Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar, akşam ne olduysa heyecandan uyuyamadım sabah erken gebelik testi yapacaktım çünkü iğneden sonra 12 gün geçti ancak bu kadar dayanabildim Ve negatif Bilmiyorum hala ümit var mı ? Reglime 3 gün var

Zeynep Kamil de İyi bı doktora denk gelirseniz işim paylaşırmisiniz doktorun

İnşallah gönlünüzce olur
Amin cok sagolun insallah
14 günden önce yanıltabiliyor testler iki gün sonra bi daha deneyin 1 gun bile cok sey değiştirebiliyor cunku

Herkese günaydın ben daha dün dahil olsun gruba Yeniyim, bu hafta yumurtlama haftam lütfen benim içinde dua edermisiniz duaniza eklermisiniz çok istiyorum bu ay kalabilmeyi daha beş aydır deniyoruz ama aşırı stres yapıyorum deli gibi araştırıyorum herşeyi. Pozitif enerjinizi banada gönderir misiniz:))

Bu ay benim de olmayacak gibi bi his var içimde, hayırlısı olsun hakkımızda

Bu ay benim de olmayacak gibi bi his var içimde, hayırlısı olsun hakkımızda
Aaaaaa cnm ben pozitif enerji gönderiyorum sen niye negatif gönderip benim pozitifleri yokediyosun aşkolsun acilen toparlan olumlu düşünmeye baslaaa hem o oyle hisle olan bisey degil kızıma hamile kaldigim ay bende olmayacak gibi cok hissettim hatta buradaki arkadaslarin esimin zoruyla test yaptım o kadar umutsuzdum yani

Çok sevindim kardeşin adına çok gençmiş yasmin kullandıktan sonra mı kayboldu ne kadar kullandı? Valla ben hiçbir şey kullanmadım ama nasıl oldu anlamadım basit kist değildi içi doluydu mr da çikolata kisti çıktı hala belirsiz benimki 2 gün sonra tekrar bakcak inşallah gözükmez yine

Selamlar hatunlar. Hepiniz iyisinizdir umarım.
U Uzaygemisi35 beni sormuşssun, teşekkür ederim kuzu. minseo nin de dediği gibi vazgeçtim bebek olayından. Zaten istesem de olamazdı, değil adamla birlikte olmaya uyumaya fırsatım olmuyor bu ara.
Bütün ailem covid pozitif oldular, babam çok ağır geçirdi. Solunum cihazları vs atlattık derken bu defa da beyin kanamasından döndük. Herkes karantinada olduğundan ben sürekli hastane dr vs modundayım. Birkaç gün önce de dayımı kaybettim yine covidden.
Anlayacağın bu ara murphy benimle uğraşıyor.
Sizlere tavsiyem ileri yaşlardaki aile büyüklerinizi covid atlattığında kalp ve akciğer açısından kontrol ettirmeniz.
Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşmesi dileğimle..

Şu mesajını okuyunca yazmadan edemedim. Niye kendini negatif enerjiye dolduruyorsun yaa olacak inşalllaahh desene
Ya kızlar kendimi umutlandırmak istemiyorum ne bilim insan kendini kötüye hazırlamak istiyor hep yaşanan onca olumsuzluktan sonra keşke olsa da ben haksız çıksam

Canım çok geçmiş olsun ya başın sağolsun bu arada çok üzüldüm. Babanın iyileşmesine çok sevindim bu virüs kalbe ve beyine saldırıyor yaşlılarda resmen çok şükür atlatmış. Kardeşin ve bebeği nasıl oldular atlatmışlardır umarım tüm aksilikler üst üste gelmiş resmen

Kızlar adet olmadım henüz iki gün önce kan testi yaptırdım 1.20 çıktı ve hala regli olmadım göğüslerim de ki damarlar çok net ortada sizce olumlu sonuç alırmıyım?

Çok geçmiş olsun , başınız sağolsun

B
Arkadaşlar ben hastanedeyimde doktora yalan söyledim bi senelik evliyim dye yoksa hormon tahlili bile yapmıyolar burda.vicdan azabı cektim şimdi ama napim mecbur kaldım sonuçlar 2 de cıkacak
Boşver ii yapmışsın. Ben de genetik tahlillerime baktırmak için mesela 3 kaybım var demek zorunda kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…