içsek zararı olur millete bak ne rahatlar

bi
kadeh şaraba izin veriyolar da işte aslında sigaradan alkolden önce başka sorun varsa müdahale gerektircek istersen mükkemmel beslen spor yap nafile

Allahım biz su içsek zararı olur millete bak ne rahatlar
Sorma sormaaa
bi
kadeh şaraba izin veriyolar da işte aslında sigaradan alkolden önce başka sorun varsa müdahale gerektircek istersen mükkemmel beslen spor yap nafile
Aynen öyle 6 ay hiç alkol almadım spor yaptım düzenli sağlıklı beslendim olmadı o arada pcos olduğumu öğrendim sonra kendimi alkole verdim psikolojim bozuldu eşim zorla kahveyi yutturuyordu bana çok kötüydüm millette herşey var nokta atışıyla gebe kalıyorlar

ben de işte pko yüzünden bi ara oaket gıda işte gluten falan azaltiym dedm ama hep olmuyo ömür öyle geçmiyo mantı yemeyelim mi yani iki
kadeh rakı gömmeyelim mi

Düzenli hayat bana göre değil ben de 1 2 ayda fazla yapamıyorum dışardan konulan kurallara asla uyamıyorum illa kendi bildiğimi yapcam ikizler burcu olmak...

ben de işte pko yüzünden bi ara oaket gıda işte gluten falan azaltiym dedm ama hep olmuyo ömür öyle geçmiyo mantı yemeyelim mi yani iki
kadeh rakı gömmeyelim mi
Valla hele yılbaşı geliyor yasak olmasa biz ailelerimizin yanına gidecektik izmirde kimsemiz yok eşimle baş başayız yani ne yapalım kurup sofrayı içecez

Valla hele yılbaşı geliyor yasak olmasa biz ailelerimizin yanına gidecektik izmirde kimsemiz yok eşimle baş başayız yani ne yapalım kurup sofrayı içecez
senin de izmirle bi
bağın var bak topikteki herkes bi şekilde izmire değiyo minseo

aynen ya zaten 1 ocak sabahı asla gerçekleştirmeyeceğimz yeni kararlar alır yazarız ajandamıza önce bi sofrayı kurup içelim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…