Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Nasıl dua edeceğimi şaşırdım ama inşallah sekiz günde "Senin iş tamam. Çok da iyi, çok da güzel, işimize yarayacak hale gelmiş yumurtalar" derler çünkü bu çok zor :KK43: En kısa sekiz günde oluyormuş sanırım. Hayırlısıyla olsun tabii yanlış bir şey de dilemiş olamayım

36.5 a sustu canım ama benim normal sıcaklgım 35.4 tur hep bı tık gene Yuksek ama idare eder. Blmıormkı usuttummu ustumde ınce değildi. Eşimde dıyo hamilemisin acaba adam herseyden sebep arıyor kıyamam

minseo minseo birşey sormuştum ama cvp vermedin merak da kaldım yumurtlama testi yapıyor muydun? Akıntını olduğu zamanlar pik olmuş muydu? Ovulasyon da yoksam ateş ölçerle mi karar vermiştiniz yumurtlama olduğuna? 🤔 🙈

İstemedi. Daha doğrusu sonucu göstermedim doktora çeken başka bakan başka doktor üniversite hastanesinde.
canım sen daha önce hsg çekilmiştin değil mi ? orda bu tanı konmamış mıydı ? yada bundan önceki vajinal yada karından ulttrasonlarda konmamış mıydı.

Nasıl dua edeceğimi şaşırdım ama inşallah sekiz günde "Senin iş tamam. Çok da iyi, çok da güzel, işimize yarayacak hale gelmiş yumurtalar" derler çünkü bu çok zor :KK43: En kısa sekiz günde oluyormuş sanırım. Hayırlısıyla olsun tabii yanlış bir şey de dilemiş olamayım
yavrum dicekler zaten senin yumurtların güzel , ameliyat olmana rağmen amhın cillop gibi hormonların da iyi yumurtadan yana sansımız yükseek bence 🤲🏻 spermler de yıkandı mı finitoooğğ

canım sen daha önce hsg çekilmiştin değil mi ? orda bu tanı konmamış mıydı ? yada bundan önceki vajinal yada karından ulttrasonlarda konmamış mıydı.
Çekilmedim hsg. Bugün kan verdim. Seamer testi verdim birde ultrason. Sonra Seamer testi çıkınca birde adetin ikinci günü kan vermek için gel dediler. Film sonraya kaldı anlaşılan.

Çekilmedim hsg. Bugün kan verdim. Seamer testi verdim birde ultrason. Sonra Seamer testi çıkınca birde adetin ikinci günü kan vermek için gel dediler. Film sonraya kaldı anlaşılan.
anladım, inşallah istediğin gibi ilerler süreç. ultrasonu karından mı yaptılar yani sunu çözmek için soruyorum ağrı ve aşırı kanama yaparmış sende bunlar var mıydı ?
ultrasonu yapan kadın doğum yada radyolog muydu ?
flmi de takip eden reglin bitince çekilirsin .
inşallah bu arada bunlarla uğraşırken bebeğin de geliveirir

minseo minseo birşey sormuştum ama cvp vermedin merak da kaldım yumurtlama testi yapıyor muydun? Akıntını olduğu zamanlar pik olmuş muydu? Ovulasyon da yoksam ateş ölçerle mi karar vermiştiniz yumurtlama olduğuna? 🤔 🙈
Yok canım ben sürekli yapmıyorum uzun zamandır test düzenli değerlendirdiğimizde için. Bu ay sadece meraktan test yaptım muhtemelen dün pikti bugün çatladı. Vücut ısım 36,8 lerde yumurtlamada 37,1-37,5 arası çıkıyor geçen ay da denedim onu

anladım, inşallah istediğin gibi ilerler süreç. ultrasonu karından mı yaptılar yani sunu çözmek için soruyorum ağrı ve aşırı kanama yaparmış sende bunlar var mıydı ?
ultrasonu yapan kadın doğum yada radyolog muydu ?
flmi de takip eden reglin bitince çekilirsin .
inşallah bu arada bunlarla uğraşırken bebeğin de geliveirir
Vajinal ultrason oldum. Kanamam yok hatta adetim üç gün olur. Adet dısı kanamam yok. Ağrı ilişki sırasında oluyor. Bende onu normal sanıyordum meğer değilmiş. Kadın doğum pratisyen hekim. Sonucu hocaları bakacakti. Seamer çıksın birde adet hormonlarini al öyle bakalım dediler. İns bende bebis kendiliğinden gelsin diye ümit ediyorum.

Acele etmek yok. Bak 17.günde anca gördüm çift çizgiyi. Kendinizi boşuna üzmeyin
Canim demek bundada gec dollenme olabiliyor beta hcg ne baktirdinmi kac cikti dogru diyosun 17.gune kadar umutlar devam😃 birde kacinci kullanman femara..ilk kullanimda olmuyor sanirim cogunlukla 2.kullanimda oluyor..

Vajinal ultrason oldum. Kanamam yok hatta adetim üç gün olur. Adet dısı kanamam yok. Ağrı ilişki sırasında oluyor. Bende onu normal sanıyordum meğer değilmiş. Kadın doğum pratisyen hekim. Sonucu hocaları bakacakti. Seamer çıksın birde adet hormonlarini al öyle bakalım dediler. İns bende bebis kendiliğinden gelsin diye ümit ediyorum.
anladım canım yani benim de benzer seyler var ondan soruyorum rahimde bir görüntü oluyor bazen polip diyorlar acaba benim de öyle bişiy mi diye düşündüm. biraz normaldan büyük oluyormuş rahim benim de öyle. uterus üstte yukarı doğru. ben film çekildiğimde çıkmıştı.
benim de reglim az ve süresi kısadır . ama bilemedim şimdi. sen yine de sonucu instada doktorlara at istersen

İnşallah canım, hayırlı haberlerini alırız inşallah 🙏
Sagol canim insallah🤲 bisey soracagim dun hic bisey cikmadi bugun hafif bi 2.cizgi cikti evet biliyorum halen daha ignenjn etkisi olabilir ama 2.cizgi koyulasirsa gebelik olusmusmudur sizce..

X