Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim ateşim tam tamına 1 derece düşmüş kızlar minseo @terelellidenhalliceyim R Random3 @MEMUR54 @ipek_annesi Bu ay da elendik sanırım. Bu kadar erken düşmesine şaşırdım
Tühh yaa kaç gün var ki?

Artık hiçbişeyin üstüne düşmicem yaa normal hayatıma devam edicem. Bu kadar stresle olacağı da yok zaten.
Bizim evliliğimizde, ikili ilişkimizde hiç sıkıntı yok kuzum. Tek derdimiz, sıkıntımız, kavgamız kızımız. Onun da derdine düşen bi tek benim. Sıkıntısını yaşayan, üzülen, gerilen, ağlayan da bir tek benim. Yoruldum

Ne kadar zamandır deniyorsunuz? Yaş kaç? Eşine bakıldı mı? Sende mevcut, bilinen bir sıkıntı var mı?
senin ne kadar olmuştu isteyeli ? uzun süre olduysa film çekil bence aradan çıksın ona göre devam edersin, ben kimyasal geçirdiğim için bi süre ertelemiştim
Yaş 31 eşim 1.5 yıl önce varikosel oldu şimdi değerleri düzeldi. Benim de herşey normal bi tek rahim filmi yok önece klomen mi denesem diye düşündüm

Ya çevre illere git. Ne alakası var? O nasıl saçmalık. Baş anomalis varsa morfoloji dişüktür. Bana devletteki doktor morfoloji nedeniyle aşılama ya da tüp bebek olur sizin ama net bilgi için infertilite bölümüne git dedi. Sen onu birkaç hastaneye sor ama sana kim söylediyse ona sorma. Ankara'ya ne zaman döneceksin. O zamana kadar böyle ilaçlarla hormon dengeni kaç kez daha oynatacaksın. Senin için söylüyorum. Olan kadının bedenine oluyor

Yaş 31 eşim 1.5 yıl önce varikosel oldu şimdi değerleri düzeldi. Benim de herşey normal bi tek rahim filmi yok önece klomen mi denesem diye düşündüm
Bence rahim filmi çekil bir sorun varsa görmüş olursun vücuduna birsürü ilaç almadan önce. Yoksada tutunma ihtimalini arttırdığından ilaçların işe yarama ihtimalide artar

aynen iş ciddiye bindi keşke son dk alsaydım randevuyu korkularımla yüzleşeceğim diye aklım çıkıyor inşallah her şey normal çıkar da kafam rahatlar

inşallah üzüldüm

nasipten öte köy yok, bekleyip göreceğiz kuzum
nasıl ya eşinde dna hasarı da var morf bozuk daha ne olmasını bekliyorlar
allah kolaylık versin canım söz konusu çocuklar olunca malesef her şey daha da zorlaşıyor inşallah halledersiniz problem her neyse
bence çekil canım film

Sayi ve hiz iyiyse mis mis mis sorun yok mus mus mus .. alla alla isterse bir trilyon sperm olsun %96 bas anomalisi var ama işlerine geleni yapıyorlar bi doktor size mikrocip gerekli dedi düşük olmasin diye o yuzden ankara yi beklicem orasi cok daha iyi bu yönden ya ben klomeni bırakmaya karar verdim kuzum .. esim de zaten malum cinsellik deme de ne dersen de modunda biraz rafa kalksin

Annesi yüzünden mi sorun çıktı yine

Reactions: niw
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…