Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bunu eşine sor ilişkiden kaçacaksan ilaç kullanımıcam de

Kocanla masaya oturun. Seren Serengil'le Yaşar İpek'in evlilik sözleşmesi gibi sözleşme imzalayın. Şartlar baştan belli olsun. Sen de gerilme boşuna
Iyi güzel diyorsunuz da bunu konuşursam o an tamam diyecek sonra elinde olmuyor bazı şeyler işte anladınız siz yine olmuyor yani adamın lafi ile nasil emin olayım ben kesin diye ya da daha kötüsü belki ben bunaldım bu ay olmasın diyecek ona hava hoş benim kadar takmıyor her geçen ayi erkekler çok çabuk kolay kaçışı seçiyoruz bizim kadar zahmetli sabırlı yorucu şeylere katlanır değiller

Hiç korkma korktuğun o olsun bebek gibi uyanırsın uyanamazsan ben gelir seni uyandırırım merak etme
Teselliye bak. Sen gelene kadaaaaar...
Ya ben ikinci ameliyattan sonra nefes alamayarak uyandım anesteziden. Boğuluyorum sandım. Korkunç bir travma olarak kaldı bu bende. Şimdi bir de astımcım genelse kortizon iğnesi yapsınlar işlem öncesi dedi ya beş kat stres yüklendim. Anesteziciyle de bir konuşayım bakalım. Solunumuma müdahale etmeyeceklerine ve sedasyon gibi olacağına inanmak istiyorum hala

Üffff bana kendimi anlattığın için ne diyeyim çok da bilemiyorum. Kelin ilacı olsa durumu

şu adama macun yedirsene ? epimedyumlu ginsengli falan

öyle olacak zaten uyanma kısmı ameliyatına giren anestezist ile alakalı biraz bebek gibi de uyanabilirdin. bi de uyumadan önce aşırı stres ile uyuduysan o da etkiliyor korkma, uyku ilacı içip 1 saat uyucakmış gibi düşün. doktorla konuşunca kafan rahatlar

Orayla görüşüp net bilgi almadan rahatlayamayacağım. Bizde şitres olmaz. 20 dk.mış diyorlar ama bakalım

Bence rapor hakkınızı pahalı iğnelere saklayın benim ablam rapor hakkını bu iğnelere kullandıgı için 900 tllik iğneye tekrar rapor cıkaramadı
Aaaa bak bu konuda hiç bilgilendirmedi doktor. Teşekkür ederim
Neyin raporu bu? Hangi durumda kim kime nasıl ve nerede veriyor?
1 yıldır olmuyor diye çıkardılar raporu işte bakamadım ki, o gün sistemde sıkıntı var demiştim ya sonradan çıkardılar raporu. Yaa bu adamın rahatlığı beni deli ediyor. Ben mi bilicem? Sen söyliceksin işte ilerde lazım olursa sıçtık yani U Uzaygemisi35

Aboo benim bir yıl olmadı da gerçi, bunları niye söylemiyorlar insana düzgünce ya? ben hiç bilmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…