Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Zeki kız Türk'ün aklını hayal edemediler bence ürünü üretirken bence yetmez canım çocuk okula falan da başlasın
Yok ya emzirme işi bitince ben de kahve içmeye başlayabilirim diye o zamana tarih verdim çünkü o içince benim de canım çekecek. Benim suçum ney? Dün anestezi için kendimi paraladıkça bundaki rahatlık... Tuzu kuru tabii. İyi dedim bana ne yapıyorlarsa aynı anda sana da yapsınlar o zaman?

Hahaha haaa tamam o zaman ama emzirme bitince bebekle bağımız yok artık herkese serbest

Ya üzülmüştü hani ben bir sperm vercem diye. Seninkine zaman zamanndank ediyor canım oraya gittiğinizde falan gör sen onu nasıl kaygılancak senin için
Ben de fenalardayım. O hsg tarihini bu kadar erken almayacaktın ya mahvetti o seni
Bence de. Sen de bir dur sakin ol hele. Bak su gibi gelip geçecek tedaviniz. Hızlıca bebiş gelecek inşallah. Bu zorlu ve kötü aşamalsrın her biri sizleri bebeğinize daha da yaklaştırıyor

Valla benimki havadan falan değil, aynı problemler.. Yine küsüz, yine gitti 1 ay boşa.. Artık çocuk fikrinden tamamen vazgeçmek üzereyim saldım zaten
Ben diyorum yumurtlama haftasında bunlara gelenleri geliyor, bir haller oluyor. Bence de en önemli günleri değerlendirdiniz ya boşa moşa gitmedi
Günaydın kızlar sizce klomen tedavisini rahim filminden önce denemeli miyim
Ne kadar zamandır deniyorsunuz? Yaş kaç? Eşine bakıldı mı? Sende mevcut, bilinen bir sıkıntı var mı?

Günaydın canım. Şu rahim filmi kafanda ya çok normal. İnşallah atlatınca biraz rahatlayacaksın
Günaydın canım, kafamda bin tane şey dönüyor çok huzursuzum
Günaydın kızlar sizce klomen tedavisini rahim filminden önce denemeli miyim
senin ne kadar olmuştu isteyeli ? uzun süre olduysa film çekil bence aradan çıksın ona göre devam edersin, ben kimyasal geçirdiğim için bi süre ertelemiştim
Ben de fenalardayım. O hsg tarihini bu kadar erken almayacaktın ya mahvetti o seni
1 yıl oldu artık mecburiyet gibi bişey oldu hiç bu noktaya geleceğimi düşünmüyordum

Evet o zaman karşılıklı içebiliriz kayfeleri. Yoksa onunkinin kokusu geldikçe bana yazık olacak.

Ya rahatlığı "Amaan nolcak ya gircen çıkcan" gibi bir rahatlık değil ama beni kaygılar basıp orda burda araştırdıkça kızıyor niye her şeyi bu kadar deşip içinden başka şeyler buluyorum diye

Canım benim malesef 1 yıl önemli bir dönüm noktası. O nedenle normal. Hiçbirimiz başta buralara geleceğimizi düşünmüyorduk. Böyle şeyler insanı malesef tetikliyor

Benim ateşim tam tamına 1 derece düşmüş kızlar minseo @terelellidenhalliceyim @Random33 @MEMUR54 @ipek_annesi Bu ay da elendik sanırım. Bu kadar erken düşmesine şaşırdım
ciddi misin inşallah olmazsın ya
Canım benim malesef 1 yıl önemli bir dönüm noktası. O nedenle normal. Hiçbirimiz başta buralara geleceğimizi düşünmüyorduk. Böyle şeyler insanı malesef tetikliyor
malesef, o yüzden içimde bi huzursuzluk var aşırı derecede sıkılıyorum

Yok canım bu ay çekilmenden yanayım. Randevuyu çok erkenden aldın. O seni bitirdi diyorum. Ben de bir ay önceden alsam her gece ayrı senaryo yazardım. Reglin başladığında alsan süre kısalacaktı, çok düşünce biriktiremeyecektin kafada. Hayırlısı böyleymiş bak çekilecek ve kurtulacaksın böyle düşün. Bu ay çekilsem mi gelecek aya mı bıraksam derdi kalmayacak

ben neden solda sipsilik gri çizgi görüyorum? hayal gücümün ürünü mü?
Olmasını çok istiyorsun da ondan zaten 36 saat sonra olmayan ilişkiden ümit etmemeliydim de iste igne olduğum gün ilişki oldu diye belki bi tane bile sperm yaşamıştır dite umut ettim.. Ne yapayım doktora yazayım mi ben iğneye rağmen regl olmadim diye acaba ?

17 gün yeterli bir bekleme süresi miymiş senin durumun için? Artık aşılamaya mı geçseniz kuzu ya? Sana birkaç sayfa önce bayağı bir şeyler attım ama görmedin galiba. Erkek infertilitesi olunca devlette o kriterler aranmıyormuş sanırım

ciddi misin inşallah olmazsın ya

malesef, o yüzden içimde bi huzursuzluk var aşırı derecede sıkılıyorum
İnşallah olmam canım ama gördün iki aydırki tablomu. Düşünce anlıyorum zaten olacağını. Sadece bu sefer biraz erken düştü. Neyse hayırlısı.

Haklısın canım ama sen ne kadar sıkılsan üzülsen kafana taksan da her şey olacağına varacak. Hiçbir işe yaramadığı, durumu değiştirmediği gibi sana zarar veriyor bu düşünceler

baya da olmuş aslında bence kan testi ver negatif çıkarsa direk tarlusala başka muhtemelen yine zorlucak seni
Bence de yildizsavascisi kan ver ondan sonra vakit kaybetmeden içersin
Aynen kafada tarih yaklaştıkça büyüyor da büyüyor. Ama ben de katılıyorum önemli bir dönüm noktasını atlamış olacak. Kafasında uzunca bir süredir olan nokta açıklığa kavuşmuş olacak.
Yaz canım ama bence kan da ver ne olur ne olmaz direkt başlama söktürücüye
Bi arayım sağlık ocağı yapar mi ama sanırım 10 da son buluyor kaçırdım yani yarin sabah giderim olmazsa kan vermeye sonra doktora yazarım ne yapayım ilac alayım mı diye ..
Aynen canım öyle yap bakalım

Bizimki erkekde infertelite olarak geçmiyor ki canim doktor sayi ve hiz önemli diyo ama aslında sayi cooook da olsa baş anomalisi varsa yumurtayı delemezmis bunu bi dr söyledi rast gele bize devlette bu sebep sayılmıyor dediler . Ya bir de ben burada tedavi olmak istemiyorum tüp ya da aşılama için ankara ya dönmeyi mi beklesem acaba ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…