Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aboo benim bir yıl olmadı da gerçi, bunları niye söylemiyorlar insana düzgünce ya? ben hiç bilmiyordum
Benim de 8 ay oldu aslında ama doktor 1 yıl diye yazdırdı asistanına. İlgili ve detaycı doktorlara bayılıyorum yaa ama biz bulamıyoruz heral. Bi tane var takip ettiğim, mersine taşınmayı bekliyorum dört gözle. Bizimkisi de aladağ dan serin maşallah
R Random3 1 yıl olmayınca rapor mu çıkarılıyormuş ? niçün ?
Evet öyleymiş kuzum. Sebepsiz infertilite raporu galiba. Ilaçlar çok ucuza geliyor işte o raporla.
Her kafadan bi ses çıkıyor, bizim kafa da çorba oluyor. Bizim tüp girişimimiz falan yok ama ovitrelle i aldım ben o raporla. Ay inşallah daha ileri tedaviye gerek kalmadan gelir bu inatçı bebeler.

Öyle sorma ya çok üzücü.
Benim bat 29 mart ama bu ay hsg çekildim ya o oynatabiliyormuş.

Burda gerçekten daha yüksek galiba ya başarı oranları. Yurt dışından geliyor insanlar

Ay hadi inşallah
Benden az once baslicaksin tup bebege col heycanliii. Benimki erken gelebilir ama belli olmaz erken gelirse ayni anda baslariz

e ben şimdi rapor çıkarttırayım mı anlamadım aşılama falan olursa işime yarar mı
Dur şimdiden bişi çıkarma doktora sor gittiğinde, öyle kaç hakkın oluyor falan biliyordur belki aşılamayı zaten uyguna yapçaz tüpe gerek olursa o zaman kullan hakkını falan der. Onun iğneleri aynı mı fiyat farkı var mı ya da aşılamada ayrı tüpte ayrı hakkımız mı var bunları hiç bilmiyorum canım
Affsfs valla ya
@terelellidenhalliceyim yaklaş bana bişi dicim. ben bugün ovü testi yapcam
Hahah Duyguyu kaybedeceğiz yine
Değilim canim aslında çok dikkat ediyordum ama saldım bu ara biraz hele bu ay boşa klomen alınca tamamen saldım
Ama çok yüksekse canım kendin düşürrmeyebilirsin. Endokrinolojiyr falan gittin mi hiç? Belki de seninki ilaçla düşecek. Bak minseo nin doktoru onun insülin direnci çok hafif yüksek olmasına rağmen ben şu an sana hibçir tedavi veremem bu düşmeden faydası olmaz demişti. Bence bu konuya bir eğil sen
Oo hoş geldin Taylan Kümeli
O kim laaa
Ayy hay Allah ha. Canım temastan sonra hemen yapılınca negsyif çıkıp bir hafta sonra falan pozitife dönebiliyormuş test. Yaptıracaksa hemen yaptırmasın ama dikkatli olun bu süreçte izole olmaya çalışın yoktur bence olsa da hafif geçer sizin muhtemelen önceden geçirdiğiniz için
Günaydın canım. Çok şükür negatif çıkmasına çok sevindim. Ama yukarda yazfığım gibi hemen pozitif çıkmayabiliyor. Bir hafta sonra yine baktırsın bence. Bu arada da izole olun derim. Ama tabi dinlemiyorsa da işin zor. Hepinizçin risk sonuçta. Sen fazla yanaşma yine de maskeyle dursun evde farklı odada dursun ayrı yemek yiyin bu süreçte ne olur ne olmaz. İnşallah negatiftir ama daha da belirtisi var diyorsun. Senin için Corona olmasa bile ateşli hastalık riskli canım. Aman tikkat et inşallah hiçbir şeycik yoktur bir an önce iyileşir
Allah korusun canım dur bakalım maskeyle mi çalışıyorlar işte ? Kapı cam açık mı oluyor? Böyleyse bulaşmaz bence çok yakın temas olmadılarsa. Zaten dediğim gibi Allah korusun olsa bile siz artık hafif atlatırsınıx bence
Aslinda esimde de baya belirti var,ateş ,vucut agrisi ,halsizlik ,baş agrisi ,üsüme .
Negatif cikti ,dedim birde film cekil ama gerek yok diyor
Canı. Benim valla bunlara laf anlatmak zor. Devlette yaptırsaymış ikinci testi? Bu kadar belirtiye kesin yaparlar zaten para ödemezsin diye söyle sen birkaç güne yaptırsın bence yeniden
Evet canım hatta 60lara bile çıkıyor bizdeki oranlar gerçekten
Aynen canım işte bana özellikle dedi sana şu an bu iğne için rapor çıkarmıyorum hakkın sınırlı daha ileri tedavi gerekirse onds çıkarırıkm dedi. Ama benim doktorum tüp bebek yapmıyr yani muhtemelen aşılamadaki pahalı iğneler için kullanmayı düşündü. İnşallah gerek kalmasın canım tanıdım eczane varsa bir sorsan bu durumu aydınlanırız hepimiz

Hiç haberim yok böyle şeylerden, hak sınırlı mı peki mesela tüpe geçtik diyelim o ilaçlar için kullanabiliyor muyuz ?
Üçyüz beşmilyonnsaattir hakkımız sınırlı diyom ya yukarıda bir arkadaş daha yazmıştı ablası bu nedenle hiç pahalı iğnelerini alamamış diye.

Kızlar bilin bakalım hangi alık kimliğini hastane bankosunda unutmuş?? Dün harika bir gündü gerçekten
Hatırlatsalarmış ben bu yüzden genelde direkt TC söyleyeyim falan diyorum parayı önden aldılarsa kabul ediyorlar, çıkınca alacaklarsa rehin alıyorlar kimliği
U Uzaygemisi35 glifor kullanıyorum zaten kuzucum ama yediğime pek dikkat etmemeye başladım bu ara biraz saldım galiba boşa ilac aldım değerlendiremedik falan diye
Glifor kullanman iyi canım ama bence diyetisyene gitsen güzel sonuç alırsın senin en büyük sıkıntı bu bence insülin direnci kırılsa pkos da değişir yumurtlaman da güzel olur. Sen yine toparlan o zaten anca düzelir bence sıkı takiple halledersin bunu

Öyle bir şey de mi varmış ahhshs bilsem çok önceden başlardım cnm ksra bkma yha. U Uzaygemisi35 gel yeni özellikleri öğreniyoruz. Ücretsiz özel ders
Hahahhss bana da attın zamanında bissürü beğenmedim söylemiştim atma diye ama puan falan bilmiyordum minseo zaten 300 yıl önceki yazısından banlandı kız bir cezayı daha kaldıramaz

sebepli olunca verilmiyor muymuş

Canm calısma alanları dısarısı sayılır pek ıcerde durmuyolar ama yakınlr yanı ona işi öğrettiği iiçin. 2 g un daha beklesinde yaptırsın testi ya

Ünlülerin diyetisyeni Taylan Kümeli

Hahahhss bana da attın zamanında bissürü beğenmedim söylemiştim atma diye ama puan falan bilmiyordum minseo zaten 300 yıl önceki yazısından banlandı kız bir cezayı daha kaldıramaz
ahahsh sallıyor zaten daha önce ona beğenmedim atmadım. sana attım. niye puan düşüyor ya belki hoşuma gitmiyo beğencem mi illa

Üçyüz beşmilyonnsaattir hakkımız sınırlı diyom ya yukarıda bir arkadaş daha yazmıştı ablası bu nedenle hiç pahalı iğnelerini alamamış diye.
aynen kuzu sorayım bi tüpe giderse iş çıkartmaya çalışırım detayları ne araştırmadım çok ama sanırım sebepsiz infertelite tanısı olması 23-40 yaş arası olmak falan gerekiyormuş. Aşılamayı kendi doktoruma yaptırma kararı aldım eşim farklı doktorlarla olmaz o iş dedi bi ona bi ona olmaz doktorunu seç dedi ben de kendi doktorumu seçtim. o yüzden bu ne kadara yapacak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…