Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kız sus geri sayma :KK67:saat belli oldu zaten öğlen çekilcem:KK57:

Bazen ben de keşke beynimin içi saman dolu olsaydı diyorum çok isterdim hiç bişey düşünmemeyi, böyle salak salak yaşamayı :KK51:
Saydırma sen de. Alayımızi birden paniğe soktun 🤣 Hani anestezi kolaydı ya. Yumurta toplama basit bir işlemdi. Avrupa'da anestezisiz yapıyorlardı. Noldu kardeş hsg zor muymuş?!?!?!
Olacak bitecek uyanacaksın işte hasta etme adamı! Adam falan pıçaklyor

Ben de öyle istiyorum ya ya da ne bileyim en azından düşünmeyi durduran bir düğme falan olsaydı. Arada bassaydım ona :/

Kız sus geri sayma :KK67:saat belli oldu zaten öğlen çekilcem:KK57:

Bazen ben de keşke beynimin içi saman dolu olsaydı diyorum çok isterdim hiç bişey düşünmemeyi, böyle salak salak yaşamayı :KK51:
Hiç hissetmeyeceksin zaten canım ya oldu bitti olacak, inşallah tertemizde çıkar başka bir şey düşünmene gerek kalmaz 🤗

Hepsine ayrı ayrı güldüm mesajların valla 🤣🤣 tamam ulen sana yok kahve 🤣 çikolatayı kahvesiz yiyen de ne bileyim 🙄 minseo minseo bile çikolatalı pastayı kahveyle tüketti. neyse canım herkesin günaaa kendine. 🤣
Sus sus hatırlatma. Her çiko yediğimde "Bu böyle kahvesiz yenir mi" diye içim gidiyor :KK43:
O nefsi müdafaadan kurtarır bence. Ayrıca minseo minseo kendini güzel savunur baksana bizr anlatırken bile "beni kovalıyodu ama ben onu düşündüm, ölmesin diye kendimi böyle savundum hakim bey" modunda anlatıyor 🤣
Kendi çıkar bizi içeri tıktırır ha. Yapar mı yapar
Kız ne işin vardı neden kalktın bu saatte 😬 ben de aynı durumdayım. benim eşimle akademik işler var çok yoğun hem ona yardım edeceğim hem kendi işlerime bakacsğım. Yoksa beni akşama kadar kaldıramazdınız. Gece de onla uğraştık 3 kahveyi iui ki içmişim dddim ama bugün 2 demlik biter gerçekten herhalde 🙄
Kocam uyandırdı, kalkmazsan dedi yataktan düşücem dedi, beni dedi, buraya dedi, sıkıştırdın dedi. Sonra uyuyamadım. Bahanem oldu o ya. Beynimin uyuyan yerleri devredışı dün gece de zorla uyuttum kendimi. Yazı almıştım ben de önceki gün. En çok kısmını düne sıkıştırınca kafaları yaktım ya da tüp yüzünden bilmiyorum. Kafamın içi sorulaaaaarla dolu

Günaydın kızlar güzel günler dilerim hepinize
Ben dün ikinci aşılamamı oldum
13 gün sonra test yap dedi doktorum bekleyeceğim artık
minseo minseo kuzum rahim filmi mi çekileceksin ben bayadır pek ilgilenemedim burayla
Çok kolay bir işlem sakın kasma kendini kuzum 🌺
canımm hayırlıı olsun inşallahh bebişin senledir. hıc stres yapma rahat ol öyle bekle

çikolatayı kahvesiz yiyen de ne bileyim 🙄 minseo minseo minseo minseo bile çikolatalı pastayı kahveyle tüketti. neyse canım herkesin günaaa kendine. 🤣
Aynen ben bile ben ben ben 😂 ben izin veriyorum filtre kahve, Türk kahvesi şekersiz olmak kaydıyla içebilirsin. Benim eski kahve bağımlısı günlerim olsaydı ne hamilelik ne kansızlık dinlerdim valla ben de @terelellidenhalliceyim kocası gibiydim günde 4 duble Türk kahvesi falan içiyodum :KK17:
O nefsi müdafaadan kurtarır bence. Ayrıca minseo minseo minseo minseo kendini güzel savunur baksana bizr anlatırken bile "beni kovalıyodu ama ben onu düşündüm, ölmesin diye kendimi böyle savundum hakim bey" modunda anlatıyor 🤣
O iş bende feminist arkadaşlarımı arkama alır hallederim ben bu savunmayı 😂
Kaçta çekilcen canım ay çok heyecanlı biz buradan voltran oluştururuz senin için merak etme
Evet canım 12 gibi kan vercem 12, 30 gibi işleme gircem 👀
Saydırma sen de. Alayımızi birden paniğe soktun 🤣 Hani anestezi kolaydı ya. Yumurta toplama basit bir işlemdi. Avrupa'da anestezisiz yapıyorlardı. Noldu kardeş hsg zor muymuş?!?!?!
Olacak bitecek uyanacaksın işte hasta etme adamı! Adam falan pıçaklyor

Ben de öyle istiyorum ya ya da ne bileyim en azından düşünmeyi durduran bir düğme falan olsaydı. Arada bassaydım ona :/
Bacikom ben anesteziden işlemden korkmuyom ki benim canım katıdır, ben uyandığımda doktorun evet iloveme filminde şöyle bişey gördük demesinden korkuyom:110:
Günaydın kızlar güzel günler dilerim hepinize
Ben dün ikinci aşılamamı oldum
13 gün sonra test yap dedi doktorum bekleyeceğim artık
minseo minseo kuzum rahim filmi mi çekileceksin ben bayadır pek ilgilenemedim burayla
Çok kolay bir işlem sakın kasma kendini kuzum 🌺
Günaydın canım güzel haberlerini alırız inşallah, evet cumartesi günü çekilcem
minseo minseo rahim filmi mi cekilcen ?? Yaa ben burada olan bir sürü şeyi kaçırmışım
Hı hı :KK17:cumartesi günü çekilcem canım :olamaz:

Orasi öyle tabi regl nin kendi kendine gelme olayının mutluluğu bilr farklı gerçi igne ve ilac aldım ama olsun 🤭 silik çizgi var diyen herkes bana bir paket ped alsın çabuk cezalisiniz :KK70:
demekki ışık vurmuş :KK70: değilmi @terelellidenhalliceyim alırım ama 1 paket bidaki aya gerek kalmıcak çünkü:lülülü:

Kizlaaaaar :KK51: :KK51: tam saglik ocağına gitmeye kalktım bilin bakalım hangi beklenen misafir geldi :duduk: resmen dalga geçiyor benle yaaaa
En azından uğraştırmdı gününde geldi bu da güzel bi gelişme bence canım
Hiç hissetmeyeceksin zaten canım ya oldu bitti olacak, inşallah tertemizde çıkar başka bir şey düşünmene gerek kalmaz 🤗
İnşallah temiz sorunsuz çıkar canım 🙏

Aynen ben bile ben ben ben 😂 ben izin veriyorum filtre kahve, Türk kahvesi şekersiz olmak kaydıyla içebilirsin. Benim eski kahve bağımlısı günlerim olsaydı ne hamilelik ne kansızlık dinlerdim valla ben de @terelellidenhalliceyim kocası gibiydim günde 4 duble Türk kahvesi falan içiyodum :KK17:
Olmaz ya az daha sabredicem. Hem midem kötü, hem çarpıntı yapıyor, hem kansızlık var hem de bir şeyler ters giderse kendimi suçlarım sonra. Şimdilik duruversin az daha

Bacikom ben anesteziden işlemden korkmuyom ki benim canım katıdır, ben uyandığımda doktorun evet iloveme filminde şöyle bişey gördük demesinden korkuyom:110:
Biz de uyanamamaktan korkuyoruz herhalde. Normalde ben de sonuçlardan korkarım ama bunda sonucu önceden söyleyecekleri için anestezi korkum devreye giriyor.

demekki ışık vurmuş :KK70: değilmi @terelellidenhalliceyim alırım ama 1 paket bidaki aya gerek kalmıcak çünkü:lülülü:
En azından ta oraya kadar sabah sabah yurumedim .. benimle genelde dalga geçerdi ama bu sefer vicdani tuttu herhalde gitmeden geldi . Yalnız sadece bi silmeye geldi sonra gelmedi ve ardından şiddetli kasik ağrım başladı ya cok fena sökülecek ya da sökülemicek bu agri hayra alamet değil hadi bakalım :KK51:

X