Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inşallah kuzum yarın doktor kontrolüm var daha önce iki gebelik kaybım var pıhtılaşmadan dolayı bu sefer temkinli gidiyorum inşallah benimle olur hep :dua:
Inşallah bu sefer her şey harika olacak canım önleminizi de alacaksınız aspirin içiyorsun değil mi :dua: :KK200: Darısı başıma bana rüya gibi geliyor inşallah nasip olur :dua::KK200:

Merhaba sizin önceki mesajlarınızda da hep bu ağrıyı gördüm anladığım kadarıyla uzun süredir devam ediyor. Lütfen bebiş olsa da olmasa da ihmal etmeyin doktora görünün korona var evet ama önleminizi alıp çok dikkatli bir şekilde gidip görünebilirsiniz. Enfeksiyon veya farklı bir durumsa Allah korusun ilerlerse bunlar da hayati risk yaratabilir.. geçmiş olsun şimdiden.

Neler olmuş yahu hiç anlamadım ve çok üzüldüm

Bence gereksiz bir ban olmuş haksız diye düşünüyorum. Ne kadar sürüyor biliyor musunuz?

Canım bugün çatlamış gibi öncekine göre. Değerlendir 😊

Canım bu sıkkın güne en güzel haber senden geldi 😍 hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah tabi regl geçene kadar kesin hamilelik diyemeyiz ama erkenden öğrenmen iyi oldu senin için. Kontrollerini erkenden yapar ona göre önlem alırsın bu sefer her şey güzel olacak içini ferah tut 😊

Canım ben de laboquick kullanıyorum ama benim testlerim gayet koyu gösteriyor. Polikistik falan olanlarda yeterince koyulaşmıyor sanırım öyle bir durum mu var sende?
gidemiyorum işte birakmiyorlar çok değişik ınsanlar şımarık sin bilerek yapıyorsun bizi korona yapacaksın diyorlar ondan burda soruyorum sizlere

Merhaba sizin önceki mesajlarınızda da hep bu ağrıyı gördüm anladığım kadarıyla uzun süredir devam ediyor. Lütfen bebiş olsa da olmasa da ihmal etmeyin doktora görünün korona var evet ama önleminizi alıp çok dikkatli bir şekilde gidip görünebilirsiniz. Enfeksiyon veya farklı bir durumsa Allah korusun ilerlerse bunlar da hayati risk yaratabilir.. geçmiş olsun şimdiden.

Bence gereksiz bir ban olmuş haksız diye düşünüyorum. Ne kadar sürüyor biliyor musunuz?

Canım bu sıkkın güne en güzel haber senden geldi 😍 hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah tabi regl geçene kadar kesin hamilelik diyemeyiz ama erkenden öğrenmen iyi oldu senin için. Kontrollerini erkenden yapar ona göre önlem alırsın bu sefer her şey güzel olacak içini ferah tut 😊

Canım ben de laboquick kullanıyorum ama benim testlerim gayet koyu gösteriyor. Polikistik falan olanlarda yeterince koyulaşmıyor sanırım öyle bir durum mu var sende?
Canım gebelik testlerini kasttettim ben ovulasyonda sorun yok gecen ay kullandım piki be çatlamayı degerlendirmiştim gebelik testleri negatif cıkıyor ya ondan dedim :)

Aksam bi daha yapicam emin olmak icin degerlendime olacak ama yine de yapim icim ferahlansin ☺😘

gidemiyorum işte birakmiyorlar çok değişik ınsanlar şımarık sin bilerek yapıyorsun bizi korona yapacaksın diyorlar ondan burda soruyorum sizlere
Anlıyorum zor bir durum ama sizin sağlığınız söz konusu Allah korusun size bir şey olsa bunun vebalini taşıyabilecekler mi? Siz önemli ve değerlisiniz lütfen dikkatli olun bir şekilde durumu açıklamaya çalışın 😔 elimizden buradan bir şey gelmiyor malesef Allah yardımcınız olsun..
Canım gebelik testlerini kasttettim ben ovulasyonda sorun yok gecen ay kullandım piki be çatlamayı degerlendirmiştim gebelik testleri negatif cıkıyor ya ondan dedim :)
işte ben o yüzden bdv ye hiç girmiyorum yoksa her gün banlanırım :KK70:
Bdv ne kız dün de sordum demediniz bilmiyorum ben bu jargonu 🙈
Aksam bi daha yapicam emin olmak icin degerlendime olacak ama yine de yapim icim ferahlansin ☺😘
Evet yine sıvı alımınız olmasın 2 saat falan, bir de iki test arasında 8 saat olsun diyorlar diye hatırlıyorum. Değerlendirin tabi ama garanti olsun bu günlerde çift test yapılması iyi oluyor bence de

Canlar bu yumurtlama demi karnım ağrıdan durulmuyor

Eklentiler

• D46FC830-9630-4D56-BD57-5A90C8547113.jpeg
    D46FC830-9630-4D56-BD57-5A90C8547113.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 39
X