Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ya kızlar ben bişey sorucam benim ilk evlendiğim zamanlarda enfeksiyon sorunum vardı bu sorunum ağustos 2019 da evlendim kasım 2019 da başladım çocuk çalışmasına ve çok kötüydü benim için canım acıyordu hemen bitsin istiyordum kabus gibiydi sonra 2020 temmuzda bu sorunlarım bitti ben şimdi totalde bakınca 1 senedir istiyorum çocuk ama enfeksiyon olduğum zamanlar çocuğa engel diyolar ya bu zamanları saymalı mıyım yoksa sağlıklı olduğum zamanlarımı saymalıyım deneme sürem olarak ?

İncir tuketsene bir dahaki aya canım sen bence senin yumurtan tak catlamiyor olabilir incirle çok kişi kalmış
Nasıl yani kuzu benim testlerde çatlamış görünüyor ama çatlamıyor olabilir mi ya bence benim büyümesi ile ilgili sıkıntı vardı bilmiyorum okudun mu daha önce yazdıklarımı ama bende ins direnci çıktı 5 e yakındı değerim hatta o ara ben lh testlerinde doğrudüzgün pik göremiyordum tam koyulaşmadan siliniyordu testler. Doktor da yumurtlamayı bozar demişti bence kalitesi de iyi değildi işte en son 2 ye düşürmüştüm zaten ilaç içmeye başlayınca testte pikleri görmeyi başladım. Doktor da zaten düşürmeden tedaviye başlamam demişti öyle başladı. İncir reglde yemeye başlayım günde 1 tane yesem yeter heralde di mi

Aynen yumurta çatlıyor ondan mı acaba diye düşünüyorum
Yumurta çatlaması, kadınların ovulasyon dönemlerinde yumurtanın yumurtalıktan dışarıya çıkması durumuna denmektedir. Yumurtlama gününün yaklaştığı zamanlarda akıntıda artış olur. Yumurta çatlaması kasık bölgelerinde ağrıya neden olurken göğüslerde şişlik ve vücut ısısında artma gibi tepkimelere de yol açabilmektedir. diyor bi yazıda

Bana öyle geldi evet okumuştum o yüzden söyledim yumurtan gelişmiyor olabilir incir kalitesini falan arttırıyormus bence reglin bitince ye 2 hafta falan zeytinyağına falan koyup öyle yiyorlarmis nasıl yapıldığına bakıp atım sana

Utanma burası gebelik topiği her şeyi konuşuyoruz mecbur ve ben o pozisyondada akanların yine akacağını düşünüyorum hsjsjdj Ve acıyooo
Kız yeminle bak hiç akmadı. Genelde biz yatarken yaparız ki ben sabaha kadar kalkmam bi daha. Yine de akar yattığım yerde. Bu sefer gece vardiyasında diye gündüz yapıyoruz mecburen. Hemen kalktım 5 dk sonra. Ve bir sürü alışveriş yaptım yürüdüm bi damla akmadı var bi keramet dayanın ve deneyin

Ozaman çatlıyor

Kızlar şu pozisyon işinden laf açılınca çevremde o kadar çok hiç yatmayıp hemen duşa kalktığım ay hamile kaldım diyen.. bizler çok stres yapıyoruz bende öyle mesela ay az mı durdum ay ayağımı az daha mı dikseydim şu pozisyon mu olsaydı cart curt... aslında nasip olunca ilk boşalma anında yolu tutan tek sperm görüyor işi ama gelde anlat bu kafalara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…