Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Klomen ile birliktemi verdi ilk defa duydum progestanı normalde hamile kaldıktan sonra veriliyor neden verdiğini açıkladımı çatlaması için filanmı ne sordum ama
Aynen kuzucum klomen bitince progestan+estrofem verdi hap olarak progestanı 10 gün estrofemi 4 gün içeceğim. Belki de benim rahim ince gördü o yüzden verdi. Burda bi kaç arkadaşa da vermiş doktorları ben de ilk şaşırdım verdiğinde gebelik olursa tutunmasını kolaylaştırıyomuş progestan

Hangi Dr gidiyorsunuz ben yarın Zeynep kamile gideceğim bakalım ne tedavi yapacak ama çok iyi Dr karar vermiş hem yumurta geliştiriyor klomen ile hem çatlatma iğnesi hem progestan ile rahimi hazırlıyor estrofem ile de kolaylaştırıyor allahım hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin inşallah

SEnin yumurtlamayla ilgili bir problemin var mıydı peki canım? Bu tedaviyi uyguladı doktorun.
Yoktu Canm her ay düzenli yumurtluyorum.Yillardir kime gittiysem polikistik var denildi glifor kullandım ve şu an şükür eser yok.
Kilo verdim 31 günde bir adet görürüm saati saatine ama kalamıyorum malesef yumurta kalitem olsun değerlerim olsun çok iyi 2 farklı doktor gördü herşeyimiz çok iyi sıkıntı yok denilmesine rağmen kalamıyorum.
Nasıp yada stres yapıyorum mutlak

İnşallah canım ben izmirdeyim doçent bi hocaya gidiyorum canım

Günaydın kızlar benim bata 4 gun var iiğnenin üzerinden 16 gün geçti test yaptim negatifi gördüm sizce çok mu erken yaptım

Günaydın hayırlı sabahlar hanımlar. Ben ikinci evliliğimi yaptım. Ilk eşimden iki oğlum var. Şimdiki eşimin hiç çocuğu yok ve temmuz ayında evlendik. Eylül 29da histeroskopi oldum. Ipi kopmuş spiral ameliyatı. Iki aydır korunmasız birlikte oluyoruz. Geçen ay deneme yaptık olmadı. Nasip bu ay inşallah. Bat 20 aralık. Bekliyoruzbakalım

Cnm slm mesajını görünce yazmak istedim aynisi gecen ay kiz kardeşimin başına geldi 3 ay önce kiz kardesim düzensizlik ve ara lekelenmelerden dolayi doktora gitti enfeksiyon var diyip ilac verip gönderdi doktoru ayni doktor bir sonraki ay 5 cm lik kist gördü mr çektirdi ve cikolata kisti bu dedi yasmin verdi bunu kullan kuculmezse ameliyatla alalım dedi kiz kardeşim 18 yaşında henüz bekar ben de bu ameliyatı olmasını istemedim cunku bazi riskleri var diye biliyorum yasminden sonra adet olursan başka bi doktora git dedim öyle yaptı o da başka bi doktora gitti adam aynı seninki gibi kac dakika bakmış bakmış görememiş hatta git su iç idrara sıkışık gel oyle bakayim demis oyle de bakmış yine bisey görememis nadir de olsa cikolata kistleri de kayboluyor sana denk gelmiş demis göndermiş yani olabiliyor kaybolması ama bir ihtimal de basit kisti bazen cikolata kistiyle karıştırıyor da olabilirler cok sukur seninki de kaybolmuş ne güzel

Benim de her şey normal dedi doktor. Aşılama deneyelim dedi. yumurtlama tedavisine gerek yok dedi. O yüzden sormak istemiştim. Ben de 29 gün biter 30. gün de adet olurum. Ama adetlerim bir değişik olmaya başladı artık ilk iki gün yoğun sonra hep leke leke 7 günü tamamlıyorum. Kaç yaşındasın sen?

Günaydın kizlar ben cok kötü uyandim bugün kac gündür acayip stresliyim once kovid olduk ailece onun paniği vardi sonra bi de norm fazlasi oldum okulda tayin istettiler o da iyice gerdi beni panik atagim ve fibromiyaljim var sabah kalkamadım bi türlü yataktan kitlenmis bütün kaslarim kemiklerim buraya da yazamadim kac gündür pc başındayım okul araştırıyorum ulaşımına bakıyorum. Başkası için yapılan dualar kabul olurmuş benim icin dua eder misiniz hakkımda hayırlı bi okul olsun inşallah cok uzaklara vermesinler

minseo nasılsın cnm nasil gidiyor çalışmalar devam mi valla senden de fazla heyecanliyim senin adına çok olumlu düşünüyorum senin için evrene pozitif enerji gönderiyorum bol bol yazdıklarının hepsini okudum olacak inşallah bu ay hem de belki ikiz

Canım üzüldüm ya denizli içinde mi kalacaksın peki? İnşallah içine sinen bi yer olur dua edeceğim
İyiyim kuzum çok şükür çalışmalara devam, hakkımda hayırlısını diliyorum gelene tek çift farketmez razıyım ama olmazsa da napalım önümüzdeki maçlara bakıcaz nasipten öte köy yok

Evet cnm yine denizli ici ama yazdığım yerlere puanım yetmezse acikta kalan baska ilçedeki okullara da resen atama ihtimalleri var o ihtimal beni geriyor zaten suan merkezdeki oyle bisey olursa bütün duzenimi bozmak zorunda kalacağım

İnşallah gönlünüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…