Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İlk gidişi mi? Niye muayene etmemiş ki acaba Du bakalım bir sonucu gelsin. Corona etkiliyor mu spermleri?
ağır geçirirse etkiliyormuş. Doktor ek tanı koymuş e nabızına baktım virüs enfeksiyonu demiş. Sonuç yarın çıkacakmış ama randevusuz sonuç görmüyormuş paşa hazretleri. Eşim de 6 nisan a randevu aldı. Dedim sen yarın yine aradan girmeye çalış bir de çıktı al kalsın elimizde . Enabız da sonuç çıkar mı bilmiyorum. evet ilk gidişi

Sana da bir canavaaaağr geliyor. Benimki de kesin sayko bir çocuk olur
hahah gönder gelsin
ohh hadi bakalım korkma 2 saniyelik bişi youtubedan nasıl yapıldığını izle. diğer ilaç estrofemdir canım

canm eşimde gecırmıstı testten bır ıkı ay once cok hafıfte sayılmazdı gerçi şükür ciğere inmedi ama . sanmıyorum etkıleyecegını hafifse. eşimi etkılememıstı

canım süpeer hadii bakalım 14 ğne kadar dayanamazsın eminim kaç adet kullanmıştın günde belki sordum daha önce de ama unutmş olabilirim. başka ne yzdı ? estrofem olabilir mi ? doktor tek yumurta gelişmesine yorumu ne oldu sanırım femara tek yumurta geliştirmek adına daha etkiliymiş güzel haberlerle inşallah

kızlar cok kotuyum ben ya bacaklarıma iğne batıyor sankı maske bunalttı başım ağrıyor kulaklarım yanıyor sanırım ateşim cıktı . ıste yoruldum biraz bedenen ama daha yoruldugumda olmustu anlamadım cok kotuyum. covid sanmıyorum ama

canm eşimde gecırmıstı testten bır ıkı ay once cok hafıfte sayılmazdı gerçi şükür ciğere inmedi ama . sanmıyorum etkıleyecegını hafifse. eşimi etkılememıstı
İnşallah benimkini de etkilemez. Ben haberlerde öyle duymuştum. Covid in yan etkilerinde erkekte doğurganlığı azaltıyor diye ama çok hafif geçirdiği için dikkate almamıştım. Doktor ekim ayında covid geçirmişsin demiş sadece başka bir şey dememiş. Doktor yine de ek tanı koymuş. Anlamadım bende bakalım yarın ne çıkacak

yok be canım ozaman mevsım dışı sebze yıyoruz mesala o da etkılıyor etkılemeyen bişe yokki üremeyi ıcını ferah tut

Aynen canım çooook hassas.. bence de apartman koşullarına uygun davranmalı herkes ama insanların kontrol edemediği seslere de kızamam ben. Ama malesef bebek ağlamasına kapıya çıkan tavana vuran insanlar bile var. İnşallah öyle insanlara denk gelmeyiz. Koca insanların dikkat etmemesi zaten apayrı bir sorun
Oyşş maşallah dubleks nasılsa sülalecr oturalım demişler belki egzersiz yapıyorlardır canım sen de
Hahahah ay kıyamam ya çocuğa da yazık valla sallana sallana beyni bulancak.. acaba otomatik sallanan beşiklerden mi?
Bence U Uzaygemisi35 'ın çocuğu da gürültülü olacak. Babası hayatının dersini alacak o çocuktan

Hahahaha kesin öyle olacak ya ya benim eşim kendisi de çok sessizmiş hiç ağlamamış annesi beni hiç yormadı çok uslu bir bebekti diyor. Gıkı çıkmamış garibimin o zaman da herhalde kimseye rahatsızlık vermiyim şimdi ay dur annemi uyandırmayayım parmağımı emiyim acıktığımı belli etmiyim falan yapmış herhalde bense tam tersiyim. 7 mahalleyi uyandırırmışım hiç uyumazmışım komşulsr gelir uyutmaya çalıştırmış en son. bakalım çocuk kime benzeyecek? senle kocam çok iyi anlaşırsınız kocam gibi komşun olsa hiç uyanmamzsın
Günahını aldım, erken çıkmış bu sefer valla
Harika AA canım gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah
Öerhaba canım sanırım bebişin tutunmasını kolaylaştırıyor.. rahmi kalınlaştırıyor sanırım. Test yaptıktsn sonra gebelik yoksa kesiyorlar adet geliniyor sanırım adet düzensizliği olanlara da adeti getiryiyor hamile olana da bebişim tutunmasına yardımcı canım
Adenomyoxis endometriozisin rahimde olan hali kızlar. P Pungar35 sen mi sormuştun canım bence de o önemli gibi bunun ultrasonda anlaşıldığını bilmiyordum diğer şeyler normal gözüküyor sanırım

hahah gönder gelsin

ohh hadi bakalım korkma 2 saniyelik bişi youtubedan nasıl yapıldığını izle. diğer ilaç estrofemdir canım
Coraspinmis kan sulandırıcı. Ya şimdi de şöyle bir problem var ki bana nasıl kullanacağımi söylemedi az önce de eczaci sordu bunu nasıl kullanacaksın vajinal mi yoksa ağızdan mi diye nasıl kullanilir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…