Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar şu pozisyon işinden laf açılınca çevremde o kadar çok hiç yatmayıp hemen duşa kalktığım ay hamile kaldım diyen.. bizler çok stres yapıyoruz bende öyle mesela ay az mı durdum ay ayağımı az daha mı dikseydim şu pozisyon mu olsaydı cart curt... aslında nasip olunca ilk boşalma anında yolu tutan tek sperm görüyor işi ama gelde anlat bu kafalara🤷‍♀️😂
evet o kesimde var Allah bizede versin bu kafadan inşallah minikler tutsun :halay: :KK76:

Nasıl yani kuzu benim testlerde çatlamış görünüyor ama çatlamıyor olabilir mi🤔 ya bence benim büyümesi ile ilgili sıkıntı vardı bilmiyorum okudun mu daha önce yazdıklarımı ama bende ins direnci çıktı 5 e yakındı değerim hatta o ara ben lh testlerinde doğrudüzgün pik göremiyordum tam koyulaşmadan siliniyordu testler. Doktor da yumurtlamayı bozar demişti bence kalitesi de iyi değildi işte en son 2 ye düşürmüştüm zaten ilaç içmeye başlayınca testte pikleri görmeyi başladım. Doktor da zaten düşürmeden tedaviye başlamam demişti öyle başladı. İncir reglde yemeye başlayım günde 1 tane yesem yeter heralde di mi
Screenshot_2020-12-17-12-15-49-792_com.android.chrome.jpg

Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay

Yine ayıptır söylemesi benim eşim hep yan pozisyonda istiyor ama bizde hiç işe yaramadı şimdiye kadar. Gerçi bakıcaz işte Spermlerde sorun var mı yok mu bilmiyoruz.
yani bende ya altta oluyorum ya o yan pozısyon. yan durmayıda esım ıstedıgı ıcın ama bılmıorum sankı daha az geri geldi gibi oluyo bana yan dururken ay nebılım hepsını denıyoz ıste:KK70:

Bana öyle geldi evet okumuştum o yüzden söyledim yumurtan gelişmiyor olabilir incir kalitesini falan arttırıyormus bence reglin bitince ye 2 hafta falan zeytinyağına falan koyup öyle yiyorlarmis nasıl yapıldığına bakıp atım sana
Denerim bunu incir sonuçta zararlı bişi değil, bilemedim kuzum inş tek sorun yumurtalardır da bu sayede klomen tedavisinden olumlu sonuç alabilirim. Ama altta yatab tüpte tıkanıklık vs. Durum varsa onu bilemiyorum. Zaten benim kimyasalın da ben benim yumurta kalitesizliğinden olduğunu düşünüyorum 😕

Kızlar bu arkadaş çatlamış mı sizce ? Dünkü piki hatırlayınız 🙈 minseo minseo Jane Jetgil Jane Jetgil R Random3 evrem92 evrem92
Bence lh de düşüş eğilimi başlamış dünküne göre az açık renk gibi.. benim mesela hiç çok silikleşmiş bi çatlama testim olmadı.. hep bu tonda ve daha açığı şeklinde devam etti ben hep çatlamıyor diyordum ama günü geldimi adet oluyordum.. adet öncesi septomlarıda yaşıyordum..eğer çatlamasa kiste çevirmez mi..

Nasıl yani kuzu benim testlerde çatlamış görünüyor ama çatlamıyor olabilir mi🤔 ya bence benim büyümesi ile ilgili sıkıntı vardı bilmiyorum okudun mu daha önce yazdıklarımı ama bende ins direnci çıktı 5 e yakındı değerim hatta o ara ben lh testlerinde doğrudüzgün pik göremiyordum tam koyulaşmadan siliniyordu testler. Doktor da yumurtlamayı bozar demişti bence kalitesi de iyi değildi işte en son 2 ye düşürmüştüm zaten ilaç içmeye başlayınca testte pikleri görmeyi başladım. Doktor da zaten düşürmeden tedaviye başlamam demişti öyle başladı. İncir reglde yemeye başlayım günde 1 tane yesem yeter heralde di mi
Canım sen incir tüketme şuan bir tedavi sürecindesin bende inciri deneyeyim dedim hemen prolaktin imi yükseltti hemde baya kaş yapıcam derken göz çıkarmayalım senin yumurta çatlıyor geçen aylardaki testlerinden hatırlıyorum kalitesiyle alakalıydı bence bunun içinde zaten klomene başladın usulca o incir fikrini yerine bırak 😁

Bak ne güzel esin senin destekçin onemli olan da bu zaten saglik sıhhat yerindeyse her hangi bir sorun yoksa illaki zamanını bekliyor bebis ben 2 buçuk yıl bekledim eltim 8 yil bekledi 4. Tup bebek denemesinde hamile kaldı yani 2 sene bize cok geliyor ama yıllarca kalamayanlar var Rabbım seni de çok bekletmesin guzelim insallah mutlu haberlerini aliriz en kısa zamanda hayırlısıyla tabi ki😊🥰

Aynen cnm sabrın sonunu selamete çıkaran Rabbıme şükürler olsun . Bir şey yasiyorsak illaki sebebi var ni yerlerden sinaniyoruz bak ne güzel sen de farketmissin bu surec beni manevi olarak geliştirdi diye demekki yasaman gerekiyormuş bunları Rabbım tez zamanda guzel haberini almayı nasip etsin bizlere de hep dua ediyorum sizlere 😊😘

Hamilesin cnm tebrik ederim kan testiyle kesinleşir insallah Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍😊😊
Amin canım çok teşekkür ederim 🥰

Eki Görüntüle 2741851
Tüpleri de aciyormus canım denesene bu ay

Canım sen incir tüketme şuan bir tedavi sürecindesin bende inciri deneyeyim dedim hemen prolaktin imi yükseltti hemde baya kaş yapıcam derken göz çıkarmayalım senin yumurta çatlıyor geçen aylardaki testlerinden hatırlıyorum kalitesiyle alakalıydı bence bunun içinde zaten klomene başladın usulca o incir fikrini yerine bırak 😁
Prolaktinden korkarım bak benim de 38 den 14 düştü yükselme eğilimi var o zaman hiç bulaşmayım😕 klomen kalitesine etki ediyor mu acaba

yani bende ya altta oluyorum ya o yan pozısyon. yan durmayıda esım ıstedıgı ıcın ama bılmıorum sankı daha az geri geldi gibi oluyo bana yan dururken ay nebılım hepsını denıyoz ıste:KK70:
Yan pozisyonda dışarı çıkma olasılığı daha fazla yani ben böyle tecrübe ettim üstte olduğunuzda daha az çıkıyor spermler dışarı

Prolaktinden korkarım bak benim de 38 den 14 düştü yükselme eğilimi var o zaman hiç bulaşmayım😕 klomen kalitesine etki ediyor mu acaba
Valla o konularda fikrim yok kuzim seni yanlış yönlendirmek istemem olumsuz sonuç vermesin sadece birkaç kişide görmüştüm söyleyim dedim

Yan pozisyonda dışarı çıkma olasılığı daha fazla yani ben böyle tecrübe ettim üstte olduğunuzda daha az çıkıyor spermler dışarı
Şimdi bişey dicem çok komik olcak ben yine matematik üzerinden anlatayım 😂 90 derece dik açı ile olduğu zaman spermlerin ulaşma olasılığı ve hızlı gitme olasılığı daha yüksek ama 45 derece gibi eğimli açılarda akış hızı yavaşladığı için daha yavaş gidiyor. Yani ters pozisyon ve üstte olan durum daha etkili bence de 😂

Denerim bunu incir sonuçta zararlı bişi değil, bilemedim kuzum inş tek sorun yumurtalardır da bu sayede klomen tedavisinden olumlu sonuç alabilirim. Ama altta yatab tüpte tıkanıklık vs. Durum varsa onu bilemiyorum. Zaten benim kimyasalın da ben benim yumurta kalitesizliğinden olduğunu düşünüyorum 😕
Canım sen zaten bal polen arısütü karışımı yiyordun ona devam et bence. pcoscuk pcoscuk dediği gibi prolaktini yükseltiyormuş benim değer 25 olduğu için yapamıyorum bu kürü bende bal karışımını kullanıyorum.

X