Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yaaa ben de yengec burcuyummm
ahhh b,z duygusal evcimen krıılgan alıncan yengeçleer,

Valla dünyanın yükü üzerimizde gibi davranmayı nasıl seveririz melankoli kaygıı ,,,, benim eşim de aslan tam zıttım zor bi ikiliii

Şaçma ötesi bir durummuş evet Allah kolaylıklar versin ne diyeyim başka söz yok zaten denilecek

evet canım çatlayıp çataadığını burdan çıkan değere göre değerlendiricekler.
10 un altı iyi bi çatlama olmadığını gösteriyormuş tabi gene doktor değerlendirir. Ben de bu ay cidden bi farklılık hissedersem ypmayı düşünüyorum çünkü seri üretime bağlıyorum bu sefer. Ama umutsuzum da aynı zamanda. Yarınki test sonucuna göre belki bir umut olcak belki de aa tamam dicem negatif. Sonuçta çatlamayan şey döllenmeyecek, bakalım.

Tabi yaptur mutlaka büyük bir şehirde en azından için rahatlar :)

YENGEEEÇ , hem de tam tipik bir yegecimm
Ahh canım hassas kalbini yiyim anlamıştım senin su grubundan bi burç olduğunu
İlacın etkisi canım baş ağrısı bol bol su içmem lazım ilacı vücudundan atmak için
Evet canım erken öğrenen çok var artık gebelik testleri baya hassas iyi markalar çıkarıyo varsa, ya belki umudum olsa emin olsam ben de 4 gün önceden falan yapardım test ama nedense kalbim hamile değilsin diyor o yüzden hiç üzerine gitmiyorum

çoklu alyom trendyoldan tanesi 2,5 tl
İşte adamlar şeker koymul göndermiş son kargoya iki avuç
Bende toplu aldım bu ay negatif çıkıyor inanmıyorum bide laboquickin duyarlılığı azmış onu okudum az önce evde 20 tane test var giderken başka marka almayı düşünüyorum çünkü ben her ay hamileyim testler bozuk bile bile yapıyoruz ya bide kafayı yedik kafayı

canım ayrıntılı açıklamaların için teşekkür ederimm, tavsiyelerini dinleyeceğim. :) çok sağol

bence de yedik ama güzel delirdik. Ben bu ay ovülasyonlara çok afedersin b*k atıyodum ben yumurtlarım be bunlr bozuk geldi diye ay valla artık gülüyoruz ya napalım halimize :)

Merhaba canım. Geçmiş olsun rahat atlatmana sevindim. Rahim filmi sonrası hızlıca hamile kalanlar var inşallah senin de sonucun iyi çıkar ve hemencecik bebiş olarak geri döner Medicanada ne kadara çekildin ? 2 3 ay içinde olmazsa muhtemelen ben de çektireceğim. Fiyatını merak ediyorum özel sigorta karşılamıyor hsgyi diye biliyorum.

Kizlar , kırmızı cizgiler geldi adet oldum
daha 3 gun vardı.
dongum bozuldu .
Ağustos'da 15iydi oldum.
Eylül 9 oldum.
Ekim 2 oldum .
adetim sürekli 1 hafta erken geldi . Bu durum anormal mii

daha 3 gun vardı.
dongum bozuldu .
Ağustos'da 15iydi oldum.
Eylül 9 oldum.
Ekim 2 oldum .
benim de döngüm 27 den 25 e düştü ama benim kendimi bildim bileli mevsim geçişlerinde 1-2 gün değişir döngüm ama bir hafta farketmesini bilemedim, çatlamayı ne zaman görmüştün ?

daha 3 gun vardı.
dongum bozuldu .
Ağustos'da 15iydi oldum.
Eylül 9 oldum.
Ekim 2 oldum .
Zaman zaman olabiliyor kuzu endişelenme. Yeni aya yeni umutlarla

benim de döngüm 27 den 25 e düştü ama benim kendimi bildim bileli mevsim geçişlerinde 1-2 gün değişir döngüm ama bir hafta farketmesini bilemedim, çatlamayı ne zaman görmüştün ?
Canim bu ay yumurtlama testi kullanamadim ... Hatırlarsan eger ovu testi yerine yanlışlikla 50 tane gebelik testi siparis vermistim.. telefona indirdiğim programla takip ettim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…