Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sadece ban konusuna cevap veriyorum, bıcok kez ban yemıs bırı olarak 1.aldıgınızcezada 1gün,2. Kez aldıgınızda 2gün,3. Kez aldıgınızda 3 gün...
Sanıyorum yarın döner arkadslar

Merhaba arkadaşlar beni de ekler misiniz listeye bat 23 ekim diyelim ama daha öncesi de olabilir normalde 37 38 günde bir oluyordum bu ay klomen kullandım 35. Günde oldum o yüzden tam bilemiyorum. 31 yaşındayım 4 yaşında bi kızım var şuan ikinci için çalışmalar var pko insülin direnci ve hipotroid hastasıyım eşimde bir problem yok çok şükür . 3 aydır istiyoruz ilk ay tedavisiz denedik olmadı geçen ay hormon tahlillerim yapıldı bi sıkıntı yoktu klomene başladık ama ilaca rağmen yumurtalar büyümedi doktor amh testi istedi ama sonuç çıkmadı daha bu ay da maalesef 4 cm lik bi kist gördü bu yüzden bu ay ilaç vermedi yine tedavisiz deniyoruz yani. Ovulasyon testi aldım en azından yumurtlama olacak mı takip edeyim diye ama pko lularda işe yaramaz yazılmış forumlarda bilemedim yine de bi denemek lazım umarım herkes bir an önce mucizesine kavuşur Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın minseo

Bende eşimden rica ettim ama yapamam sana iğne batıramam dedi ısrarda etsem yapmadı. Eşiniz kaç derece açıyla yaptı iğnenizi?
Biz internetten video açtık. Orada nasıl yapıldıysa öyle yaptık. Mecbur yaptı çünkü ben kendim yapamambile bile insan kendine iğne batiramiyor.

Sol kaşığın cok ağrıyordu sabahtan duramadim dr gittim alttan bakmak istedi izin vermedim ultrasonla baktı sonuç bu ne istedi yarin gidip mr çektirecek sonuca bakarmısınız s8zce gebeliğe engel mi cok moralim bozuk

Akrabalar “bak herkes doğurdu, siz neyi bekliyorsunuz” diye darlamıyo mu sizi o zaman topu eşinize atın, O istemiyo deyin. Bırakın o düşünsün başına gelecekleri

Ben akrabalarımıza göre hayatımı yaşamam, kimse de yapmasın, darlamaları da önemli değil ben bir yavrum olsun istedim kendim bir parça eser onu güzelce yetiştirmek istedim, hamilelik amacım çocuk sahibi olma isteğimin temeli bu me kadınlığımı ispatlamak ne de annelik taslamak istemiyorumeşimin ne isteidiğini anlayamıyorum

Aynen abla ☺

Canım sağ yumurtalığında 3 cmlik bir kitle var. Bu iyi huylu mu kötü huylu mu ona bakılması gerekiyor. Moralini bozma, ne zaman yapılacak testlerin ve MRın?

Evet ben de çok şaşırdım. Hiç bir ağrı sızı yapmadı. O iğneden bunu beklemiyordum. İnsan görünce korkuyor
Deil mi :) hatta doktor bana progestan yazdı, onu da anlatıyor nasıl yapcagımıdedım o kadar da deıl, saglık ocagına gıttım yaptırmak ıcın popom acıyor, penısılın yaptırdıktan sonra acır ya oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…