Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet o kesimde var Allah bizede versin bu kafadan inşallah minikler tutsun

Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay

Yine ayıptır söylemesi benim eşim hep yan pozisyonda istiyor ama bizde hiç işe yaramadı şimdiye kadar. Gerçi bakıcaz işte Spermlerde sorun var mı yok mu bilmiyoruz.
yani bende ya altta oluyorum ya o yan pozısyon. yan durmayıda esım ıstedıgı ıcın ama bılmıorum sankı daha az geri geldi gibi oluyo bana yan dururken ay nebılım hepsını denıyoz ıste

Denerim bunu incir sonuçta zararlı bişi değil, bilemedim kuzum inş tek sorun yumurtalardır da bu sayede klomen tedavisinden olumlu sonuç alabilirim. Ama altta yatab tüpte tıkanıklık vs. Durum varsa onu bilemiyorum. Zaten benim kimyasalın da ben benim yumurta kalitesizliğinden olduğunu düşünüyorum

Kızlar bu arkadaş çatlamış mı sizce ? Dünkü piki hatırlayınız minseo Jane Jetgil R Random3 evrem92
Bence lh de düşüş eğilimi başlamış dünküne göre az açık renk gibi.. benim mesela hiç çok silikleşmiş bi çatlama testim olmadı.. hep bu tonda ve daha açığı şeklinde devam etti ben hep çatlamıyor diyordum ama günü geldimi adet oluyordum.. adet öncesi septomlarıda yaşıyordum..eğer çatlamasa kiste çevirmez mi..

Canım sen incir tüketme şuan bir tedavi sürecindesin bende inciri deneyeyim dedim hemen prolaktin imi yükseltti hemde baya kaş yapıcam derken göz çıkarmayalım senin yumurta çatlıyor geçen aylardaki testlerinden hatırlıyorum kalitesiyle alakalıydı bence bunun içinde zaten klomene başladın usulca o incir fikrini yerine bırak

Amin canım çok teşekkür ederim

Eki Görüntüle 2741851
Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay

Prolaktinden korkarım bak benim de 38 den 14 düştü yükselme eğilimi var o zaman hiç bulaşmayım klomen kalitesine etki ediyor mu acaba

yani bende ya altta oluyorum ya o yan pozısyon. yan durmayıda esım ıstedıgı ıcın ama bılmıorum sankı daha az geri geldi gibi oluyo bana yan dururken ay nebılım hepsını denıyoz ıste
Yan pozisyonda dışarı çıkma olasılığı daha fazla yani ben böyle tecrübe ettim üstte olduğunuzda daha az çıkıyor spermler dışarı

Prolaktinden korkarım bak benim de 38 den 14 düştü yükselme eğilimi var o zaman hiç bulaşmayım klomen kalitesine etki ediyor mu acaba
Valla o konularda fikrim yok kuzim seni yanlış yönlendirmek istemem olumsuz sonuç vermesin sadece birkaç kişide görmüştüm söyleyim dedim

Yan pozisyonda dışarı çıkma olasılığı daha fazla yani ben böyle tecrübe ettim üstte olduğunuzda daha az çıkıyor spermler dışarı
Şimdi bişey dicem çok komik olcak ben yine matematik üzerinden anlatayım 90 derece dik açı ile olduğu zaman spermlerin ulaşma olasılığı ve hızlı gitme olasılığı daha yüksek ama 45 derece gibi eğimli açılarda akış hızı yavaşladığı için daha yavaş gidiyor. Yani ters pozisyon ve üstte olan durum daha etkili bence de

Canım sen zaten bal polen arısütü karışımı yiyordun ona devam et bence. pcoscuk dediği gibi prolaktini yükseltiyormuş benim değer 25 olduğu için yapamıyorum bu kürü bende bal karışımını kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…