Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kız yeminle bak hiç akmadı. Genelde biz yatarken yaparız ki ben sabaha kadar kalkmam bi daha. Yine de akar yattığım yerde. Bu sefer gece vardiyasında diye gündüz yapıyoruz mecburen. Hemen kalktım 5 dk sonra. Ve bir sürü alışveriş yaptım yürüdüm bi damla akmadı 😁 var bi keramet dayanın ve deneyin 💪😂
Benimki yine aktı valla hemde bir sürü 😂

Gittim canım 30 Kasım'da undan gittim ve o gün regli oldum 15 16 kasım yumurtlamaydi aslında normal regli günümde olmuşum ama ben pek bilmediğim için bu konuları sonradan anladım 😂 pembe akıntı geldiyse yerleşme olabilir bence 2 gün sonra test yap
Yumurtlaman geç mi oldu peki adetin kaçıncı günü acaba kusura bakma soruyorum ama bende doktoru aradığımda sayende bilgi sahibi olmuş olayım kuzum

Bence lh de düşüş eğilimi başlamış dünküne göre az açık renk gibi.. benim mesela hiç çok silikleşmiş bi çatlama testim olmadı.. hep bu tonda ve daha açığı şeklinde devam etti ben hep çatlamıyor diyordum ama günü geldimi adet oluyordum.. adet öncesi septomlarıda yaşıyordum..eğer çatlamasa kiste çevirmez mi..
Evet düne göre aslında baya açık ve ince. Benim de sanırım senin gibi her ay silikleşmeye başlayınca ben çatladığını düşünüyorum. Gerçekten de 12 13 gün sonra regl oluyorum çatlamaya göre. Bence de kiste çevirirdi diye düşünüyorum. Ama yumurtlama olmasa da regl olabildiğini okumuştum o da kafamı karıştırıyor 🤷 ah içerde olan bitenleri bir görsek o kadar istiyorum ki 🙈

Canlarım tekrar günaydın, sizlerden güzel haber almak istiyorum bugün var mı güzel haberi olan ? :anne: Regl olan arkadaşlarımdan da güncel tarih bekliyorum, gecikmesi olanların yazmasına gerek yok netleşince beni etiketleyerek bilgi vermeleri yeterli. :KK52:

M minik mucize92 09.12.202024 AYGECİKME
@Asyaa561 12.12.202017 AY
P peygambercicegikokusu 14.12.202012 AYGECİKME
@esraa92 14.12.20205 AY
marymine marymine 15.12.20209 AY
@ciklettt 15.12.202025 AYGECİKME
@bitkiselhayat 15.12.202024 AY
@Rabisimm 16.12.202010 AY
@eylulyorgunu 16.12.20205 AY
@WunderLost 16.12.20203 AY
@Sinoplu17 16.12.202011 AY
Merhaba canim benim bat 15 di iki gündür gelen giden yoktu bugün hafif karin agrim var ve afedersin ama pembe kahve arasi bi lekelenme yasadim az once reglim gelmedi ama niyeyse artik bilemiyorum umutluydum aslinda ☹️

İnşALLAH olur teşekkür ederim bilgi için 🌺
Kaç yaşındasınız siz çocuk var mı hiç
bi tane kızım var 4 yaşında hatta ondada ilk iğnede hamile kalmıştım :)
ama şimdi olmuyor .bugün gittim kontrele iğne ve ilaçlar kiste döndürmüş şimdi onun tedavisine başlıyorum hayırlısı olsun

Merhaba canim benim bat 15 di iki gündür gelen giden yoktu bugün hafif karin agrim var ve afedersin ama pembe kahve arasi bi lekelenme yasadim az once reglim gelmedi ama niyeyse artik bilemiyorum umutluydum aslinda ☹️
İnşallah olmazsın canım olursan tarihi güncelleriz
Benimde hayatımda ilk defa başıma geliyor korkum kimyasal yada dış gebelik olması
Normal de 1 2 gün önce olman lazımdı regl haftasonuna da geçir olmazsan bence pazartesi git kuzu

bi tane kızım var 4 yaşında hatta ondada ilk iğnede hamile kalmıştım :)
ama şimdi olmuyor .bugün gittim kontrele iğne ve ilaçlar kiste döndürmüş şimdi onun tedavisine başlıyorum hayırlısı olsun
Olsun İnşALLAH geçer oda ALLAH size bağışlasın kızınızı İnşALLAH bize de nasip olur🙏🏻

Şimdi bişey dicem çok komik olcak ben yine matematik üzerinden anlatayım 😂 90 derece dik açı ile olduğu zaman spermlerin ulaşma olasılığı ve hızlı gitme olasılığı daha yüksek ama 45 derece gibi eğimli açılarda akış hızı yavaşladığı için daha yavaş gidiyor. Yani ters pozisyon ve üstte olan durum daha etkili bence de 😂
kadınmı ustte olursa daha iyi yanı bende bıyerde dız dırsek pozisyonu ıyıymıs dıye okudum ama nerde hatırlamıyorum hiç :KK70: 90 derece nasıl olacak :KK70:D:KK70::KK70::

X