Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım benimde regl günümde kan verdim 5,75 çıktı doktor pazartesi tekrar kan ver dedi istersen regl günü olmazsan kan testine bir baktır derim

biliyorum sizi hocam diger topikten.. hcg değeriniz 13'lerde çıkmıştı ...
bende Ağustos ayında kimyasal yasadim.. adetim 8 gün geçti, idrar testi yaptım çift çizgi . Kan vermeye gidecegim sabah adet oldum .. Nasip ..

Hayırlusı neyse o olsun
amin canım..
canım benimde regl günümde kan verdim 5,75 çıktı doktor pazartesi tekrar kan ver dedi istersen regl günü olmazsan kan testine bir baktır derim
ben gittim şimdi gene verdim inş yükselmiştir sabırsızlıkla öğleden sonrayı beklliyorum.. Burda okudum geçenlerde bir arkadaşımınız 3. lardan yükselmiş.. RAbbim işte o isterse herşey oluyor. Sen ne zaman kan verdin?

Aynen öyle. Kendini üzme diye söylüyorum hep. Yanlış anlama lütfen.

reglden 3 gün önce verdiğimde 0,35ti regl günü dündü yüne gittim 5,75 çıktı canım doktor garanti olsun diye regl geçmesini bekle 4 gün sonra tekrar gel bakalım dedi inşallah değerlerimiz yükselir

Ama bu aynı anda olmasından bahsediyor kuzu

Ben nötrüm biliyorsun. İçimde umudum var. Ama nihayetinde bilim insanıyım mantığım hep ağır basıyor
ben senden daha da nötrüm kuzu yani ben de hiç öyle ay ovülasyonum koyu oldu da öyle öğrendim de reglimden 5 gün önce öğrendim de hiç öyle şanslar yok impossible yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…