Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hatırlatsalarmış 🙄 ben bu yüzden genelde direkt TC söyleyeyim falan diyorum 🙈 parayı önden aldılarsa kabul ediyorlar, çıkınca alacaklarsa rehin alıyorlar kimliği 🤣

Glifor kullanman iyi canım ama bence diyetisyene gitsen güzel sonuç alırsın senin en büyük sıkıntı bu bence insülin direnci kırılsa pkos da değişir yumurtlaman da güzel olur. Sen yine toparlan o zaten anca düzelir 🙄 bence sıkı takiple halledersin bunu
Diyet listem var aslında ama bıraktım haklisin tekrar baslamak lazım saldım ipin ucunu

aynen kuzu sorayım bi :KK70: tüpe giderse iş çıkartmaya çalışırım detayları ne araştırmadım çok ama sanırım sebepsiz infertelite tanısı olması 23-40 yaş arası olmak falan gerekiyormuş. Aşılamayı kendi doktoruma yaptırma kararı aldım eşim farklı doktorlarla olmaz o iş dedi bi ona bi ona olmaz doktorunu seç dedi ben de kendi doktorumu seçtim. o yüzden bu ne kadara yapacak bilmiyorum :KK70:
Ucuza yapacak olan kendi doktorun değil miydi 🙈 raporu sor o zaman canım 🙈

Ucuza yapacak olan kendi doktorun değil miydi 🙈 raporu sor o zaman canım 🙈
öyle gibi anlatmadı mı baştan. ben de boşuna kendimden şüphe ettim. bu sabah andını içmiş öyle gelmiş yine. beyin yaktırmaca vol2
2 si de doktorum, ama ucuza yapacak olan ilk gittiğim diğeri şuan devam ettiğim. ucuza yapacak olan kendi kliniğini açtı ama eşim ayıp olur diyor bana kalsa ben ikisine de giderim

bilseler benim dünyaya getireceğim çocukların boy boylayıp soy soylayacağını, beş dakka düşünmez sınırsız rapor basarlar da işte ben uğraşamam. o yüzden kendileri kaybeder
senin yumurtalarda sıkıntı olmadığından çok yüksek doz vermezler bence ilaçlar pahalı tutmaz o yüzden, senin taze transfer mi olacaktı ?

ovücüğümü yaptım şimdilik negatif:KK70: yarın değil öbür gün yaparım. bu ay bir dolu bir boş yapacağım bızım ust uste felan oluyordu yada ıkı gun ara karısık oluyodu bu ay duzenlı gıdelım bakalım :KK70:

senin yumurtalarda sıkıntı olmadığından çok yüksek doz vermezler bence ilaçlar pahalı tutmaz o yüzden, senin taze transfer mi olacaktı ?
doktor da öyle dedi ama tabii bu ay da bakalım yumişlerim geçen ayki gibi güzel olacak mı. inşallah olur. transfer planı taze ama duruma göre netleşiyormuş o. şimdiden söyledikleri şey net değil yani

ovücüğümü yaptım şimdilik negatif:KK70: yarın değil öbür gün yaparım. bu ay bir dolu bir boş yapacağım bızım ust uste felan oluyordu yada ıkı gun ara karısık oluyodu bu ay duzenlı gıdelım bakalım :KK70:
siz denemeye başlayalı ne kadar oldu? bir de eşinin değerlerini biliyor muydunuz?

ay o da heyecanlı taze transfer şipşak oluyor her şey bi bakmışsın hamilesin :KK76:
bence ben dün gece ondan uyuyamadım. heyecanlar basıyor beni. takvime bakıp duruyorum sanki bakınca günler daha hızlı geçecekmiş gibi. korunmayı bıraktığım ilk ay da böyle safoş bi heyecanım vardı. bu sefer sonu mutlu bitsin 🥰
arkadaşımın iki embriyo kalmış ellerinde. kaliteli olanı taze transfer yapmışlar. onun tutmuş işte. rahim yeterli kalınlıkta mı vs kriterleri varmış transfer için ben de tam bilmiyorum
Cartedor Cartedor 'la çat diye ve eş zamanlı hamile kalma hayalimiz var

siz denemeye başlayalı ne kadar oldu? bir de eşinin değerlerini biliyor muydunuz?
eşim yaptırdı onun değerleri iyi çıktı. ocak ayıydı sanırım yaptırdığında. biz denemeye başladık haziran ayında o ay bende kist oluştu adet olamadım ıkı ay doğum kontrl hapı kullandım kist eridi. muhtemelen catlamayan bı yumurtaydı tam kistte değildi yani. ilk denemenın heyecanıyla cok stres yapmıştım. 2 ay sonra gerı basladık o 2 ayı saymazsak 8-9 ay felan oldu . karar verelide 10 ay olcak sanırım

X