Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Teşekkür ederim inşallah kötü bişey değildir bu yöntemlerle hamile kalands çok var kayınvalidemin kız kardeşi böyle kalmış bu ay banada denettiler dedim ondanmı oldu yok ondan olsaydı başta olurdu 2 3 hafta geçmiş dediler inşallah kötü bişey değildir belkide bebeğim yerleşiyordur inşallah inşallah

kizlar selam, burada mi konusulmustu emin degilim ama bir arkadasimiz yataga yatip dizlerini karnina falan cekerek bazi masajimsi hareketler yapmisti hamile kalmak icin, donup bakmak istiyorum asla bulamiyorum o gonderiyi.. hatirlayaniniz var mi?

kizlar selam, burada mi konusulmustu emin degilim ama bir arkadasimiz yataga yatip dizlerini karnina falan cekerek bazi masajimsi hareketler yapmisti hamile kalmak icin, donup bakmak istiyorum asla bulamiyorum o gonderiyi.. hatirlayaniniz var mi?
Kizlar ilişkiden sonra bu pozisyonu deneyin
rabbim bilir tabi ama su sirt ustu yatmaktan inanin daha etkili
Bu canım

Eklentiler

• Screenshot_20201207_190620_com.android.chrome.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bugun yaptırdığım tahlilerden 2 tanesi çıkmış

Prolaktin 23,84 çıkmış geçen ay 21,28 di yani yükselmiş muhtemelen dostinex vercek.

TSH 2,436 çıkmış geçen ay 3,65 di bu da düşmüş buna sevindim.

Geriye fsh amh kaldı onlarda yarın öbür gün çıkar inşallah iyi çıkar

U Uzaygemisi35 tatlım bugün yaptığım test. Acaba cidden büyüdü mü yumurtalar yoksa iğneden mi böyle çıkıyor bakalım yarın nasıl çıkacak

Eklentiler

• IMG_20201207_191838.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 54
Prolaktin değerin bence ilaç kullanılacak seviyede değil canım benim 38 de doktor vermedi ilaç kendiliğinden diğer ay 14 e düşmüştü

Kizlar ari sutu siparis vermistim adetim biteli 1 hafta oldu yeni geldi normalde yumurtlama donemim olmasi lazimdi 3 aydir duzenliydi ama bu ay hala yumurta yok ari sutu bal polene şimdi baslayayimmi ader oluncami baslayayim

Yani ben açıkçası o acıları yaşayanları anlamıyorum ama tabi herkesin acısı farklıdır. Ben hiç yorumları okumadan gittim bu arada. Sonucu da hemen çıktı. 1 dklık birşeydi. Sadece biraz utanç verici geliyor o an, ben sadece o kısmı nedeniyle bir daha çektirmek istemiyorum. Asla acı hissetmedim.

Acısa bile çok acıdı mahvoldum öldüm bittim demekte çok yanlış insanları kötü etkiliyorlar ben vajinal ultrason dan çok çekiniyorum mesela burdaki arkadaşların verdiği cesaretle gidip çekildim. Aynı şekilde rahim filmi çok korkunç geliyordu ama burda çekilen arkadaşlar olumlu şeyler yazınca korkum kalmadı yarın gitsem çekilirim

Evet tabi ki herkesin durumu farklı ama her yaşantı kişiye özgü. Doğum bile öyle değil mi. Hatta birçok kişi bu nedenle normal doğumdan kaçmaya çalışıyor. Birçok kişi sağdan soldan duydukları nedeniyle yıllarca eşiyle birlikte olamıyor. Ben yorumları okumadan edemiyorum çünkü merak ediyorum, en azından sürpriz bir şeyle karşılaşmak istemiyorum. Ama insan ister istemez kötü etkileniyor bu olumsuz yaşantılardan. Gerçekçi olup rahatlatmak en iyisi tabi. Umarım bir daha çekilmek zorunda kalmazsınız ama sağlık olsun tabi.

Banu Çiftçinin videosunu bende izledim diğer ay bende herşeyi bırakmayı düşünüyorum takvim hariç oda adet için zaten takip ettiğim bir doktordu kendisi 30 lu yaşların başında erken menapoza girmiş bir kadın doğum uzmanı. Bununla ilgili çok güzel bir yazısı vardı. Asla çocuğunun olmayacağını bildiğin halde başkalarına umut olmak mesleğini aşkla devam ettirmek nasıl güçlü bir psikolojidir.

Di mi kadere bak işin çocuk ama asla çocuk sahibi olamayacaksın çok severek takip ettiğim bir doktor benim de senelerdir

Neden içiyorsunuz progestanı

İnşallah bizde 2021 anneleri oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…