Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ulayn acık konusun aranızda sağlıkçı varda söylemiyorsa top olsun
Sağlıkçı karısı var Binnaz. Tek başına 55 sağlıkçıya bedel ama kendi kafası hafif şey. Benden duymuş olma, baş harfini yazayım mı? Tamam ama aramızda kalsın bak kimseye söyleme. Baş harfi minseo ayy ağzımdan kaştııııııııı

Doktor bana demir ilacı verdi, onda folik asit var, vitamin verdi, onda da folik asit var. Zaten ilk üç ay kullandım, doz aşımı mı olur bilemedim. Ayrıca kan değerlerim iyiydi, vitaminimde de demir vardı. Sonuçlarıma bakmadan demir ilacını yapıştırdı, ne yapsam kullanmasam mı demiri?

Al işte yaptığınızı beğendiniz mi hamile kızı bile bıraktığı folikten şüpheye düşürdünüz.
Mellcim sen bunlara bakma. Yok bir şey. Kapa gözünü kapa

İnce ince işliyorlar. Ruhun bile duymaz. Bir gece ansızın bakarsın gördüğün çift çizgiye inanmayıp 80 tane test yapmışsın
Çift çizgiyi 2 sene önce gördüm çift çıksın artık belli miktarda test yapmaya söz verdim ben Ayrıca ben silik çizgi çıksın diye bir gecede 3 test yapmışlığım var bütçem o kadarına yetiyor Allahtan yoksam varya ahhh ahhh

Hop diğer hamişi de şüpheye düşürdüler. Yusra-61 gör bunları

He sen de ben kendi imkanlarımla tırlatıp geldim diyorsun

Al işte yaptığınızı beğendiniz mi hamile kızı bile bıraktığı folikten şüpheye düşürdünüz.
Mellcim sen bunlara bakma. Yok bir şey. Kapa gözünü kapa
Ay kuzu hamile kalınca yine solgardan devam ediyorum cumartesi kontrol var sorcam doktora bırakayım mı artık diye bu aylarda da bıraktırıyolarmış. Başlaması bi olay bitirmesi bi olay

nese bu ay olmazsa alırım bi folik. bana devlet hastanesını kıstım ıcın gıtmsıtım cunku erıdıgıne emın olmak ıstıyodum bıkac doktora gıttıgım ıcın ozamanlar ınfolıc ombı alabılırsn demstı almamıstım keske alaydım bende de bı pısmanlık olusmadı degıl suan

bende açıktan tıbbi dökümantasyon okuyorum ama dondurdum bu sene son sınıfım ulan bi dk ben de mı sımdı sağlıkcı oluyorum shfsakdhfsakjdf D: ama benım açıktan çok sayılmaz

süper o zaman canım bu ay o zaman klomensu yada klomencan gelsin artık. benim adı femaragül yada femaraege olcaktı. ama nasip olmadı

bende açıktan tıbbi dökümantasyon okuyorum ama dondurdum bu sene son sınıfım ulan bi dk ben de mı sımdı sağlıkcı oluyorum shfsakdhfsakjdf D: ama benım açıktan çok sayılmaz
Neden sayılmaz yarın birgün kadın doğum yanına denk gelmek var sağlıkçı olarak ben araştıra araştıra her sözü okula gitsem o kadar öğrenezdim üniversiteyi okuldada gördüm 2 yıl ziraat okudum. 2.üniversite olarak bu sene ilk senem bütün dersleri geçiyorum temel teknolojiden az daha kalıyordum devam etsen tam zamanı neden dondurdun?

süper o zaman canım bu ay o zaman klomensu yada klomencan gelsin artık. benim adı femaragül yada femaraege olcaktı. ama nasip olmadı
Benimki bugün mutfağa gelip dedi ki "İçinde tüp geçen bir isim var mı? Ona göre koyarız ismini" ahahshjsjsj ben de ciddi bir şey soracak diye dönüp dinledim ne diyor diye

aynen canm benı ortopedıst ve haftada bırgun kadın dogumcuya asıstan olarak cagırmıslardıda bı hastanede calsıcaktımda evlılık zmanımdı gıdemedım. ben gecen sene dondurdum dugun zamanı sınavlar vardı . devam edıcem ama . aynen acıktan okuyan daha cok arastırdıgı ıcın daha cok bılgı sahıbı oluyor. okadar bebek olayına takılmısımkı okulu arka plana atmsm dusundumde 2 senemı olmus donduralı ya anlayamadm dur bu bahar devam edeyım kayıt yenıleme nezamansa

ben başka topiklere çok bakıyodum ya hepsını takıpten cıkmısım beni tatmin etmıyor oralar
Ee oralarda bulamadın tabii bu kadar kafadan kontak bir arada. Parayla getirsen durmaz zaten. Herkes gönüllü ahshndnsjs
Alanlar aldığına pişman sen de almadığına mı pişman oldun şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…