Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim de yarın kontrol var bakalım kist vs olmuş mu bana oldu gibi geliyor
İnşallah hayırlı haberler alırsın inşallah kist yoktur. Bende kistimin varlığını öğrendiğimde doktor çocuk için ilaç vs kullandın mı diye sormuştu çoğunluğunda kist yapıyor galiba klomen tarzı ilaçlar.. Umarım muayenen güzel geçer ve bu ay son kontrolün olur

Ahahah bende bunu sadece ben yapıyorum sanıyordum
pcoscuk acil izmir buluşması
Hemeen corona bitse
coronadan sonra herkes boynuna bebe emziği takıp kordona gelsin birbirimizi tanıcaz
Ahahahha çok mantıklı kauçuk mu olsun silikon mu
Kız şu korona bitsin de izmirde toplansak mı ne her sene geliyorum ben normalde izmire sadece geçen sene gelemedim fiona13 pcoscuk

Sağol canım benim inşallah bakalım bu ilaçlara pek güvenemiyorum ama el mecbur içiyoruz işte

Ahahah bende bunu sadece ben yapıyorum sanıyordum

Hemeen corona bitse

Ahahahha çok mantıklı kauçuk mu olsun silikon mu

ben buluşma vakti gelince görsel atcam size hepimiz tek tip olcaz emzik zinciri yaptrcaz zincire de nicklerimizi yazcaz. sonra mizah sayfalarına çıkarız caps diye

Ya Allah seni napmasın kahkaha atıyorum U Uzaygemisi35 bak senin de İzmir de bi ayağın biz planı yaptık ona göre
Hahahah ah kızlar şimdi tam okuyordum yazdıklarınızı gül gül öldüm yaaa olmayan bebişim düşecek içerde hopp hop hopluyor emzik ve boş kanguru fikri harika birbirimizi bebek arabasıyla dolaştırma fikri çık aklımdan

Ya Allah seni napmasın kahkaha atıyorum U Uzaygemisi35 bak senin de İzmir de bi ayağın biz planı yaptık ona göre
Kuzu sen yarın mutlaka sor ya bu aşı olunursa korunma muhabbetini çok kafama taktım şimdi de bunu hasta olmayalım diye burnumuzu dışarı çıkarmadan aşı bekliyoruz bide bu çıkarsa gerçekten deliririm huniyle gelirim yanınıza

Oda iyi fikirmiş bak kordonda 2 tur atmak iyi olur ben fiona13 yı gezdiririm o bende

hunine ncikini yaz ama tanıyalım seni

Durun kız belki o zamana kadar hepimizin kucakları dolacak amin amin amin klomenimi içtim bende şimdi başlıyoruz tekrar hadi bakalım

Sağol canım benim inşallah bakalım bu ilaçlara pek güvenemiyorum ama el mecbur içiyoruz işte
Klomen ben 3 defa kullandım 1 iğnesiz 1 iğneli de kiste döndü birinde 15 gün kanama yaşadım çok entresandı normal adet rengi ama kocaman pıhtılar attım ve ağrım çoktu yatakta cenin pozisyonunda ağladığımı biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…