Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
O zaman bugun testını al hazır et pazar gunune❤ günün az kalmıs, benım de 1 tane var günümü bekliyorum ben de
yarın alırım kuzu ctsi tam 12. gün olacak idrara 12 günde mi geçiyordu ? senin inşallah vardır belirtilerin devam ediyor mu ?

yarın alırım kuzu ctsi tam 12. gün olacak idrara 12 günde mi geçiyordu ? senin inşallah vardır belirtilerin devam ediyor mu ?
o kdr gec mi geciyor ya o zmn bat'a 6 gun ogrenenler vs nasil ogreniyor? valla benim daha yumurtlamanin 6.gunu darlanmaya basladim, tip bu kdr ilerlemisken bulamamislar yeni bo yontem, gerci bu ay benim kndim icin hc olumlu hissetmiyorum ama yne de merak ediyor insan

bnm aklim direk devlet hastanesine gittiginden
Devlet hastanesi bana uzak kuzu bi de haftaiçi gidemşyorum çalıştığım için anca ctsi o yüzden sağlık ocağı ve devlet hastanesi seçeneğim kalmıyor valla 1 hafta önce öğrenen bile var testin hassas olması ile alakalı sanırım ya da o an idrarda yoğun oluyor yakalıyor ben de anlamıyorum benim kimyasalda 1 gün kala çıkmıştı belki de iyi yükselmediği için bilmiyorum hiç

İzmir canım :)
Ben Ankara’dayım, dün Medicana’da çekildim. Anestezili oldu, uyudum uyandım, her şey bitmişti. Sonrasında ağrım, kanamam da olmadı. İzmir’de de Medicana yeni açıldı, istersen orasıyla bi görüş.

Yumurtlar canım. Geç döllenme dedikleri şeyin bir kısmı 2. Yumurtlama sonucu oluyormuş öyle okumuştum

canım var ya tam sen geçiyodun aklımdann, benim de 25-26 pik 27 silnmşti hafif. ben iki gün deeğerlendirebildim 25 ve 27, ne durumdasın sen de ne zaman yapıcaksınn :) yarın progestron ve amh için gidicem ben debakalım dayanabilcem mi, ama hiç bir belirti bişi yok bende.

Dollenmeden 9 gün sonra kanda yukselmeye baslıyormus, kısmının yavas yukselıyor kısmının daha hızlı, o yuzden 12. Günden sonra varsa cıkabılır, benım belırtıler devam edıyor ama progestandan ötürü sanırım

Aa bu çok ilginçmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…