Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın canım ya sende İnsülin direnci var mı yoğun pkosu yaşıyorsun beslenmene falan dikkat ediyor musun? Hiç konuşmadık o konuda. Neyse aşağıda okudum neyse ki bu ay ilaçsız gelmiş bu da güzel bir şey. Belki de klomen düzene sokacak böyle böyle ?
Günaydın canım tedavin hayırlı olsun kan testi mi yapacaksın inşallah güzel haberler alırsın çok heyecanlı çatlatma iğnesi sonrası kaçıncı gün oluyor test günü?
Kizlaaaaar tam saglik ocağına gitmeye kalktım bilin bakalım hangi beklenen misafir geldi resmen dalga geçiyor benle yaaaa
Kendi kendine gelmesi çok iyi bir şey canım gözün aydın diyelim inşallah son reglin olur
Sakin ol şampiyon güzel şeyler olacak bir soluklan bakemm
Kuzum öyle dese de rahim filminde bir şey olsa da Allah korusun, senin kafandaki belirsizlik ortadan kalkacak bu da iyi bir şey değil mi? Neyse tedavi sürecine geçilecek ve bebeğine bir adım daha yaklaşacaksın. Ve daha fazla zaman kaybetmeyeceksn bir sıkıntı varsa onu bilmeden deniyordun. Ama inşallah güzel haberlerini alacağız.
20'sinde öğlen çekilecek. Tüm yürekler bir, o anı bekliyoruz. Biz bunu doğuma nasıl yollayacaz la böyle? İzmir'e otobüs kaldırmamız lazım
Bence de
Bende de nerdeyse hepsi var. Ben valla denedim kaç ay ama olmayınca dayanamadım kuzu ya. Gebelikte azaltçam kesin zaten. Sen grubun irade uzmanısın tebrik ediyorum
Afsfsfs kız minseo uyanamamamaktan korkuyorum dedi korktuğun o mu olsun dedin senn daha neyden korkabilir ki insan kuzum bence içini ferah tut çünkü bence gerçekten solunuma müdahale etmeyecekler. Etse fe senin doktorun onlara gerekeni söyler ve ekstra hastalığı olanlarda çok daha fazla üstüne titrerler her şey yolunda gider merak etme.

Insulin direncinin en babasi var bende ayıp ettin .. olmasa hatrim kalırdı cunku

Tabi canım biz nerden bileceğiz ki. Bana doktor söylemese hiçbir şeyden haberim yoktu. Ama ne kadar hakkımız var nedir ne değildir bilmiyorum açıkçası. Eczacı da şey demişti, ovitrelle sadece tüp bebek tedavilerinde karşılanıyor. Ama işte bilmiyorum doktor baya hakim gibiydi ben ovitrellein fiyatını bile bilmiyordum ama arada ciddi fiyat farkı olmasa öbür iğnelerle o zaman hiç böyle söylemezdi bence

öyle tabi sanırım ben gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorum
uyanık kaldıkta noldu be uzay

e ben şimdi rapor çıkarttırayım mı anlamadım aşılama falan olursa işime yarar mı

Simdi benim cok önemli bir soruya cevap vermem lazım.. bu ay klomen kullanmak istiyor muyum ?? Aslında ben istiyorum da işte.. neyse ya
dene istersen canım ben gecen ay ıctım hem yumurtlamadım hem 2 gün aşıırıı kanamam oldu oyüzden bu ay ne doktor ne bişe kendine haline bıraktım. mecbur kalırsam bidakı ay. senın yumurtan gelişmişti belkı oyuzden bu ayda deneyebilirsin

Canim minseo ben önceki aylarda devamlı ismimi yazdirirdim hamdolsun yeni öğrendim 5+5 hamileyim şükürler olsun şimdi sizlere duacı olarak yine burdayım

Her şeyin en zorunu bu yaşıyor ya. Biz canımızı sokakta bulduk. Napak hepimiz gittik çekildik işte. Bize öyle anestezi falan da verilmedi. Soktular aleti, açtılar acımadan. Döndere döndere çektiler. Senin ruhun duymayacak. Bir şey de çıkmayacak. Beni oraya getirttirtirme basarım o hastaneyi minseo

kan benim damar benim

kızlaarr eşimin elemanı covid çıktııı :S napcaz yaa. eşimin dıbındekı eleman bıde. dun hastaymıs eşimde git test yaptır demiş göndermiş:S bız covid geçirdik ama 11. ayda geçirdik. 3 ay koruması var diyorlardı ki antikor ürettikmi bilmiyorum. eşim test vermemiş gidip bişeyide yok gerçi ama ben oldum benden 2 gün sonra hastalanmıştı o . off çok sınırım bozuldu mutasyondan cok korkuyorum.

yap yap ben de demin düşünüyordum bu kız depresyonlara falan mı girdi, kafasına bir şey mi düştü pek bi dingin diye. fırtına öncesi sessizlikmiş meğer
hayır daha erken zaten bıtane yapcam bakcam cok silikse 2 gun sonra yaparım. sadece belkı klomen etkıliyse bu ay erken yumurtlatırmı dıye. ama şu covid olayı gundemimi değiştirdi yinee

dur yav hemen mutasyonu düşünme. herkesinki mutasyonlu olmuyor. test yaptırsın eşin de sağlama almak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…