Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Diyet listem var aslında ama bıraktım haklisin tekrar baslamak lazım saldım ipin ucunu

Ucuza yapacak olan kendi doktorun değil miydi raporu sor o zaman canım

Ucuza yapacak olan kendi doktorun değil miydi raporu sor o zaman canım
öyle gibi anlatmadı mı baştan. ben de boşuna kendimden şüphe ettim. bu sabah andını içmiş öyle gelmiş yine. beyin yaktırmaca vol2
2 si de doktorum, ama ucuza yapacak olan ilk gittiğim diğeri şuan devam ettiğim. ucuza yapacak olan kendi kliniğini açtı ama eşim ayıp olur diyor bana kalsa ben ikisine de giderim

bilseler benim dünyaya getireceğim çocukların boy boylayıp soy soylayacağını, beş dakka düşünmez sınırsız rapor basarlar da işte ben uğraşamam. o yüzden kendileri kaybeder
senin yumurtalarda sıkıntı olmadığından çok yüksek doz vermezler bence ilaçlar pahalı tutmaz o yüzden, senin taze transfer mi olacaktı ?

ovücüğümü yaptım şimdilik negatif yarın değil öbür gün yaparım. bu ay bir dolu bir boş yapacağım bızım ust uste felan oluyordu yada ıkı gun ara karısık oluyodu bu ay duzenlı gıdelım bakalım

senin yumurtalarda sıkıntı olmadığından çok yüksek doz vermezler bence ilaçlar pahalı tutmaz o yüzden, senin taze transfer mi olacaktı ?
doktor da öyle dedi ama tabii bu ay da bakalım yumişlerim geçen ayki gibi güzel olacak mı. inşallah olur. transfer planı taze ama duruma göre netleşiyormuş o. şimdiden söyledikleri şey net değil yani

siz denemeye başlayalı ne kadar oldu? bir de eşinin değerlerini biliyor muydunuz?

ay o da heyecanlı taze transfer şipşak oluyor her şey bi bakmışsın hamilesin
bence ben dün gece ondan uyuyamadım. heyecanlar basıyor beni. takvime bakıp duruyorum sanki bakınca günler daha hızlı geçecekmiş gibi. korunmayı bıraktığım ilk ay da böyle safoş bi heyecanım vardı. bu sefer sonu mutlu bitsin
arkadaşımın iki embriyo kalmış ellerinde. kaliteli olanı taze transfer yapmışlar. onun tutmuş işte. rahim yeterli kalınlıkta mı vs kriterleri varmış transfer için ben de tam bilmiyorum
Cartedor 'la çat diye ve eş zamanlı hamile kalma hayalimiz var

siz denemeye başlayalı ne kadar oldu? bir de eşinin değerlerini biliyor muydunuz?
eşim yaptırdı onun değerleri iyi çıktı. ocak ayıydı sanırım yaptırdığında. biz denemeye başladık haziran ayında o ay bende kist oluştu adet olamadım ıkı ay doğum kontrl hapı kullandım kist eridi. muhtemelen catlamayan bı yumurtaydı tam kistte değildi yani. ilk denemenın heyecanıyla cok stres yapmıştım. 2 ay sonra gerı basladık o 2 ayı saymazsak 8-9 ay felan oldu . karar verelide 10 ay olcak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…