Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Eki Görüntüle 2741851
Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay
Ya ben tüpler de tıkanıklık varsa bunun bir müdahale haricinde herhangi bir ilaçla yiyecek içecekler kürleaçılabileceğine inanmıyorum hafi hormondor şudur budur Bi şeyler deniyoruz ama bazı şeylerin fazlası zarar gerçekten kaş yapalım derken göz çıkarmayın dikkat edin bence

Geçen ay biz hiç aksatmadan incir ve havuç kürü yaptık eşimle. Keçiboynuzu kürü de.. Yok kuzum yok olmadı olmadı.. Bu ay hiçbişey yapmadım o yüzden. Bi de incir zaten yumurtası gelişmeyenlere tavsiye ediliyor. Biz ilaç kullanıyoruz. Bu sefer daha da büyütür ters etki yapar diye bi daha denemedim ben.

Yapanlar varmış ne bilim öyle yazıyorlar valla ne kadar doğru bilemem ama çok okumuştum minseo prolaktin yükselme eğilimi varmış yapmasın bence de

Merhaba canim benim iki gündür gelen giden yoktu bugün hafif karin agrim var ve afedersin ama pembe kahve arasi bi lekelenme yasadim az once reglim gelmedi ama niyeyse artik bilemiyorum umutluydum aslinda

Evet doğru canım olacağı varsa oluyor ya

Biz de hep konuşuyoruz eşimle. Yaa çok komik şeyler aslında, tutacağı varsa damlasından tutar. Tutmayacaksa amuda kalksan ne fayda diyoruz ama yine de bi umut her yolu deniyoruz işte napalım

Hıh şimdi her denemede aklıma bu gelir 90 derece ayarlamaya çalışırım ben

Denedik bacım denedik

Keşke öyle olsa ama içimden bir ses öyle değil diyor sanki bir problem var gibi çözemedim
Sen geciktiğinde doktora gittin mi acaba canım ya gittiysen ne dedi doktor
Gittim canım 30 Kasım'da undan gittim ve o gün regli oldum 15 16 kasım yumurtlamaydi aslında normal regli günümde olmuşum ama ben pek bilmediğim için bu konuları sonradan anladım pembe akıntı geldiyse yerleşme olabilir bence 2 gün sonra test yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…