Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
fiona13 minseo
kizlar adetime 3 gun kaldı ve sabah ilk idrarla yaptım geçen günkü gibi gayet net tek cizgi .. Eki Görüntüle 2699231
of , nefret ediyorum bu tek çiziklerden cidden görünce tüylerim diken diken oluyı napalım kuzu her ay gördüğümüz şeyler alıştık arık ben de çok umutsuzum rahim filmi
için yer önerisi arıyorum

merhabalar benimde 14 unde yumurtam vardı o gunlerı degerlendırdık 19 unda gittiğimde yumurtan çatlamış demişti.. '9 unda 10 gun sonra genel kan testi verdim ve beta 5,44 çıktı batıma daha 5 gün varken .. bat ıma 2 gun var daha sizce yükselirmi? doktor birşey söyliyemem dedi hamileysen bile çok küçüktür dedi sürekli kan testi yaptır dedi ama hem umutluyum hem umutsuz sizce yükselirmi.. ne zaman test yapayım

İki günde bir kan testiyle takip et kuzu. En az %60 artış olmalı her testte. Umarım artar sağlıkla ilerler.

İki günde bir kan testiyle takip et kuzu. En az %60 artış olmalı her testte. Umarım artar sağlıkla ilerler.
ay inşallah bugun bi yaptırsammı diyorum ama ..' bebğimi kaybettim..3 uncu olucak kahrolmak istemiyorum. Hamile kalmakta sorun değil. kese oluştumu, sağlıklımı kalbi attımı atıcakmı.. beklemekte çok zor hele okudukça insan dahada bozuyor psikolojisini.

Test yaptırmazsan nasıl takip edip bileceksin?

kuzu banu çiftçinin bi yazısı var gogılda bulursam atıcam sana bunla alakalı, günaydın bu arada nedir son durum ?

Tmm cnm bikaç gün daha devam edicem bakalım inşallah görürüm ben dr pik i
Döngün 35 günde bir ise zaten beklenen yumurtalama günün 21(+-)1'dir. 16.gün olmaması normaldir. Moralini bozmadan yapmaya devam et canım.
Tmm cnm devam edicem inşallah alıştık dalgalanmalara zaten yumurtlama olursa mucize olacak geçen ay klomene rağmen yumurta büyümedi
O zaman polip falan olmaz heralde ilişki sırasında ya da sonrasında olsa genelde polip ten şüpheleniyolar
Yok cnm ya öyle bişey olsa zaten ultrasonda bakıyo her gitmemde görürdü heralde ne bilim valla bende anlamadım bu işi ne çözümsüz bir vakayım kimse anlayamadı

Nerden eminsin peki hamile olmadığnaaa
Canım hissediyorum hamilelik olsa anlardım

Anladım canım hayırlısı olsun bugün idrar testim yine negatif çıktı. Umudumu kaybedeyim mi geç döllenme mi diyeyim napayım kafam karıştı ya
kuzum valla ne desem bilemedim evdeysen bi sağlık ocağına git kan ver istersen

ay allahım şaka gibi yaaa dünü değerlendirmedim çok yorgundum bugünü değerlendireyim o zaman kafam çorba gibi oldu
kuzu banu çiftçinin bi yazısı var gogılda bulursam atıcam sana bunla alakalı, günaydın bu arada nedir son durum ?
atsana okuyim, son durum aynı canım regl sızlamaları ve göğüs ağrısı akıntı makıntı hiç bişi yok bekliyorum regli

er ay yumurtalıklarınızda, doğumdan beri orada sessiz bekleyen, 5-6 tane folikül (içinde tek bir yumurta ve etrafında dişilik hormonlarını üreten hücrelerin bulunduğu birim) öne çıkıp büyümeye başlar. Bunlardan bir tanesi seçilerek, içerisindeki yumurta tam olgunluğa erişir ve yumurtalıktan atılır. Buna yumurtlama diyoruz. Genelde her ay sırasıyla bir sağ, bir sol yumurtalığınızdan yumurtlama olur. Çok nadiren de 2 adet yumurtlama olur. Bunların ikisi de farklı spermler tarafından döllenirse, çift yumurta ikizleri bu şekilde oluşur.

Burda canım bi oku istersen :)

Sen bi gebe çık bak o zaman hatırlatıcam sana belirtileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…