Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Geçen seferkini hemşire yapmıştı doktorda o yüzden rahattım geleyim valla birlikte ignelenelim
Gel ben doğuştan hemşire gibi bir şeyim bence. Yarım saat gibi kısa bir sürede hallettim aahhshsjsh Sen de gelirsen 1,5 saatte falan çözeriz bu işi hızlıca

Canım femarayi günde ikiser tane olarak 5 gün kullandım. Adetimin 4. Günü başladım kullanmaya. Tek yumurta için zaten istediğimiz bu dedi gayet iyi kaliteli görünüyor dedi. Baya umutlu benim doktor ama ben de onun kadar umutlu olabilsem keske ya çok güzel enerjisi var seviyorum doktorumu bakalım neler olacak. Diğeri coraspinmis bu arada

Üşüttün mü acaba :/

R Random3 kuzum sana yazmıştım ama cevap alamadım...

Hayırlı olsun tekrardan, sağlıkla artsın değerin :)))
Afedersin tatlım yaa atlamışım ben 11.gün yaptım negatif, 13.gün yaptım negatif. 15.gün kan verdim 6,90 çıktı. O gün bile idrarda çıkmazmış zaten. 17.güm anca idrar testinde çıktı ikinci çizgi canım.
Tabii benim bikaç gün geç döllenmiş muhtemelen. Sen yaparsan çıkabilir de.. Ama bence de bekle boşuna canını sıkma, sonradan yükselebiliyor işte

Kııııııızlaaaaaaaar reglim zırt diye iki günde kesildi dedim ya. Hemşireyle konuştum. İğneler erken kesiyormuş. Size olmasın ama yarın bir gün sağda solda birinden duyarsanız yardımcı olursunuz bu bilgiyle belki.
Nm88326 seninle konuşmuştuk bunu di mi?

Bilimi büktün ha bak neler öğreniyoruz. Demek ki ilaçlı yumurta takibinde bile geç döllenme olabiliyor. Ya bi de idrarda göremeyince nasıl üzülmüştm regl gelecek diye... Oh boşa çıktı bütün kaygılar. Bize de yer ayırtsana yanına gelelim biz deeee

Hmm anladım cnm teşekkür ederim, benim şuan regl olacağım gibi ağrılarım var, ara ara geliyor.. Yarın cıkmasa da birkaç gün sonra yenileyim en iyisi.. olmadı doktoru ararım kan vermeye geliyim mi derim :)

Evet canım konuşmuştuk.. Benim 2. klomende reglim 2 gün geldi sadece, normalde 4 sürerdi.. bence bu yumurtalıkları uyaran ilaç iğne vesairelerde var bir etken madde. Yine aklımda olsun gelecek aylarda işime yarayabilir bu bilgi

Dua kontenjanımdan faydalanmaya çalışıyorum kuzum gerçekten kendim için her duamda siz de varsınız. Ayağımı sürttüm arkadaş, siz de iyi çalışın ha
Harbiden ben resmen umudu kesmiştim. İğneden dolayı döllenme gününü garanti diye düşünüyordum çünkü. Her türlü süründürüyor eşşek sıpası. Sağlıkla doğsun da bak ben onu nasıl ağlatıyorum memeyi uzatıp çekicem, uzatıp çekicem ahahahaha

Hmm anladım cnm teşekkür ederim, benim şuan regl olacağım gibi ağrılarım var, ara ara geliyor.. Yarın cıkmasa da birkaç gün sonra yenileyim en iyisi.. olmadı doktoru ararım kan vermeye geliyim mi derim :)
Regl olacağım zamanlar bende 1-2 gün çok sancı çektim kuzum, olabiliyor. Bence de sen direkt kan ver için rahat etsin

Regl olacağım zamanlar bende 1-2 gün çok sancı çektim kuzum, olabiliyor. Bence de sen direkt kan ver için rahat etsin
tamamdır canım... bua arad hatırlıyorum sen ve birkaç arkadaş diğer aydaki topikte batlarımız aynıydı, onların çoğu hamile sen de .. ben kaldım ya :))))

Bilmiyorum eve geldımbi yarım saat önce asprin ıctımm tıtreme geçti ama ateşim 38
Bir parol al varsa. Bol su iç. Yoğurt ye bir de, çok soğuk olmasın. Hafta sonu fark etmeden hava çarptı belki de. O gün biz yamulduk sahilde yürürken. Boğazım acıyor benim de hafif

Ben sordum. Ama raporda tam olarak adenomyetik demiş. Bakalım bir ay sonra ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…