Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
düzelir demi kuzum yaaaa çok üzüldüm yine varya
Düzelir canım merak etme çok daha yüksek olup düşen var ilaç ile
Yok hayır alttan muane bide ultrasonla muane oldum bir yıl dene olmazsa gel dediler
Bence o yazdığım değerlere de bi bakın ben 4 5 ayımı kaybettim o yüzden insülin direncim varmış geç öğrendim
2 gun once esime soyledim kizlarr mujde haberini verdim
Ahhh ne güzel

Canım farklı birşey söylemek istedim ama ben de referasn aralıklarına bakarak yorumlayabilrim. TSH yüksek görünüyor. Folikasit seviyen ii ama ilaç kaullnamana gerek yok bu duurmda. T3 T4 de ii buda sevindirici. kolestrol biraz yüksek çıkmış. Trh yüksekliği troidle ilgili sanırım

Canlar nasil oluyor listeye eklenmiyormuyuz? Bende hamile kalmak istiyorum 2. Cocuguma bu 2. Deneme tutmadi yine

Bana cevap vermek isteyen yok sanırım

Kızlar merhaba. Sağlık ocağında kan vermek istiyorum da değerlerime baktırmak için. Aile hekiminde hamileliğe dair hangi değerlere bakıyorlar acaba? Troid falan bakarlar mı acaba, sağlık ocağında hangilerini baktırabilirim? Hangi değerlerin kontrol edilmesi gerektiğini bilmiyorum da, öylesine bir baktırmak istedim.

Ben bikere gitmiştim adetim gecikti dedim komple bütün kan değerlerime baktırdı ama hamilelik cikmamisti

Ben bikere gitmiştim adetim gecikti dedim komple bütün kan değerlerime baktırdı ama hamilelik cikmamisti
Öyle bir vitamin değerlerime baktırmak istedim de canım, hangilerini bakıyorlarsa onları isteyeceğim doktordan. Burda okuyorum da tsh, fsh filan bir sürü değişik şeyler yazıyor kızlar, hangileri sağlık ocağında yaptırılır merak ettim.

Her şeye baktırabilirsiniz. Ama belirtin mutlaka hormon değerleri, vitamin değerleri hepsine baktırmak istediğinizi.

Canım doğal kürler herkeste aynı etkiyi yaratmayabiliyor. Forumda okumuştum ama nerde hatırlamıyorum, bu süt Maydonoz kürü birinde mantar yapmış galiba, ya da enfeksiyondu. Faydası olsun diye başvuruyoruz bu doğal kürlere ama bazen ters etki yapabiliyor. İnşallah ters birşey yoktur, geçmiş olsun

Bu döngu cok zor canim ya. Kisti baskiliyosan yumurtaliklarinida baskiliyosundur.. Benim senelerdir ictigim dogum kontrol hapim baya baskiladi hastaligimi ama ayni anda yumurtaliklarimi kucultmus. Yari yariyadan daha fazla kuculmus
Menopoz hic vuruldunmu sen? Ben bi kere o igneden de vuruldum

yok canım ilk klomen tedavisi olacak

Evet o dediğimi yumurta toplayıp yumurtayı veya embriyoyu dondurduktan sonra yapıyorlar menopoz iğnesini tüp bebekte okuduklarımdan anladığım kadarıyla. Kesinlikle doğum kontrol hapları da o mantıkla çalışıyor. Benim yumurtalıkların boyutuyla ilgili bir şey demediler açıkçası ben bu hastalığı 5 6 yıldır yaşıyorum o nedenle şimdiye kadar gittiğim doktorlar standart takip ettiler. Bebek söz konusu olunca farklı yaklaşımlarda bulunuyorlar. Hiç vurulmadım sadece visanne kullandım 1 ay kadar. Sonra bebek düşününce bıraktım onu da.
yok canım ilk klomen tedavisi olacak
Hadi hayırlısı inşallah. Bu ay herkesten güzel haberler alalım.

İzledim ben kuzum ve bu ay ben ovulasyon yapmıcam bakmıcamda İnşaAllah bakmam tabi

Ay ben hic geri vurulmak istemiyorum onu, doktorum ne dicek yazarim sanada canim. Hayirlisi diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…