Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla fake atabiliyor da işte ☺️ ondan hep dilimiz yandığı için, bişey demeye tırsıyoruz. Sen güzel enerjiler yolla tatlım, olacak inşallah 🙏🥰
Geçmedi valla, iğneden değilse benim hastalığım pik yaptı demektir. Ankilozan spondilit diye bi hastalığım var, bulurum antin kuntin şeyleri böyle 😂 iltihaplı omurga romatizması. O belli dönemlerde coşuyor böyle.. Neyse şu anda gündemimi değiştirmesine izin veremem 😁
Evet canım valla bakalım bu sefer fake olmasın her şey gerçek olsun inşallah 🙈

Hay Allah ya. Aklıma gelmişti romatizma ama burada bir şey okuyup hemen kendimizde var gibi hissediyoruz diye boşa strese sokmayayım seni dedim 🙈 çok geçmiş olsun valla, gündemi değiştirme ama ne yapılması gerekiyorsa yapsan mı acaba ?
U Uzaygemisi35 yok yine ortalarda bak kimbilir ne araştırıyor, şuan çocuğun yurtdışında okuyacağı okulu seçiyor olabilir 🤔birazdan gelir ve ayy ne çok konuşmuşsunuz diye bağırır 👀
Adafaf ama çok konuşmuşsunuz ya hepsini okuyamadım bile 🤣 punch sektörüne dalmıştımn🤣
Evet ya ben de az önce onu düşündüm. Okula kadar vardırmıştır di mi 🤣
Onları önceden düşündük biz canım😜
Kesinnnn... Kalacağı yurdu bile seçmiştir :kahve: bi de kesin filtre kahve içiyodur 🤫
Hahahaha. Valla bu konuyla ilgili @terelellidenhalliceyim ile kızmayacağınızı bilsem bir şey anlatacaktıö ama kızarsınız diye geri çıktım vazgeçtim biliyor musunuz 🙈 anlatayım mı kızar mısınız?
O şimdi hamile ya, ikinciyi ne zaman yapacağını planlıyor olabilir 🤔
Ha onu yaptık canım biz. İkisini tek seferde çıkarıcam ben kısmetse. Araları fazla olmasın dedim🤣

Hay Allah ya. Aklıma gelmişti romatizma ama burada bir şey okuyup hemen kendimizde var gibi hissediyoruz diye boşa strese sokmayayım seni dedim 🙈 çok geçmiş olsun valla, gündemi değiştirme ama ne yapılması gerekiyorsa yapsan mı acaba ?

Adafaf ama çok konuşmuşsunuz ya hepsini okuyamadım bile 🤣 punch sektörüne dalmıştımn🤣

Hahahaha. Valla bu konuyla ilgili @terelellidenhalliceyim ile kızmayacağınızı bilsem bir şey anlatacaktıö ama kızarsınız diye geri çıktım vazgeçtim biliyor musunuz 🙈 anlatayım mı kızar mısınız?

Ha onu yaptık canım biz. İkisini tek seferde çıkarıcam ben kısmetse. Araları fazla olmasın dedim🤣
Hangisi? Kalacağı yurt mu, filtre kahve mi? Anlat anlat dinliyoruz

Hangisi kalacağı yurt mu, filtre kahve mi? Anlat anlat dinliyoruz
Filtre kahve ☕ minseo minseo senin de kızmayacağını varsayarak dalıyorum ben konuya 🤣

Hatırlıyor musunuz geçen şey demiştim, filtre kahve makinemiz bozuldu, demliyor ama sıcak tutmuyor diye. Neyse. Bugün çalışırken 2 tane büyük filtre kahve içtim bir güzel (hamile olduğum için azalttım bugün🤣). Sonra akşam eşim geldi. Elinde filtre kahve Makinesi kutusuyla. Arkadaşı hediye almış 🤣🤣 bu kadar olur. Tam yeni almayı düşünüyorduk. E hal böyle olunca hadi yeni makineyi deneyelim dedik. Ben de az önce ortalıktan kaybolduğumda 3.yü içmiş olabilirim 🙄🙄

Filtre kahve ☕ minseo minseo senin de kızmayacağını varsayarak dalıyorum ben konuya 🤣

Hatırlıyor musunuz geçen şey demiştim, filtre kahve makinemiz bozuldu, demliyor ama sıcak tutmuyor diye. Neyse. Bugün çalışırken 2 tane büyük filtre kahve içtim bir güzel (hamile olduğum için azalttım bugün🤣). Sonra akşam eşim geldi. Elinde filtre kahve Makinesi kutusuyla. Arkadaşı hediye almış 🤣🤣 bu kadar olur. Tam yeni almayı düşünüyorduk. E hal böyle olunca hadi yeni makineyi deneyelim dedik. Ben de az önce ortalıktan kaybolduğumda 3.yü içmiş olabilirim 🙄🙄
7ADF29ED-A9EC-44DB-ADE8-D3277B91EC5A.jpeg

Tam benim kocamlık hareket. 8. kahvesi olacak olsa yine de o makineyi denerdi. Memnun kaldınız mı bari?

Eki Görüntüle 2802536

Tam benim kocamlık hareket. 8. kahvesi olacak olsa yine de o makineyi denerdi. Memnun kaldınız mı bari?
Hahahaha karikatür de kocanın durumu da çok güldürdü valla 🙈🙈

Denemeye miydik? Yazık deel mi? Valla çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu çok beğendim. Tek sorunu Avrupa Birliği standartlarına göre yapılmış. Kahve biştikten yarım saat sonra otomatik kapanıyomuş güvenlik açısından. Yani bizimki gibi sabah demleyip akşama kadar sıcak kahve yok. Biz Avrupa birliğine üye değiliz ki bize ona göre üretselermiş diye trip attım alete. Ama demlemesinden sıcaklığından hızından sesinden baya memnun kaldım o nedenle şimdilik fazla şaapmıyorum 🤣 kocana azcık serbestisite tanı kız sen de bu süreçte🙈

Hahahaha karikatür de kocanın durumu da çok güldürdü valla 🙈🙈

Denemeye miydik? Yazık deel mi? Valla çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu çok beğendim. Tek sorunu Avrupa Birliği standartlarına göre yapılmış. Kahve biştikten yarım saat sonra otomatik kapanıyomuş güvenlik açısından. Yani bizimki gibi sabah demleyip akşama kadar sıcak kahve yok. Biz Avrupa birliğine üye değiliz ki bize ona göre üretselermiş diye trip attım alete. Ama demlemesinden sıcaklığından hızından sesinden baya memnun kaldım o nedenle şimdilik fazla şaapmıyorum 🤣 kocana azcık serbestisite tanı kız sen de bu süreçte🙈
Yarım saate bir fişini çekip yeniden takın. Şaşırtın aleti. Serbesti tanıdık ya işte Bursa dönüşü short filtre kahveye izin verdim. O spermler bana lazım. Transfer sonrası embriyonun tutunduğunda emin olalım, kese görülsün, kalp atışı duyulsun, her şey yolunda gitsin, doğurayım, emzirme sürem bitsin. Sonra içmeye devam edebilir. Şunun şurasında ne kalmış?

• Beğen
Reactions: niw

Kuzum 3 yıl önce yapmam gerekeni yaptım da günde 6 ilaç içmem gerekiyor. Ağrılarımı hafifleteyim diye böbrekten karaciğerden olmayayım dedim. Bi de gittiğimde doktorun ilk sorusu gebelik düşünüyor musun? Öyleyse tedaviye hiç başlamayalım diyor. En azından şu anda yataktan kalkabiliyorum ☺️ o zamanlar sağıma soluma ağlayarak çığlık atarak dönüyordum, hiç hareket edemiyordum. Şu bebeği bi halledelim de Allah kerim bakıcaz artık ☺️

Kızlar tarihleri güncelleyelim ne durumdayız ?
ipek_annesi ipek_annesi ve D Duhanin annesi sizden de soru cevap bekliyoruz kızlar
:anneadayı:
@venushatun28 10.03.202114 AY
A Angell77 10.03.20212 AY
G gocmenkizi_35 11.03.20218 AY
Balkiz94 Balkiz94 12.03.20213 AY
goldies16 goldies16 12.03.20216 AY
ELIF7007 ELIF7007 13.03.20215 AY
B boniiboncuk 14.03.202130 AY
MEMUR54 MEMUR54 15.03.202127 AY
Black Light Black Light 15.03.202119 AY
B Beklenmedikcevap 15.03.202130 AY
pcoscuk pcoscuk 16.03.202127 AY
B bercestesi 16.03.202113 AY
Kuzu yazmıştım ben gözünden kaçmış benim ara kanama oldu sonra tarlusal kullandım 2 Nisan olarak güncelleyebilir sin batı ☺️

Yarım saate bir fişini çekip yeniden takın. Şaşırtın aleti. Serbesti tanıdık ya işte Bursa dönüşü short filtre kahveye izin verdim. O spermler bana lazım. Transfer sonrası embriyonun tutunduğunda emin olalım, kese görülsün, kalp atışı duyulsun, her şey yolunda gitsin, doğurayım, emzirme sürem bitsin. Sonra içmeye devam edebilir. Şunun şurasında ne kalmış?
Zeki kız Türk'ün aklını hayal edemediler bence ürünü üretirken 🤣 bence yetmez canım çocuk okula falan da başlasın 🤣

Kuzum 3 yıl önce yapmam gerekeni yaptım da günde 6 ilaç içmem gerekiyor. Ağrılarımı hafifleteyim diye böbrekten karaciğerden olmayayım dedim. Bi de gittiğimde doktorun ilk sorusu gebelik düşünüyor musun? Öyleyse tedaviye hiç başlamayalım diyor. En azından şu anda yataktan kalkabiliyorum ☺️ o zamanlar sağıma soluma ağlayarak çığlık atarak dönüyordum, hiç hareket edemiyordum. Şu bebeği bi halledelim de Allah kerim bakıcaz artık ☺️
Ah evet canım malesef kronik hastalıklar böyle bir şeyi düzelteyim derken başka yerleri ilaçlar bozabiliyor. Dediğin gibi bugüne de şükür 🙄 inşallah bebiş gelsin de sonra bakarsın yeniden 🤗
Günaydın kızlar tabiri caizse bugün b*k gibiyim. Bi gram uyumadım bütün gece anksiyetem yine tavan😔
Günaydın canım. Şu rahim filmi kafanda ya çok normal. İnşallah atlatınca biraz rahatlayacaksın🙄
Günaydın kızlar. minseo minseo cim bir b.k gibilikten benden gelsin
Günaydın canım sana noldu hayırdır inşallah 😔
Haydaa neler oluyor 🙄😱
Valla benimki havadan falan değil, aynı problemler.. Yine küsüz, yine gitti 1 ay boşa.. Artık çocuk fikrinden tamamen vazgeçmek üzereyim saldım zaten
Niye küstünüz ya 😔 öyle küsülüyor mu kız ben en son ilkokulda falan küsüyordumm🙄 vazgeçme ya gelecek bebişinnsana. En kritik günü değerlendirfiniz zaten. Etmeyin kavga 🥺

İnşallah bebiş bir an önce gelir de sonra da tedavin şakkadanak olur. 6'sız ilaçlı tedavisi bulunur inşallah

X