Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım valla bakalım bu sefer fake olmasın her şey gerçek olsun inşallah

Hay Allah ya. Aklıma gelmişti romatizma ama burada bir şey okuyup hemen kendimizde var gibi hissediyoruz diye boşa strese sokmayayım seni dedim çok geçmiş olsun valla, gündemi değiştirme ama ne yapılması gerekiyorsa yapsan mı acaba ?
U Uzaygemisi35 yok yine ortalarda bak kimbilir ne araştırıyor, şuan çocuğun yurtdışında okuyacağı okulu seçiyor olabilir birazdan gelir ve ayy ne çok konuşmuşsunuz diye bağırır
Adafaf ama çok konuşmuşsunuz ya hepsini okuyamadım bile punch sektörüne dalmıştımn
Evet ya ben de az önce onu düşündüm. Okula kadar vardırmıştır di mi
Onları önceden düşündük biz canım
Kesinnnn... Kalacağı yurdu bile seçmiştir bi de kesin filtre kahve içiyodur
Hahahaha. Valla bu konuyla ilgili @terelellidenhalliceyim ile kızmayacağınızı bilsem bir şey anlatacaktıö ama kızarsınız diye geri çıktım vazgeçtim biliyor musunuz anlatayım mı kızar mısınız?
O şimdi hamile ya, ikinciyi ne zaman yapacağını planlıyor olabilir
Ha onu yaptık canım biz. İkisini tek seferde çıkarıcam ben kısmetse. Araları fazla olmasın dedim

Hangisi? Kalacağı yurt mu, filtre kahve mi? Anlat anlat dinliyoruz

Hangisi kalacağı yurt mu, filtre kahve mi? Anlat anlat dinliyoruz
Filtre kahve minseo senin de kızmayacağını varsayarak dalıyorum ben konuya

Hatırlıyor musunuz geçen şey demiştim, filtre kahve makinemiz bozuldu, demliyor ama sıcak tutmuyor diye. Neyse. Bugün çalışırken 2 tane büyük filtre kahve içtim bir güzel (hamile olduğum için azalttım bugün). Sonra akşam eşim geldi. Elinde filtre kahve Makinesi kutusuyla. Arkadaşı hediye almış bu kadar olur. Tam yeni almayı düşünüyorduk. E hal böyle olunca hadi yeni makineyi deneyelim dedik. Ben de az önce ortalıktan kaybolduğumda 3.yü içmiş olabilirim

Tam benim kocamlık hareket. 8. kahvesi olacak olsa yine de o makineyi denerdi. Memnun kaldınız mı bari?

Eki Görüntüle 2802536

Tam benim kocamlık hareket. 8. kahvesi olacak olsa yine de o makineyi denerdi. Memnun kaldınız mı bari?
Hahahaha karikatür de kocanın durumu da çok güldürdü valla

Denemeye miydik? Yazık deel mi? Valla çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu çok beğendim. Tek sorunu Avrupa Birliği standartlarına göre yapılmış. Kahve biştikten yarım saat sonra otomatik kapanıyomuş güvenlik açısından. Yani bizimki gibi sabah demleyip akşama kadar sıcak kahve yok. Biz Avrupa birliğine üye değiliz ki bize ona göre üretselermiş diye trip attım alete. Ama demlemesinden sıcaklığından hızından sesinden baya memnun kaldım o nedenle şimdilik fazla şaapmıyorum kocana azcık serbestisite tanı kız sen de bu süreçte

Yarım saate bir fişini çekip yeniden takın. Şaşırtın aleti. Serbesti tanıdık ya işte Bursa dönüşü short filtre kahveye izin verdim. O spermler bana lazım. Transfer sonrası embriyonun tutunduğunda emin olalım, kese görülsün, kalp atışı duyulsun, her şey yolunda gitsin, doğurayım, emzirme sürem bitsin. Sonra içmeye devam edebilir. Şunun şurasında ne kalmış?

Reactions: niw
Kuzum 3 yıl önce yapmam gerekeni yaptım da günde 6 ilaç içmem gerekiyor. Ağrılarımı hafifleteyim diye böbrekten karaciğerden olmayayım dedim. Bi de gittiğimde doktorun ilk sorusu gebelik düşünüyor musun? Öyleyse tedaviye hiç başlamayalım diyor. En azından şu anda yataktan kalkabiliyorum o zamanlar sağıma soluma ağlayarak çığlık atarak dönüyordum, hiç hareket edemiyordum. Şu bebeği bi halledelim de Allah kerim bakıcaz artık

Kuzu yazmıştım ben gözünden kaçmış benim ara kanama oldu sonra tarlusal kullandım 2 Nisan olarak güncelleyebilir sin batı

Zeki kız Türk'ün aklını hayal edemediler bence ürünü üretirken bence yetmez canım çocuk okula falan da başlasın

Ah evet canım malesef kronik hastalıklar böyle bir şeyi düzelteyim derken başka yerleri ilaçlar bozabiliyor. Dediğin gibi bugüne de şükür inşallah bebiş gelsin de sonra bakarsın yeniden
Günaydın kızlar tabiri caizse bugün b*k gibiyim. Bi gram uyumadım bütün gece anksiyetem yine tavan
Günaydın canım. Şu rahim filmi kafanda ya çok normal. İnşallah atlatınca biraz rahatlayacaksın
Günaydın kızlar. minseo cim bir b.k gibilikten benden gelsin
Günaydın canım sana noldu hayırdır inşallah
Haydaa neler oluyor
Valla benimki havadan falan değil, aynı problemler.. Yine küsüz, yine gitti 1 ay boşa.. Artık çocuk fikrinden tamamen vazgeçmek üzereyim saldım zaten
Niye küstünüz ya öyle küsülüyor mu kız ben en son ilkokulda falan küsüyordumm vazgeçme ya gelecek bebişinnsana. En kritik günü değerlendirfiniz zaten. Etmeyin kavga

İnşallah bebiş bir an önce gelir de sonra da tedavin şakkadanak olur. 6'sız ilaçlı tedavisi bulunur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…